Страница 596 от 596 ПърваПърва ... 546586594595596
Резултати от 8,926 до 8,938 от общо 8938
Like Tree2244Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,179
    #8926

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от lamushi Виж публикацията
    Вие от тези двата и евентуално ЛГ-то , кой бихте взели .....
    Аххх ... винаги избягвам да отговарям на подобни въпроси, защото все пак отговорността и крайното решение винаги трябва да е Ваше, тъй като вашите предпочитания и условия на употреба са коренно различни от моите.

    Все пак ....АКО аз избирах ТВ , за моите лични нужди, най вероятно щях да се спра на 85CU8072 защото ще го гледам централно и има 120хз, аз имам PS5 и ще го ползвам като монитор, така че ще ми е идеален, + това съм свикан с Tizen, операционната система на Самсунг, имат PLEX, YouTube и Twitch а аз ползвам главно тези приложения.


    НО ти, ако го взимаш главно за филми, спорт, телевизия и YouTube, нямаш намерение да купуваш PS5-ца или да му връзваш РС за да ползваш тези 120hz, мисля че по разумния избор би бил TCL 85C69B тъй като е по ярък (почти два пъти по ярък от LG-то и Samsung-a) и има по хубави цветове + е Google TV, ще ти позволи да инсталираш програми като KODI и т.н. което ще ти осигурят безкрайни часове безплатно съдържание.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 21-06-24 в 23:54.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    13
    #8927

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Благодаря ти много както и на другите участници във форума. Телевизора ще се ползва изцяло за гледане на Тв , спорт и филми. Моят телевизор е TCL-a. Благодаря още веднъж.
    AntrAcsA одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    650
    #8928

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    и след като го вземеш е препоръчително да дадеш мнение от ползвателска гледна точка как е машинката
    успех с покупката
    Gena_bs, svetlio1 и AntrAcsA харесват това.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2023
    Мнения
    9
    #8929

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте! Оглеждам се за два тв-ра за детска стая и спалня… 50-55” Нямам кой знае какви изисквания, стаите няма да са много осветени. В детската стая ще се играе PS5, в спалнята филми и телевизия. Основно заглеждам Филипс 8818, TCL 805, а сега и TCL 55Т8В. Последният видях, че е 2024 модел и някой ако има мнение за него да сподели ще съм благодарен! Повече от 1100-1200 лв. за брой не ми се дават. Приемам и други модели в този бюджет.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,658
    #8930

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добре де, защо не прочетете малко темите. Поне 3-4 човека има питали същото - 50-55 за 1200лв. в последните дни. Така ще намерите и отговорите на въпроса. Имаше един потребител rokoncho, 1 месец избираше и питаше за същото. Взе някакво ЛГ и е доволен. Има и 1 ТСЛ (805) и Филипс. И това са.
    Този пост е редактиран от VanDan; 22-06-24 в 19:33.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #8931

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    В тоя бюджет влиза примерно и Хайсенс -
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...ni-LED/p/10833

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2023
    Мнения
    9
    #8932

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Темите в по-голяма степен съм ги чел… Основно питането ми беше за новия TCL спрямо другите два модела… Знам, че едва ли някой има лични впечатления от него, но тук има хора които доста се интересуват и дори само техническите характеристики могат да изкажат мнение. Отделно видях, че доста марки са изкарали 2024 модели и за момента не съм ги преглеждал подробно. В крайна сметка не задължавам никой с нищо…

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,589
    #8933

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз от 2 дни разцъквам c805, докато от Самсунга (qn90c), който поръчах още няма вест..

    Бих казал, че надмина очакванията ми. Сравнявам го с основния ми qn85a и мога да кажа, че му отстъпва единствено по upscaling на SDR съдържание.

    Никакъв DSE дори и при изключено локално затъмняване, прилично аудио, сравнително задоволителен reflection handling. За 1299 лв си беше добра сделка.

    Като основен минус мога да посоча солидната и обемна стойка, която трудно позволява завъртане на тв. Ако ще се върти постоянно кум друга част на стая, например трапезария, определено не сте за този тв.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 22-06-24 в 21:29.
    AntrAcsA одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,179
    #8934

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от BoDiYo Виж публикацията
    Здравейте! Оглеждам се за два тв-ра за детска стая и спалня… 50-55” Нямам кой знае какви изисквания, стаите няма да са много осветени. В детската стая ще се играе PS5, в спалнята филми и телевизия. Основно заглеждам Филипс 8818, TCL 805, а сега и TCL 55Т8В. Последният видях, че е 2024 модел и някой ако има мнение за него да сподели ще съм благодарен! Повече от 1100-1200 лв. за брой не ми се дават. Приемам и други модели в този бюджет.

    Здравей, Амбилайта за спалня е идеален защото помага на очите с вторичната си светлина, затова Филипса ще ти свърши чудесна работа, обаче нямаш нужда от 8818, той е по скъп защото е 120hz, а не мисля че в спалнята ще играете на PS5 ?

    По добре погледни : Телевизор Philips Ambilight LED 55PUS8518, 55" (139 см), Google TV, 4K Ultra HD, Клас F (Модел 2023) - eMAG.bg той е абсолютно същия телевизор, същото шаси и процесори обаче е 60hz панел и за това е по евтин, а с парите които ще спестиш си вземи един 55" TCL C805 за детето .

    Ако искаш да спестиш някой лев , както вече някой колеги ти предложиха Телевизор Hisense 55U7KQ SMART TV (zora.bg) , Телевизор HISENSE 55U7KQ 4K Ultra HD Mini LED SMART TV, VIDAA, 55.0 ", 139.0 см (technopolis.bg) за детето, но аз все пак мисля че C805 е малко по добър, най вече заради по високата си яркост и Google TV, иначе по всичко останало доста си приличат.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 22-06-24 в 21:57.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2024
    Живее в
    Враца
    Мнения
    3
    #8935

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!Оглеждам се за 55 инчов ТВ от марките Samsung,Sony,Lg .......китайците не ги гледам......бюджета е до 2000 лв максимум.....моделите които гледам са:
    Samsung Neo Qled 55QN90C,Lg Oled evo 55C31LA,Sony Bravia LED 55X90L...последните два малко надвишават бюджета,ще се използват предимно за гледане на мачове,филми.чат пат новини и музичка от тубата,игри не играя...
    Какво ще предложите и вие колеги.....

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,179
    #8936

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от silkosam Виж публикацията
    Здравейте!Оглеждам се за 55 инчов ТВ от марките Samsung,Sony,Lg .......китайците не ги гледам......бюджета е до 2000 лв максимум.....моделите които гледам са:
    Samsung Neo Qled 55QN90C,Lg Oled evo 55C31LA,Sony Bravia LED 55X90L...последните два малко надвишават бюджета,ще се използват предимно за гледане на мачове,филми.чат пат новини и музичка от тубата,игри не играя...
    Какво ще предложите и вие колеги.....

    За мен QN90C е най разумния избор ! Цените на С3 и X90L са прекалено високи , особено на последния. Има голяма вероятност да излезе акция и цените им да паднат, трябва да изчакаш, но на цените които са в момента аз не бих ги препоръчал.

    Може да сложи в листа си Samsung OLED 55S90C и OLED55G2 за да им следиш цените, ако решиш да чака, но пак ако нямаш време и не може да отлагаш, аз съм за QN90C.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 26-06-24 в 13:16.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2024
    Живее в
    Враца
    Мнения
    3
    #8937

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Днес го закупих модела Samsung Neo Qled 55QN90C че го имаха на разумна цена,утре ще го взема и ще го разцъквам но в магазина докато гледах останах доволен от картината.
    Този пост е редактиран от silkosam; Вчера в 13:49.
    AntrAcsA одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #8938

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 596 от 596 ПърваПърва ... 546586594595596

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе