Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 36 от 152 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,575
    #526

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #527

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Всичко друго освен ЛГ и САМСУНГ в момента е компромис !!!
    Не ми звучи убедително такова генерално изказване. В кой сервиз работиш, че да имаш поглед върху всички марки телевизори? Шарп, как са?

  4. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #528

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Значи, аз имам Philips 32PFL 3107H/12,от около година,от така оплюваната 3 серия,нямам проблеми с него,евтин, непретенциозен модел,с СД сигнал се справя добре,с ХД отлично.Понеже доста пътувам,не ми трябва по-голям или по-скъп телевизор.Но,думата ми е за друго,сега съм за месец в Холандия и го взех със мен/работя с бус/.В момента е включен към интерактивна телевизия на KPN,холандският VIVACOM.Свързан е с HDMI кабел.КАЧЕСТВОТО НА ОБРАЗА Е НЕВЕРОЯТНО ДОБРО,НИЩО ОБЩО С ТОВА В БЪЛГАРИЯ,СД-КАНАЛИТЕ СЕ ВИЖДАТ ПОЧТИ КАТО ХД-КАНАЛИ.А ХД-КАНАЛИТЕ,ВСЕ ЕДНО СИ ТАМ,И ТОВА С ТАКЪВ ПРОСТ ТЕЛЕВИЗОР.Повечето хора в които гостувах имат нисък или среден клас тв,но всички доставчици на сигнал или нет са с отлично качество,което всъщност е важното,а не колко е скъп или модерен телевизора.:rolleyes:
    Този пост е редактиран от Liverpool1969; 29-12-13 в 18:26.
    estqwerty, hristoslav2, Nasko Hristov и 1 други харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #529

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Liverpool1969 Виж публикацията
    Да не си рекламен агент на LG или SAMSUNG?
    Не съм.
    Просто имам ежедневно наблюдение върху почти всички марки. Затова исках да съм полезен на евентуални бъдещи собственици на телевизори.
    Много е тъжно като идват клиенти на марките "ЗОРА" и марките неLG и неSAMSUNG с дребни проблеми , които се решават с клизма , с дълго чакане и т.н.
    При двете изброени от мен марки , дори и да има някакъв голям проблем всичко се решава веднага , в краен случай до 7 раб. дни.
    Никого не обременявам с мнението си , но ми става гадно когато хора носят телевизора си на 2-3 дни с тъп проблем и се ядосват защо не са се допитали до сервиз каква марка TV да си купят.
    Който пък не иска да се вслуша да си купува Тошиби, Кроуни , Хитачита и др.п. Вестели...

    п.п. специално за Христослав в скоро време ще му пратя снимки не копи-пейст като неговите , а реални от модели влезли за ремонт.
    Този пост е редактиран от dimon; 29-12-13 в 18:44.
    hristoslav2 и Lindt Excellence харесват това.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #530

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    @dimon,

    Сподели на другите марки какъв им е проблема - Sony, Philips, Sharp?

    Освен това в моделите на Panasonic от 2012 г. има и такива с IPS alpha панел.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,575
    #531

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Съгласен съм за последните изброени от теб. За останалите очаквах да обясниш по-подробно защо само тези две препоръчваш.
    Единственото което се сещам е заради гаранционната им политика - поне LG доскоро сменяха телевизор или видеопанел само заради изгорели пиксели, Samsung правеха нещо подобно но в по-малък мащаб. Но всичко това зависи и от количеството продадени бройки на нашият пазар , а тези две марки държат общо 45% от него.

    Какво имаш против за Сони?

    Би било интересно, да се извади статистика за ремонти по модели и марки...

    Последните 4 години, заради жестоката конкуренция и натрупаните загуби, големите в бранша (Sony, Panasonic, Philips, Hitachi, Toshiba....) започнаха реформи- съкращения, затваряне на заводи, използване на по евтини компоненти....то и цената на част от компонентите падна заради кризата - на видеопанелите падна със средно 11$...


    За снимките - постни ги в подфорум - Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори.
    Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #532

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    ,,,,,
    Този пост е редактиран от ste1; 29-12-13 в 19:33.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,575
    #533

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Това на клипа ми прилича на ефекта от сканираща подсветка, а външният тунер който държи, много грее - установих го миналата седмица в магазин.




    http://reviews.cnet.com/8301-33199_7...asonic-plasma/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-12-13 в 20:03.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #534

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    Много е тъжно като идват клиенти на марките ........ с дребни проблеми , които се решават с клизма , с дълго чакане и т.н.
    При двете изброени от мен марки , дори и да има някакъв голям проблем всичко се решава веднага , в краен случай до 7 раб. дни.
    Господина май има проблем с изписването на части , може би и голема бумащина ,за по големите марки и от тук идва агресията , а това какво е направено вътре в ТВ съмнявам се че по компетентни хора са го допуснали на пазара .

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #535

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Господина май има проблем с изписването на части , може би и голема бумащина ,за по големите марки и от тук идва агресията , а това какво е направено вътре в ТВ съмнявам се че по компетентни хора са го допуснали на пазара .
    Пич, като пуснеш да речем Тошиба да "живее" в твоята къща и ТЕ ще те изгубят като абонат!!!...колкото и да не си агресивен . Проблемът е не с изписването на частите , а с неставането на някои уреди ! Дай боже да си купиш такъв "уред" за да го разбереш !!!


    п.п. ...а относно твоята неграмотност : в едно изречение имаш 6 грешки , половината граматични , а другите правописни ... Търси Ломчанино, търси грешките в себе си , после критикувай другите !!! Постът ми е за такива като теб - непросветени и плачещи впоследствие "клиенти" , мислейки се за голяма работа след като са направили решение за "няк'ва" покупка и са изхарчили някой лев навятъра . След това идва големия рев ...

    - - - - - - - - - -

    п.п.п. под някой лев рабирай : всичките си пари .

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #536

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Малее, тоя му бръкнах в ауспуха Ти на мен не ми казвай какво да си купувам , имам и панасоник и лг , така че съм и от двете твои страни .

    Едно време от държавния автомобилен сервиз който беше кадърен техник си отвори частен сервиз , некадърниците останаха и след това му лепнаха Moto Pfohe - може би същото е станало и с радиотелевизионните сервизи станали на К&К

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,575
    #537

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    За Тошиба си прав - телевизорите им са пълни с бъгове, а хардуера им е от най-евтините. Неслучайно не ги препоръчвам, но хората се водят от цената....и после разбират какво са си купили.

    Тошиба са силни в други сектори
    - запаметяващи устройства TOSHIBA Semiconductor & Storage Products Company
    - мобилни атомни реактори TOSHIBA - Nuclear Power
    - медицинска техника Home - Toshiba - Medical Systems

    Много се отклоняваме от темата.. Нека да спрем със спора дотук и да се постараем да бъдем полезни на останалите колеги с инфо по избора на телевизори.



    http://www.rtings.com/tv/top

    http://www.rtings.com/tv/map/2013

    http://tv.toptenreviews.com/led-tv/
    http://www.stuff.tv/tvs/top-ten



    http://hdguru.com/guide-to-setting-up-your-new-hdtv/
    http://tv-calibration-review.toptenr...er-review.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-12-13 в 20:38.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #538

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница


  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,575
    #539

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Для Японии телевизионная техника является одной из приоритетных
    В юни миналата година повече от 20 конкуриращи се японски производители и телевизии, в том число Sony, Sharp, Toshiba, Panasonic, NTV и NHK, забравиха за разногласията си, объединиха своите сили в поддръжка на правителствената програма под название "NexTV-F".
    NexTV-F -次世代放送推進フォーラム-
    превод
    Google Преводач
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 02-01-14 в 18:05.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #540

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Единственото което се сещам е заради гаранционната им политика - поне LG доскоро сменяха телевизор или видеопанел само заради изгорели пиксели, Samsung правеха нещо подобно но в по-малък мащаб. Но всичко това зависи и от количеството продадени бройки на нашият пазар , а тези две марки държат общо 45% от него.
    Ако съдя по миналата година, тази година е адски трудно да си намериш неразпечатана бройка LA740/790, става дума за 47" модел. Предполагам че са се продавали добре или пък просто са внесли недостатъчно бройки, а и май LG са преустановили производството на 2013 модели?

    Цитат Първоначално публикувано от dimon Виж публикацията
    При двете изброени от мен марки , дори и да има някакъв голям проблем всичко се решава веднага , в краен случай до 7 раб. дни.
    Никого не обременявам с мнението си , но ми става гадно когато хора носят телевизора си на 2-3 дни с тъп проблем и се ядосват защо не са се допитали до сервиз каква марка TV да си купят.


    Ако работиш в магазин - направи му реклама, идвам да си взема телевизор от тебе, но знай че съм капризен що се отнася до DSE, banding, clouding, bleeding и неактивни пиксели.

    Този пост е редактиран от aldokalcone; 02-01-14 в 02:24.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 152 ПърваПърва ... 2634353637384686 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе