Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 34 от 152 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #496

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Момент..
    Коя е кабеларката и какви програми му пускаш? Потърси в списъка с програми тези с висока резолюция(HD).
    При останалите със стандартната резолюция (SD) е нормално да има някакво размазване заради скалирането ("разтягането") на картината до нативната резолюция на екрана.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #497

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Кабеларката е в малък град, Родопи кабел... При сканирането излязоха само 5 HD канала... Останалото е аналогови програми. Отивам да ровя в настройките...

    Edit: Може и в нашите кабели да е проблема. Баща ми ще ги провери сега, доколкото разбира...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #498

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    РОДОПИ КАБЕЛ ООД телефон и адрес, адрес Момчилград, ул. Маказа 24
    Току що научих за тях..Как приемаш програмите им?
    Ползваш техен приемник или предлагат CI модул и смарт карта ?
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%B8%D1%8F.html

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #499

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте, сведох избора си до тези два модела на Samsung: ue50f6670 i ue50f6800.
    Кое според вас е по добре.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    67
    #500

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте, събрах некой лев тези дни по празниците като за една 32-ка за кухнята. Понеже не бързам с покупката искам да ви попитам кога е най-удачно да направя покупката? Извинете ме ако въпроса ми ви се стори тъпичък...

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #501

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от shteriov Виж публикацията
    Здравейте, сведох избора си до тези два модела на Samsung: ue50f6670 i ue50f6800.
    Кое според вас е по добре.
    Хмм - ето ти едно сравнение,
    Телевизори | SAMSUNG
    Като искам да ти обърна внимание на това, че модела 6800 го има в два варианта (обърни внимание на първите две букви в моделният код)
    с различни тунери

    • SS - DVB-T/C/S2
    • SB - DVB-T2/С/S2

    -
    DVB-Т2 - може да приема и DVB-T сигнал, докато обратното е невъзможно. Сърбия и Турция са на този стандарт(DVB-T2), Гърция е като нас на DVB-Т..дочувам че румвъния може да премине на Т2...така че ако живееш близо да границата с тези държави след време може да гледаш и техните телевизии, стига мултиплексите им да имат покритие и в твоят регион.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-12-13 в 20:50.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #502

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Хмм - ето ти едно сравнение,
    Телевизори | SAMSUNG
    Като искам да ти обърна внимание на това, че модела 6800 го има в два варианта (обърни внимание на първите две букви в моделният код)
    с различни тунери

    • SS - DVB-T/C/S2
    • SB - DVB-T2/С/S2

    -
    DVB-Т2 - може да приема и DVB-T сигнал, докато обратното е невъзможно. Сърбия и Турция са на този стандарт(DVB-T2), Гърция е като нас на DVB-Т..дочувам че румвъния може да премине на Т2...така че ако живееш близо да границата с тези държави след време може да гледаш и техните телевизии, стига мултиплексите им да имат покритие и в твоят регион.
    Забелязах разликата в буквите и мислех да питам каква е.Благодаря,че ми разясни,но не мисля че ще ми е от полза.В 6670 има 600 хц и Micro Dimming каквото и да значи това.Иначе всичко друго е еднакво.Защо тогава 6800 е по скъп се питам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    28
    #503

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    РОДОПИ КАБЕЛ ООД телефон и адрес, адрес Момчилград, ул. Маказа 24
    Току що научих за тях..Как приемаш програмите им?
    Ползваш техен приемник или предлагат CI модул и смарт карта ?
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%B8%D1%8F.html

    Отговорих в темата за цифровата кабелна телевизия: Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения - Страница 22

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #504

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от shteriov Виж публикацията
    Защо тогава 6800 е по скъп се питам.
    Дизайн братле :rolleyes:
    Smart Guide TV

    Цитат Първоначално публикувано от Braykov Виж публикацията
    Здравейте, събрах некой лев тези дни по празниците като за една 32-ка за кухнята. Понеже не бързам с покупката искам да ви попитам кога е най-удачно да направя покупката? Извинете ме ако въпроса ми ви се стори тъпичък...
    Може би в края на Февруари, малко преди да започне чистенето на складовете преди да излязат новите модели в краят на Март.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    8
    #505

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-42LN5400-LED
    Последно съм се спрял на този телевизор, предполагам в скоро време не се очаква да излезе нещо по-добро на тази цена?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    Варна/Шумен
    Мнения
    30
    #506

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Нещо информация за http://www.technopolis.bg/b2c/detail...47ET60E-3D-LED ?Ще се гледа от време на време на вилата,3д-то не ми е много нужно най-важно ми е качеството на картината.Заслужава ли си или да го пропускам?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #507

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Привет на всички и весели празници!

    Това е първият ми пост тук и бих искал да се похваля, че от вчера съм горд собственик на LG 47LA740S. Преди да го купя, усилено четох седмица (ако не и повече) този форум и мисля, че изборът ми е добър. Имам цифрова от blizoo с всички включени канали и общо взето ще го ползвам за гледане на телевизия и ще се глезим с 3D от време на време. При монтажа на стената спазих всички препоръки за да може 3D-то да е пълноценно. Досега гледах на LG 32-ка модел от 2008 и разликата е умопомрачителна - и в размера и в качеството на звук и на картина.

    Искам да благодаря за всички изчерпателни мнения, коментари и насоки, без които нямаше да се справя с избора и точният монтаж.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #508

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Alonso Виж публикацията
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-42LN5400-LED
    Последно съм се спрял на този телевизор, предполагам в скоро време не се очаква да излезе нещо по-добро на тази цена?
    Сравнително добър бюджетен модел без излишни екстри. На подобна цена ще намериш само Toshiba 40L1333...


    Цитат Първоначално публикувано от jamesbond7 Виж публикацията
    Нещо информация за http://www.technopolis.bg/b2c/detail...47ET60E-3D-LED ?Ще се гледа от време на време на вилата,3д-то не ми е много нужно най-важно ми е качеството на картината.Заслужава ли си или да го пропускам?
    Модела е добър, но след като ще го ползваш само от време навреме...а 3Д-то ти е излишно, защо да плащаш за него?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...G-47LN5400-LED


    quetzal
    Честито и дълго да му се радваш

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #509

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Да вметна само за тези , които все още търсят и не знаят за "какво" да си дадат парите и не им се прави клизма ( ъпдейт) всеки ден . Хора , ориентирайте се към LG И SAMSUNG . Забравете другите марки за сега . Може да са малко по-скъпи от Хитачи, Кроун, Финлукс,.... Филипс и Тошиба , но не правят непредвидени дертове. Панасоник = ЛГ .
    Казвам го от ежедневен професионален опит.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #510

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Панасоник = ЛГ .
    Казвам го от ежедневен професионален опит.
    Първото е абсурдно...и обясни за второто "професионалният опит" :rolleyes:
    botev4o одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 152 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе