Вижте резултатите от анкетата: Кои са най-важните критерии при закупуването на нов телевизор?

Гласували
713. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество на картината

    657 92.15%
  • Качество на звука

    215 30.15%
  • Приемлива цена

    334 46.84%
  • Лесен за употреба

    126 17.67%
  • "Зелен" с ниска консумация на енергия

    56 7.85%
  • Марка която познавам и вярвам

    178 24.96%
  • Добра гаранция и сервизен план

    237 33.24%
  • Последна технология

    117 16.41%
  • Ценови / отстъпки / намаления

    119 16.69%
  • Атрактивен дизайн и стил

    104 14.59%
  • Голям размер на екрана, който мога да си позволя

    280 39.27%
  • Вграден интернет достъп

    186 26.09%
  • Позитивни ревюта за продукта на WEB сайтове

    123 17.25%
  • Безжична интернет връзка

    195 27.35%
  • USB запис

    79 11.08%
  • Ultra HD TV

    225 31.56%
  • 3D съвместимост

    61 8.56%
  • Oled TV

    45 6.31%
  • Държавно-спонсорирана програма за отстъпки

    8 1.12%
  • Curved TV (огънат екран)

    14 1.96%
Отговори на анкетата
Страница 220 от 620 ПърваПърва ... 170210218219220221222230270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,286 до 3,300 от общо 9300

Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3286

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Този не е от много първите OLED-и.SONY е добре ,но разликата в цената е много малка.А за картината виж тук:
    https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-size/55-inch
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...-lg-c7/418/421

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #3287

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Този не е от много първите OLED-и.SONY е добре ,но разликата в цената е много малка.А за картината виж тук:
    https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-size/55-inch
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...-lg-c7/418/421
    Всъщност, да. Помислих, че е по-предния модел, грешката е моя. При така поставените неща е труден избора. Аз пак бих взел Сони, Олед след още някоя година да го постегнат още малко.

  4. cec
    cec е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    49
    #3288

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Благодаря,
    Наистина цената на ЛГ-то вчера падна с 500лв в плесио, а сега гледам и в емага, даже ивиждам тук и рекламата на емага. Единствено в ЛГ-го ме притеснява този BURN-IN RISK. Въпреки, че едно време казваха за плазмите, че изгаряли, а пък аз съм с плазма панасоник от 10 г. и такова нещо не съм видял досега.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3289

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    И аз може би бих взел SONY,ама A1,стига да ми го дадат на подобна цена.Само ако си помисли човек защо SONY тази година се отказа от най-добрия си lcd тв XE93 ,а пък пуща 2 модела OLED ще му стане ясно(вероятно не от любов към LG,та да му купува панелите).....пък дано ги постегнат малко.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3290

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Щом си с плазма няма какво да го мислиш - мятай се на ОЛЕД-а, то и в ТП 55В7 беше под 3000лв днес при онлайн поръчка.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #3291

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    И аз може би бих взел SONY,ама A1,стига да ми го дадат на подобна цена.Само ако си помисли човек защо SONY тази година се отказа от най-добрия си lcd тв XE93 ,а пък пуща 2 модела OLED ще му стане ясно(вероятно не от любов към LG,та да му купува панелите).....пък дано ги постегнат малко.
    Точно това е, че ги пуска сега, а не по-рано. Просто явно си има още работа по тази технология. Като картина ОЛЕД бие от всякъде. Като ги загледам по техно веригите и после вкъщи не ми се сяда пред телевизора.

  8.  
     
  9. cec
    cec е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    49
    #3292

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    То и аз бих се метнал на сони А1, ама ще ми се напукат петите. А относно този WEB OS на ЛГ-то, какво ще кажете? Не трябва ли да ме притеснява, защото не е андроид?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #3293

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cec Виж публикацията
    То и аз бих се метнал на сони А1, ама ще ми се напукат петите. А относно този WEB OS на ЛГ-то, какво ще кажете? Не трябва ли да ме притеснява, защото не е андроид?
    Не би трябвало да те притеснява. До колкото съм имал допир до УебОС винаги е работела идеално. Надеждна система с достатъчно добър съпорт. В това отношение ЛГ нямат проблеми, за разлика от кофти настроените ИПС дисплеите в ниските серии.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3294

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    От OS хабер си нямам и не ме интересуват.На тв гледам тв-я,филми от твърд диск и you tube.Контрола с т.нар. ''magic remote'' след като свикнеш е по-добро от кой да е друг който съм имал.Наистина не знам защо се инересувате от операционните системи.Нали си имаме компютри,какво Ви дава повече една или друга оп. с-ма?Аз лично с коя да е ,свикваш и важното е да възпроизвежда добре видео от различни източници.Нали помниш все още ,че OLED не става за играчка,поне за нашите пари...''burn in''ит.н. Другите кат го купуват със седмичната си заплата не ги мисля.
    ....p.s.Това не е написано ползвайки за дисплей OLED тв...!

  12. cec
    cec е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    49
    #3295

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    От OS хабер си нямам и не ме интересуват.На тв гледам тв-я,филми от твърд диск и you tube.Контрола с т.нар. ''magic remote'' след като свикнеш е по-добро от кой да е друг който съм имал.Наистина не знам защо се инересувате от операционните системи.Нали си имаме компютри,какво Ви дава повече една или друга оп. с-ма?Аз лично с коя да е ,свикваш и важното е да възпроизвежда добре видео от различни източници.Нали помниш все още ,че OLED не става за играчка,поне за нашите пари...''burn in''ит.н. Другите кат го купуват със седмичната си заплата не ги мисля.
    ....p.s.Това не е написано ползвайки за дисплей OLED тв...!
    За дисплей няма да се ползва, само за телевизия, филми и за PS 3,4 Pro.

  13. Junior Member Аватара на daniel72
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    121
    #3296

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Привет.Реших да се подновя с нов телевизор.Бюджета който съм определил е около 1000лв.Критерийте които трябва да са приоритет при избора -
    - инчове - 40-43 макс
    - ще се леда булсатком и филми от компа
    - да има интернет и смарт функций
    - катината е приоритет разбира се

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3297

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Не знам за PS3/4.Аз играя само една игра ,която може да се играе и без компютър.Когато е в нет-а няма никакви изисквания към OS на компютъра(по скоро към друга OS) пък тв-ри колкото щеш,компютри и android box-ове още повече.Всъщност сайта(bridgebaseonline) в който се играе е собственност на човека на снимката долу,който също е много запален и както виждате си чатка на лаптопче даже.Струва ми се,че може да си купи някоe тв-рче 100'' за да му е по-удобно
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 15-03-18 в 11:05.

  16. cec
    cec е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    49
    #3298

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Вече поръчах LG-то от емага. Очакваме включване.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #3299

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Сравнение на анти-отразяващото покритие...в една и съща стая с еднакво осветеление

    Samsung Q9FN


    Sony ZD9

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    3
    #3300

    Отговор: Мнения и Избор на Ultra HD телевизор

    Здравейте, специалисти! Ще имам нужда от вашата помощ! Предстои ми покупка на първия си телевизор. Woohoо!! След няколко проверки тук-там реших да се спра на Samsung, Sony или LG. Дозата канали ще бъде доставена от Vivacom което доколкото разбрах не било от значение тъй като българските доставчици не предлагали качествена картина за 4k. И все пак гледам предимно и да не кажа единствено HD филми - blu ray и тв (научните канали, които в повечето случаи притежават HD версия). Телевизорът (32"-40"-43") ще се намира в спалнята ми и ще бъде наблюдаван от около 3 метра, което мисля, че говори за нужда от добро опресняване на картината. Бих се справил и с два hdmi изхода. Бюджетът ми е около 1 000лв. Бихте ли препоръчали нещо което си заслужава в този ценови диапазон? Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 11:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 20:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 09:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 13:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе