Страница 360 от 569 ПърваПърва ... 310350358359360361362370410 ... ПоследноПоследно
Резултати от 5,386 до 5,400 от общо 8522
Like Tree2128Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5386

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Firenze69 Виж публикацията
    когато OLED стане нормална технология, а не тамагочи с цикли, тогава всички ще искат нея....
    Иначе това гледай, онова не гледай, тук спирай, там пускай.... нема да стане...
    И една торба пари за тоя "кеф"....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Ами за сега е ''ненормална'' технология.Така,че всички ''нормални'' във форума бива да я избягват.
    Че и да са набутат с торби с пари.
    Лошото за тях е,че когато някоя стане ''нормална'' и не се набутват с торби с пари,излиза друга ''ненормална'',която ............пак е торби пари.
    hanibal одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #5387

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    То и с плазмите беше така преди време.
    Имаха си своите кусури, но се купуваха от хора, които държат на качествената картина.
    Има хора, които не са придирчиви и реално ОЛЕД-а би бил излишен при тях.

  4. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5388

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    То и с плазмите беше така преди време.
    Имаха си своите кусури, но се купуваха от хора, които държат на качествената картина.
    Има хора, които не са придирчиви и реално ОЛЕД-а би бил излишен при тях.
    Има хора всякакви.Като не са придирчиви да си купят квот си искат и да спрат да драскат глупости.

  5. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #5389

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Ами за сега е ''ненормална'' технология.Така,че всички ''нормални'' във форума бива да я избягват.
    Че и да са набутат с торби с пари.
    Лошото за тях е,че когато някоя стане ''нормална'' и не се набутват с торби с пари,излиза друга ''ненормална'',която ............пак е торби пари.
    Парите не са проблем. Проблемът е, че с парите си купуваш проблем....
    п. с. при качеството на образа на ОLED, и "извънземната" им технология, защо има LED, които са дори по-скъпи от тях?
    Може би защото ги пускаш и гледаш.... Служат ти.... и забравяш лога, таблици, надписи, цикли....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от Firenze69; 22-10-21 в 10:38.
    evdiko одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #5390

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Има хора всякакви.Като не са придирчиви да си купят квот си искат и да спрат да драскат глупости.
    Има хора, които навремето вместо да си купят плазма, си купуваха висок клас ЛСД-та, дето като качество на картината са по-зле и от днешните бюджетни модели.
    Да тръгна ли, като притежател плазма, да им обяснявам колко са тъпи, че не са си купили и те!

  7. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #5391

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Не казвам никъде, че притежателите на OLED са тъпи, казвам че не бих си купил проблем... Аз....
    Като гледам и май не само аз.....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    evdiko одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5392

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Парите не са проблем. Проблемът е, че с парите си купуваш проблем....
    п. с. при качеството на образа на ОLED, и "извънземната" им технология, защо има LED, които са дори по-скъпи от тях?
    Може би защото ги пускаш и гледаш.... Служат ти.... и забравяш лога, таблици, надписи, цикли....
    Като ти служат и пускаш си ги и си ги гледай,кой ти пречи???
    Аз не съм си купил OLED на SONY/PANASONIC защото мисля,че цената им е неоправдано висока,ама да ме е видял някой по цял ден в темита на марките да дрънкам против?
    За да не правим пак съпоставки с едни дето все си търсят правата и мрънкат ,защото някой може да се обиди,че го сравняват с тях,бива да спрем да драскаме.... и кат си ти харесва нещо си го ползвай със здраве,кой ти пречи???

    п.с. Хем няма OLED,хем притеснен че нещо щяло да стане.На моя от 5 години нищо не му е станало.Става на мрънкачи на които не им трябва тв-р,а радио....от онези руските с големите дървени кутии.Много са хубави,лампови и нищо не им става.Свирят по 100 години.
    Този пост е редактиран от inches9; 22-10-21 в 10:54.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #5393

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Не забравяйте,че немалка част от хората ползват тв най-вече за фонов звук, където един канал стои с часове и гледат по 2,3 филма на седмица. Аз съм от тези хора и колкото и да искам олед, предпочитам да си купя xh95 на цената на олед.
    Firenze69 одобрява това.

  11. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #5394

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ползвам си... И тук никой не говори за марки и цени... А за..... нема смисъл... остави...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #5395

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Не забравяйте,че немалка част от хората ползват тв най-вече за фонов звук, където един канал стои с часове и гледат по 2,3 филма на седмица. Аз съм от тези хора и колкото и да искам олед, предпочитам да си купя xh95 на цената на олед.
    Именно! Особено ако гледаш в светло помещение и ден, и нощ, ще видиш единственото предимство на ОЛЕД-а през крив макарон.
    Та за всеки влак си има пътници.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #5396

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    По принцип , критериите при купуване на продукт , който ще се ползва една година са по-ниски , но за по-голям период се иска по-голяма надеждност. ОЛЕД е прекрасен тв , но калпава технология засега и да се даде наистина една торба пари , за да ахкаш 2-3 години и после да ти разцъфти екрана си е лоша покупка за мен. Но има хора които търсят високото качество , пък колкото изкара. После като не ги бърка парата - нов . Реално , ако цените им паднат и аз бих купил ОЛЕД с ясното съзнание , че дълго няма да го ползвам, но при сегашните цени съм пас. В дългосрочен план един топ ЛСД тв е за предпочитане , но това е мое лично неангажиращо никого мнение. Старото ми ЛСД Сони , купено през 2006 - 2007 г., го подарих в топ състояние след 13 години служба / само дистанционното беше фира/ , толкова време един ОЛЕД няма изкара никога ......
    nassko1, evdiko и Firenze69 харесват това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #5397

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    По принцип , критериите при купуване на продукт , който ще се ползва една година са по-ниски , но за по-голям период се иска по-голяма надеждност. ОЛЕД е прекрасен тв , но калпава технология засега и да се даде наистина една торба пари , за да ахкаш 2-3 години и после да ти разцъфти екрана си е лоша покупка за мен. Но има хора които търсят високото качество , пък колкото изкара. После като не ги бърка парата - нов . Реално , ако цените им паднат и аз бих купил ОЛЕД с ясното съзнание , че дълго няма да го ползвам, но при сегашните цени съм пас. В дългосрочен план един топ ЛСД тв е за предпочитане , но това е мое лично неангажиращо никого мнение. Старото ми ЛСД Сони , купено през 2006 - 2007 г., го подарих в топ състояние след 13 години служба / само дистанционното беше фира/ , толкова време един ОЛЕД няма изкара никога ......
    Абсолютно прав!!!
    За протокола- и един съвременен висок клас LED, също няма да изкара 14 години...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    evdiko одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5398

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    А аз моя PANASONIC от 1990 год. кинескоп го подарих ,ама още работи.Старото ми NEO-lcd от 2005 год. също.
    Време е да спрем с глупостите.
    Темата е за избор на телевизор.Като искате и сте големи слушатели Ви казах да си слушате ВЕФовете и да си направите друга тема.

    ''-Какъв е тоя щум на улицата Джон?
    -г... парад сър....''

  17. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #5399

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Темата е за избор на телевизор, а някой го сърби нещо и само за педали говори...Ей, накъде отива тоз свят.....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Slusatel и tront харесват това.

  18. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #5400

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ами като улицата им се видя тясна и дойдоха в темата...
    Да продължим,че като видят 9'' и не се спират

    Какъв е този шум на улицата, Джон?

    - Гей парад, сър.

    - И какво искат?

    - Еднополова любов, сър.

    - И кой им забранява, Джон?

    - Никой, сър.

    - Тогава защо крещят?

    - Педераси, сър. . .


    Кой разбрал,разбрал.За съжаление нашите момчета много разбират,ама много трябва да им се обяснява.
    Аз бях до тук.Можете да продължите и да осерете цялата тема с ''празни мисли на едни празни хора''.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе