Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 7 от 152 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #91

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Тъй като в друга тема поспорихме за избора на правилен размер телевизор, за една от най-масовите дистанции около 2.5м. И тъй като "правилен" е относително понятие, за мен нещата стоят така. Представете си едно кралство. За прислугата- 32", за принца- 42", за краля- 50+.....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,460
    #92

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница


  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #93

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Миналата година на 13.04. беше "черен" петък в Техномаркет. Тази година едва ли ще има, а и тя вече почти си замина.

    Ще се надяваме на обичайните коледни "промоции". Дотогава ще гледаме как цените неусетно се покачват с малки стъпки.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,460
    #94

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    По предварителна информация от този петък ще има интересни цени

    Philips 42PFL7008 - 1499лв (сега 1599 лв)
    Panasonic TX-P50ST60 - 1649лв (сега 1769 лв)
    Panasonic TX-L47WT60 - 2199лв (сега 3299 лв)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-11-13 в 16:59.
    podredko одобрява това.

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #95

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Интересните цени са си факт . Новата брошура на ТМ е доказателство .Самсунг 40ЕН6030 , 40ЕН5450 са с много добри цени за модели от 2012 .

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #96

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    По предварителна информация от този петък ще има интересни цени
    Panasonic TX-50ST60 - 1649лв (сега 1769 лв)
    Настоящата цена на този Panasonic е доказателство за думите ми в предния пост. Преди да му повишат цената на 1769 лв., телевизора си се продаваше за 1649 лв.
    Мисля че доста съфорумци се възползваха от доброто намаление, а и покрай хайпа за кончината на плазмите им, модела се продаваше като топъл хляб на тази цена. След това цената скочи на 1769 лв. и сега пак я свалят. Явно хайпа е наамалял доста.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #97

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    По предварителна информация от този петък ще има интересни цени

    Philips 42PFL7008 - 1499лв (сега 1599 лв)...
    То и сега има нещо сбъркано - в момента е 1599 лв в ТП и 1999 лв (!!!!!!) в ТМ - PHILIPS 42PFL7008K :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #98

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Настоящата цена на този Panasonic е доказателство за думите ми в предния пост. Преди да му повишат цената на 1769 лв., телевизора си се продаваше за 1649 лв.
    Мисля че доста съфорумци се възползваха от доброто намаление, а и покрай хайпа за кончината на плазмите им, модела се продаваше като топъл хляб на тази цена. След това цената скочи на 1769 лв. и сега пак я свалят. Явно хайпа е наамалял доста.

    тезата ти не е съвсем вярна
    до голяма степен цените зависят и от производителя
    има и допълнителни неща свързани с промоциите

    ти ако си с какъв % печалба би продавал ТВ?

  11. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #99

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Gyokov Виж публикацията
    Здравейте,

    Предстои ми да си купя и аз нов телевизор и разглеждайки отзивите в този и чужди форуми стигнах до заключение че моделите които се препоръчват са 42W650 на Sony и 40F6400 на Samsung.
    Вчера минах през един от техно магазините и огледах двата модела. Картината и на двата ми хареса и това прави избора ми още по-труден.
    Нещото което най-много ме притесни за 42W650 е че видях насичане на картината. 42W650 беше сложен един до друг с 42W805 и при него го нямаше това насичане при един и същи сигнал пуснат и на двата телевизора. Предполагам че сигнала е бил с много висока резолюция и целта е била да се покажат възможностите на по големия модел.
    Въпроса ми е ще има ли такова насичане ако гледам нормална SD или HD телевизия от булсатком или от виваком?
    Ще има ли насичане ако си пусна филм да гледам било то от флашка директно на телевизора или от лаптоп?

    Благодаря.
    М.

    Следващият път прочети заглавието на темите преди да пишеш!!
    mod/edit
    Не е нормално да виждаш чак насичане, имам възможност да сравнявам 42W650 и 42W807(сивата версия на W805), гледам ги редовно. Бързите сцени се обработват по-добре при 42W807, но няма насичане.Виждал съм насичане при 42W650 само при при прехвърляне на филми през DLNA и тогава причината не е била в телевизора. Най-вероятно проблема е била в сигнала според мен.Най-добре си свали 2-3 филма със различно качество на флашка и пробвай, но дори и тогава е важно 42W650 да със по-нова версия на софтуера. Аз си спомням че имаха един ъпдейт за W650, който оправи голяма част от проблемите със филмите които се плейвеат от външни носители. Може да ги накараш в магазина някой блу рей да пуснат ако са отзивчиви.

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #100

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    qbadabaduuu,
    Значи според твоите думи, производителя в рамките на около месец първо сваля цената на 1649 лв., след това я вдига на 1769 лв и накрая пак я сваля на 1649 лв?

    И въпроса не опира до процента печалба, а до нелоялните практики на двата големи магазина за техника.

    Както и на негласните споразумения между тях.

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #101

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Снощи бях на гости в един колега и бях потресен от качеството на картината от този модел.
    До сега никога не съм обръщал внимание към моделите на Шарп, но този ме смаза от вякъде (hd-sd-черно-контраст-цвят-ъгъл-супер детайл в черното и бяло).
    Силно се замислям към покупка на това чуденце. Другите модификации не знам как са, но това е голяма изненада.
    3D LED телевизор Sharp LC-50LE752E - Серията AQUOS LE750 използва най-новата технология на Sharp за изображение, за да ви даде възможно най-доброто изживяване при гледане, без значение това, което гледате - 2D или 3D. Картината, със своите природни ц
    Цените им са вече доста по-нормални, 50 инчовият модел е със по-балансирана цена.
    Той телевизора е хубав но до скоро 39 инчовият модел беше 1500 лв, собствениците на това чудо са малцинство. Освен това няма много отзиви как е софтуера на тези телевизори и дали се ъпдейтва редовно.
    Аз също го гледах модела но преди няколко месеца цената беше безумна.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #102

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Миналата година на 13.04. беше "черен" петък в Техномаркет. Тази година едва ли ще има, а и тя вече почти си замина.
    Тази година беше "треската" на 12-14.04. Миналата, също имаше. Догодина да се надяваме пак да има То не е точно "черен петък", понеже разчистват миналогодишни модели, но тази година имаше доста интересни неща.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #103

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    qbadabaduuu,
    Значи според твоите думи, производителя в рамките на около месец първо сваля цената на 1649 лв., след това я вдига на 1769 лв и накрая пак я сваля на 1649 лв?

    И въпроса не опира до процента печалба, а до нелоялните практики на двата големи магазина за техника.

    Както и на негласните споразумения между тях.

    негласно споразумение няма

    да разбирам ли че според теб даден уред когато е на промо цена след като свърши промоцията трябва да остане на същата?

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #104

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    В България реална конкуренция на пазара за техника няма и не само там. Следователно не могат да се очакват и реални цени, спора е излишен... А пък коледните им "намаления" са смехотворни, истинските такива са Март, Април мисля почти всеки от форума го знае.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #105

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Не е нормално да виждаш чак насичане, имам възможност да сравнявам 42W650 и 42W807(сивата версия на W805), гледам ги редовно. Бързите сцени се обработват по-добре при 42W807, но няма насичане.Виждал съм насичане при 42W650 само при при прехвърляне на филми през DLNA и тогава причината не е била в телевизора. Най-вероятно проблема е била в сигнала според мен.Най-добре си свали 2-3 филма със различно качество на флашка и пробвай, но дори и тогава е важно 42W650 да със по-нова версия на софтуера. Аз си спомням че имаха един ъпдейт за W650, който оправи голяма част от проблемите със филмите които се плейвеат от външни носители. Може да ги накараш в магазина някой блу рей да пуснат ако са отзивчиви.
    Благодаря.
    Може би обяснението ми е било неясно, но усещането ми беше също както вие казвате че бързите сцени се обработват по добре при W805.
    Та въпроса ми е това усещане ще го имали и при SD и HD телевизионен сигнал или само при сигнал от blue ray player където сигнала е настина с много високо качество?
    Въпроса ми зададен по друг начин: ще се виждат ли недостатъците на телевизора при SD и HD телевизионен сигнал като например спортни предавания (ски, формула 1, футбол) или при канали като Discovery и National Geographic но с HD сигнал?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 152 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе