Страница 281 от 570 ПърваПърва ... 231271279280281282283291331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,201 до 4,215 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4201

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Пичове, взех 65" телевизор. Гледам от около 3.5-4 метра, но пак ми се струва огромно.
    Чак се чудя дали да не заменям за 55".
    Какво ще кажете - не съм му свикнал просто или наистина е голямо [emoji23]

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Бяхте прави. 5 дена по-късно размерът ми се струва напълно ок.
    Даже за филми от това разстояние (3.8 метра) спокойно може и по-голям [emoji23]
    А за 4K съдържание отивам по-близо до екрана, за да видя този невероятен детайл.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Frost одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #4202

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от gggggg Виж публикацията
    За 499 лв. в Метро се предлага в момента Ариели 4К Фул Хаде 50 инча, с Андроид и т.н. Умопомрачителна оферта като за непретенциозни купувачи. Да не забравяме, че има (поне) 3 год. гаранция.
    Метро никога не са давали 3 години гаранция, ако го купиш със стандартна фирмена клиентска карта даже е с 1 година.

    Изпратено от моят Mi A2 Lite с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #4203

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Arieli - "умопомрачителна оферта"
    style34 и sony 1 харесват това.

  5. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #4204

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Гледах един 32 инча Ариели неумен в едно хотелче, бая сносна картина извади... А струваше около 230 кинта.. Ама звукът беше като от малко детско касетофонче...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #4205

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    А моя тв какъв звук вади .... ти умре коня. Свърши то със звука , на 2 см панел 2 мижави говорителчета и дотам. Старото Сони е дебело половин педя и наистина има звук. Има даже и съраунд , който се усеща. Ама има и говорители в него. Така или иначе без ресивър вече не става, за мен звука няма вече значение. Кодеци да поддържа.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4206

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз пък се изненадах от звука на XG9505. Даже бас се усеща (като за ТВ). Нямам място за 20 колони, рисъвири т.н., но си купих саундбар, ще добавя и задни спикъри и така е съвсем различно, но все пак очаквах пълна скръб от телевизора.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4207

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Аз пък се изненадах от звука на XG9505. Даже бас се усеща (като за ТВ). Нямам място за 20 колони, рисъвири т.н., но си купих саундбар, ще добавя и задни спикъри и така е съвсем различно, но все пак очаквах пълна скръб от телевизора.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

    Някакво противоречие усещам - хем няма място , хем се добавят ... същите неща

    За мен хубави (че и не толкова хубави основно в последно време) филми на голям екран са 40% от удоволствието без съответния обгръщащ звук

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4208

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията

    Някакво противоречие усещам - хем няма място , хем се добавят ... същите неща

    За мен хубави (че и не толкова хубави основно в последно време) филми на голям екран са 40% от удоволствието без съответния обгръщащ звук
    Има малко несъответсвие...също съраунд колони без ресивер,как става...ама....
    И аз по-рано мислех за съраунд звуци,ама в последно време не ме вълнуват много.Спрях да сменям техника заради нови стандарти на звука(5колони.7 колони,че и повече ...не ми трябва звук за да си направя целите стаи в кабели или wi-fi джаджи.
    А пък ако можеш да ми кажеш по 1филм на месец (нов,защото се предполага,че големите любители вече са гледали старите),напр. 6 филма от 2020 година ,които заслужават да се гледат с или без сураунд звук,ще съм ти благодарен.
    На вилата дори не слагам съраунд,имах едни малки и ги подарих.
    А колко пари съм дал за филми като почнеш от видеомагнетофоните и видеокасетите,ако ги обърнем в работни заплати,сигурно ще са....колкото сега не можеш да похарчиш дори и в магазин с колони от 50к.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4209

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Е един саундбар и 2 малки колонки зад дивана не са като отделен рисивър и още 7-8 говорители, кабели и т.н.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4210

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ами не знам тези 2 колонки с какъв сигнал ще работят без ресивер.
    Няма значение,както си решиш.
    Забравих да кажа на Светлио ,че ако искам да слушам DOLBY NATURAL(100+ колони и например някоя бърза кола как минава,мога да изляза на кръстовището където нон стоп има такива дето въртят колите,да не му казвам името на спорта,че да не объркам.Даже за да ги чуват по-добре си слагат някакви специални ауспуси-да бръмчат,друг е въпроса дали на нормален човек му харесва да се вози в бръмчаща кола.
    Виж за хубава музика си трябват пари-напр. да идеш на концерт на голяма група.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4211

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Е, то туй не е за всеки - просто споменах, че големият екран не е всичко и без допълващ го звук кефа не е същия - то еи аз съм с 6.0 конфигурация от доста време .

    За филмите не знам - аз съм доста назад с материала , сега за два месеца като не работих наваксах с филмите до 2017 г ... другите ще чакат поне до есента

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4212

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Ами не знам тези 2 колонки с какъв сигнал ще работят без ресивер.
    Саундбара е Samsung Q70R, който поддържа безжични задни тонколонки. Ресивъра им е безжичен де.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XDG...NYG718CQ&psc=1

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #4213

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от style34 Виж публикацията
    Саундбара е Samsung Q70R, който поддържа безжични задни тонколонки. Ресивъра им е безжичен де.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XDG...NYG718CQ&psc=1

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Сетих се,че само саундбара е начина.
    Това на практика си е ресиверче събрано в саундбара.
    Не знам дали при еднакво качество със стандартните варианти кое ще е за предпочитане като цена.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,414
    #4214

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Саундбар са пари на вятъра, ама всеки сам си решава. Да , звука не е като от гол тв , ама си е един голям компромис.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4215

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Зависи какви изисквания имаш. Аз съм доволен. Искам нещо plug and play, с приличен звук, без кабели и без 17 говорителя.
    Не че не бих се кефил на супер якото озвучаване, но засега това ми е напълно ок. От буфера не съм очаквал толкова много. Чашите треперят. Предполагам със задните тонколонки ще стане още по-добре.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе