Страница 432 от 568 ПърваПърва ... 382422430431432433434442482 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,466 до 6,480 от общо 8512
Like Tree2124Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. mhs
    mhs е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    29
    #6466

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от chalgakiller Виж публикацията
    Изглежда много добре. Общо взето се колебая между този TCL, който ти публикува и намерих 1но LG с VA панел, разопаковано за 619лв - https://www.emag.bg/televizor-lg-43-...pd/D6K4SHMBM/# . Кой е по-добър според вас?
    Tака поставен въпроса LG-то, щом не се търси андроид. По-евтино и лесно може да се върне.
    chalgakiller одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    18
    #6467

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от bastard Виж публикацията
    Тоя TCL съм го гледал в магазин. Нищо особено, кофти изработка и пластмаса. Това им е ниския клас. Аз бих погледнал 43pus8536 на Филипс. Качествена изработка с метална рамка и стойка, андроид, амбилайт, подържа всичко. Класи на TCL-a. 750 лв го гледах последно. Разопакован и по-малко
    Признавам, че тоя ambilight изглежда много добре. И като цяло моделът. Разликата от 100тина лв си заслужава. Дали е по-добър от LG 43NANO773PA?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #6468

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Според мен ДА. Андроида за мен е голям плюс, а и останалите неща. Тоя модел на ЛГ не го ли плюеха нещо?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    18
    #6469

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Благодаря на всички, ще поръчам Филипса и ще кажа като дойде

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    625
    #6470

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    чисто субективно идеята на Филипс е да изглежда малкия телевизор по-голям
    има само един препъни камък в амбилайта - стената отзад да е неутрална - бяла или сива за да изглеждат цветовете реалистично
    лично на мен амбилайта (ако съществуваше за Панасоник) би ми паснал идеално за да ми изглежда 55" плазма като 65"

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #6471

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз имам 50'' и 70'' Филипс и бяла стена отзад. Ефекта е доста добър

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #6472

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Тоя андроид като го знам как върви силно затруднен на топ телевизорите си представям на евтините какво ще е, ама само андроид фенове сте се събрали в последните коментари. Аз лично предпочитам WebOS, за да върви прилично отколкото да имам възможност да бухам всякакви апликации и после да ги чакам да зареждат едвам едвам или да сменям канал по 5 секунди. Иначе ambilight-a всички го харесваме, но за жалост при върховите модели тв-та няма как да е критерий, за да предпочета Philips пред LG или Sony.
    Този пост е редактиран от berpan; 29-09-22 в 15:39.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #6473

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Имам 2 андроида и си вървят чудесно без никакво забавяне
    Dominator одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    18
    #6474
    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    чисто субективно идеята на Филипс е да изглежда малкия телевизор по-голям
    има само един препъни камък в амбилайта - стената отзад да е неутрална - бяла или сива за да изглеждат цветовете реалистично
    лично на мен амбилайта (ако съществуваше за Панасоник) би ми паснал идеално за да ми изглежда 55" плазма като 65"
    Супер, стената е със сиви тапети. Жената не обича да й светят разни работи ама не я питам въобще :D Според мен ще е много готино.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    12
    #6475

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    LG 50UQ91003LA 1100лв
    Не е 100Hz, само 50', но пък е с VA матрица

    Същият но 55' вече е 1300лв
    Мерси, този ми допада- вероятно него ще взема само ще се опитам да преценя мястото му пак кое би било по удачно 50 или 55 .Може би от това което прочетох предпочитам IPS- ама такива вече трудно се намират вече май

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6476

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mouri Виж публикацията
    Мерси, този ми допада- вероятно него ще взема само ще се опитам да преценя мястото му пак кое би било по удачно 50 или 55 .Може би от това което прочетох предпочитам IPS- ама такива вече трудно се намират вече май
    Ако го гледаш от разстояние, повече от 2,30м, аз бих взел при всички положения 55” на твое място.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6477

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    50" при всички е VA, IPS/ADS при другите размери, но вече трябва да се проверява коя серия е , а и при някои производители има вероятност в една и съща серия и размер да се срещнат различни типове панели.
    При ЛГ обикновено 55 и 65" в повечето серии са IPS.
    Dedo1975 одобрява това.

  16. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #6478

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    50" при всички е VA, IPS/ADS при другите размери, но вече трябва да се проверява коя серия е , а и при някои производители има вероятност в една и съща серия и размер да се срещнат различни типове панели.
    При ЛГ обикновено 55 и 65" в повечето серии са IPS.
    Прав си. Не бях забелязал

    55' е с IPS панел https://www.displayspecifications.com/en/model/75062bda
    а
    50' е с VA https://www.displayspecifications.com/en/model/d7ae2bdb

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #6479

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Има и V/A , но по-рядко.https://www.displayspecifications.com/en/model/da462b7a.или е нещо от Самсунг с тоя кюнед.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    59
    #6480

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    След 2 неуспешни опита със Сони 65 XH9005 и Samsung 65Q95T сега съм пред дилема какво да правя, като гледам и как свършват и малкото останали бройки.
    Самонавих се да намаля размера от 65 на 55 и да взема Олед, само и само да се опитам да избегна проблемите с подсветката.
    Въпреки, че в момента се гледа предимно телевизия и спорт, детски, но не много, то това в скоро време ще се промени и ще наблегнем на филми и Нетфликс.
    Старото Сони 50KDL805C ще трябва да отиде в спалнята.
    Знам че ъпгрейда в размера няма да е много голям, но пък се надявам да се компенсира с картината. Ще се съобразя и с препоръките за гледане на олед.
    Четох и доста мнения тук и на други места и за LG C1 и Филипс 706
    За момента съм класирал избора си така до 2000лв.
    LG 55 C1 ( има голяма вероятност да е с Ево панел, не знам дали ще е плюс, ако софтуерно са му ограничили яркостта)
    Philips oled 55 706, блазни ме ambilight, но може би вече няма и бройки от него, 806 ми идва скъп
    Sony 65X85J около 1800лв, май вече и от него няма бройки, без локално затъмнение и пак ми остава притеснението с тая подсветка
    Sony 55X93J около 1700лв, мисля си че по добре олед за малко повече пари?

    Моля за съвети и препоръки, че ми писна да връщам и да се занимавам, ако на някой му дойде друго на акъла ще съм също благодарен.
    PS Холът е нормално светъл, няма пряка слънчева светлина върху телевизора. Ще бъде закачен на въртяща се стойка на стената.

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе