Страница 709 от 716 ПърваПърва ... 659699707708709710711 ... ПоследноПоследно
Резултати от 10,621 до 10,635 от общо 10728
Like Tree2793Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #10621

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от casal Виж публикацията
    Панелът на c8l изглежда с по-добри характеристики,
    Повече лампички. После ще излезне статия, че било само за симулация или козметика.
    И с П800, и с П900 си остава "пенсионерски" талафизор без рам.
    Само като видиш как са завити болтове и бързо влиза в кашона. Отиде ли за сервизиране, ходи обяснявай кой се учил да развива и гаранцията е под въпрос.

    QD7Pro се представя по-добре от Q7C. Последния УЖ симулира повече ламбички на кв. см. Та*ак работа.

    Този пост е редактиран от brotzki; 02-06-26 в 19:12.
    brave одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #10622

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Този пост не е ли за една от двете теми за видове хдр и тн.
    CubanLinx одобрява това.


  4. Тук е от
    Jun 2026
    Мнения
    1
    #10623

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!

  5. rym
    rym е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    170
    #10624

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от venario Виж публикацията
    Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!
    https://www.emag.bg/televizor-samsun...f=fav_pd-title

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2020
    Мнения
    3
    #10625

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте имам въпрос за избор на телевизор.
    Избирам телевизор и съм ограничен от към място, за съжаление не мога да намеря 32" който да е с по читави параметри. Последните които съм купувал са 2 броя Sony Bravia KDL-32WD757.
    Към телевизора ще има закачен компютър и кабелна телевизия и единственото което ме интересува от към смарт функции е сдвояване с телефон без лаг и youtube.
    Чудя се между следните модели:
    - SONY XR-42A90K, по стар и по скъп модел.
    - LG OLED42C51LA
    - LG OLED42C61LA
    C5 е по евтин от C6 едва ли за 450 евро ще му е по добра картината.
    Какви са ви мненията ?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #10626

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Има смарт монитори, ако се търси под 40 инча. Самсунг имат 37 инча мисля, но на 60hz.

    По-скоро е 32 инча, а 37 има монитор. Става и да се комбинира със закачено устройство към него.
    Този пост е редактиран от casal; 04-06-26 в 17:01.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2020
    Мнения
    3
    #10627

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Искам да е нормален телевизор, защото е възможно да се използва и за ефирна телевизия след време.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #10628

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не е сериозно олед за ефирна. Или сте в чужбина.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,444
    #10629

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от venario Виж публикацията
    Здравейте, какъв телевизор бихте ми препоръчали за доста светъл хол? 55 инча, бюджет 1000 евро. Ще се използва предимно за спорт/филми & сериали/youtube. Благодаря предварително!
    SAMSUNG QE55QN90F
    TCL-55C7L

    hubavito
    Наследника на Sony KDL-32WD757 е SONY BRAVIA 3 K-43S39
    42C6 е с новият панел, и съответно малко по-висока яркост.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2020
    Мнения
    3
    #10630

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Какъв да е телевизора за ефирна телевизия, който да е бърз и максимум 43" ?

  13. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    BG Монтана
    Мнения
    352
    #10631

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Най-добре Samsung или LG или Sony. Ето този примерно:
    https://scenter.bg/products/bravia-3...4k-43-k43s39bp
    brotzki и CubanLinx харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #10632

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Най-добре Samsung или LG или Sony. Ето този примерно:
    https://scenter.bg/products/bravia-3...4k-43-k43s39bp
    Този май беше и с добрите ъгли.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от brave Виж публикацията
    Sony Bravia 5 има по бърз Процесор и Двойно повече
    Като пуснеш филм от телефон през безжичната мрежа на Bravia 5, намаля ли кадрите?
    Този пост е редактиран от brotzki; 05-06-26 в 11:41.
    brave одобрява това.

  16. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    BG Монтана
    Мнения
    352
    #10633

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Филми от Телефона на Телевизора не пускам това не го правя.
    Или през Харда който съм закачил на Телевизора или от Интернет Браузъра на телевизора се гледат най-новите филми.
    http://filmizip.com/
    http://filmifen.com/
    http://filmi9.com/

    Тези сайтове съм ги запаметил и става много бързо и Филмите са си с Български субтитри. Дори Браузъра на телевизора има Адблокер за рекламите и реклами и други сайтове не ми се отварят.
    brotzki одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    56
    #10634

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравеите!Отново да попитам тук защото много не ги разбирам нещата а Вие сте по компетенти.
    Кое е по добре OLED или MINI LED?
    Питам защото имам едно старо LG на което започнаха да му се появяват отпечатъци от логото на BTV а и не само логото а и долу вдясно образа на жената която говори с жестове за глухонями.
    И това е много дразнещо.
    При MINI LED ще го има ли това нещо?

  18. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    BG Монтана
    Мнения
    352
    #10635

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    При Mini-LED технологията трайното прогаряне (burn-in) на екрана или задържането на статично изображение практически не съществува като реален проблем. За разлика от органичните OLED дисплеи, Mini-LED използва традиционни LCD панели с миниатюрни диоди за подсветка, което ги прави изключително устойчиви.
    Аз затова си взех Sony Bravia 5 която е Мини Лед. Точно поради тази причина.
    brotzki одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе