Повече лампички.После ще излезне статия, че било само за симулация или козметика.
И с П800, и с П900 си остава "пенсионерски" талафизор без рам.
Само като видиш как са завити болтове и бързо влиза в кашона.Отиде ли за сервизиране, ходи обяснявай кой се учил да развива и гаранцията е под въпрос.
QD7Pro се представя по-добре от Q7C. Последния УЖ симулира повече ламбички на кв. см. Та*ак работа.





После ще излезне статия, че било само за симулация или козметика.