Страница 403 от 578 ПърваПърва ... 353393401402403404405413453 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,031 до 6,045 от общо 8657
Like Tree2155Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6031

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не беше споменал моделите в първоначалния вид на въпроса. Заложи на някой от Самсунг, Лг или Филипса, в един клас са и няма да има фрапантни разлики между тях.

    От Тошибата бягай като дявол от тамян.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2022
    Мнения
    4
    #6032

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Не беше споменал моделите в първоначалния вид на въпроса. Заложи на някой от Самсунг, Лг или Филипса, в един клас са и няма да има фрапантни разлики между тях.

    От Тошибата бягай като дявол от тамян.
    Да, първоначално не бях ориентиран понеже имаше много варианти. Но в последствие се разрових във форума, прочетох първите страници и после открих няколко модела от основните марки, които се коментират тук. За Тошиба не бях чувал. Всъщност не съм имал. Основно Philips и LG.

    Благодаря още веднъж.

  4. Junior Member Аватара на Starlord
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    23
    #6033

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте! Искам да сменя телевизора Samsung UE55RU8002U. Основно гледам много филми, и тогава ми го препоръчахте като характеристики. Наистина е топ, но...единственият проблем поради който искам да го сменя е, че на много филми не тръгва звука, и трябва със специална програма да обработя файла за да тръгне. Но на много филми не става и съм шах. Препоръчайте ми модел основно за филми около 1500+- лв, с който нямам да имам този проблем. Този телевизор го пуснах за 500лв и дано успея да го продам. Благодаря предварително!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #6034

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Starlord
    Проблемът ти се решава с един външен всеяден медия плейър.
    Другият варинт е - търсиш модел с максимални възможности на вграденият плейър, но там ще имаш няккави ограничения

    Samsung моделни групи
    https://developer.samsung.com/smartt...el-groups.html
    възможности на вграденият плейър
    https://developer.samsung.com/smartt...fications.html


    LG
    възможности на вграденият плейър - избери годината в полето отдясно
    https://webostv.developer.lge.com/di...media-formats/

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,400
    #6035

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Starlord Виж публикацията
    Здравейте! Искам да сменя телевизора Samsung UE55RU8002U. Основно гледам много филми, и тогава ми го препоръчахте като характеристики. Наистина е топ, но...единственият проблем поради който искам да го сменя е, че на много филми не тръгва звука, и трябва със специална програма да обработя файла за да тръгне. Но на много филми не става и съм шах. Препоръчайте ми модел основно за филми около 1500+- лв, с който нямам да имам този проблем. Този телевизор го пуснах за 500лв и дано успея да го продам. Благодаря предварително!
    Само Андроид телевизорите четат всичко.
    По-добре един андроид бокс щом си доволен от телевизора.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6036

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Starlord Виж публикацията
    Здравейте! Искам да сменя телевизора Samsung UE55RU8002U. Основно гледам много филми, и тогава ми го препоръчахте като характеристики. Наистина е топ, но...единственият проблем поради който искам да го сменя е, че на много филми не тръгва звука, и трябва със специална програма да обработя файла за да тръгне. Но на много филми не става и съм шах. Препоръчайте ми модел основно за филми около 1500+- лв, с който нямам да имам този проблем. Този телевизор го пуснах за 500лв и дано успея да го продам. Благодаря предварително!
    Mi Box S4K е алтернатива, в случай че сте доволен от ТВ-то.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Starlord
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    23
    #6037

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не държа да е пак Самсунг, даже бих пробвал и друга марка, само да няма този проблем. Благодаря!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6038

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    И нов тв да вземеш, няма гаранция,че след 2 години няма да спре да плейва нещо, я заради лицензи или други проблеми. Купи си един бокс и си ползвай телевизора.

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,076
    #6039

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не търси аналози - щатските модели на TCL се различават съществено от европейските.
    ОК но и аз искам хубав 120hz miniLED, 75 инча за 1200 $... ! Тук ни пробутват боклуци или ребрандирани стари модели ...

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,400
    #6040

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Starlord Виж публикацията
    Не държа да е пак Самсунг, даже бих пробвал и друга марка, само да няма този проблем. Благодаря!
    Щом трябва да е телевизор
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...3j-p654143547/

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6041

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Какво ви е мнението за LG 65Qned913pa? Гледам,че цената му е доста ниска за мини лед.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 14-06-22 в 12:58.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #6042

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Имал съм досег с една бройка на LG 65Qned913pa и имаше доста dirty screen effect, особено при гледане на футбол се забелязваше.
    gurcayy одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,383
    #6043

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    ОК но и аз искам хубав 120hz miniLED, 75 инча за 1200 $... ! Тук ни пробутват боклуци или ребрандирани стари модели ...
    Ако не те хванат вземи един и за мен

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #6044

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    Имал съм досег с една бройка на LG 65Qned913pa и имаше доста dirty screen effect, особено при гледане на футбол се забелязваше.
    А като качество на картината как беше? Всъщност с колко реални херца е този модел? Чудя му се, защото нещо влече към мини леда , въпреки че наскоро си купих 93J. Цената му е около 2000 за 65".

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #6045

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Качеството на картината беше прилично за IPS с mini led, но нищо особено, съществена разлика няма да усетиш в сравнение с 93J. Ще имаш по-добър ъгъл на виждане, но на тъмно ще изглежда малко по-зле. Ако искаш нещо по-добро като качество на картината купи OLED /но трябва да преглътнеш минусите на тази технология - мъртви пиксели и риск от burn/. Особено в HDR на HBO го тествах и не беше особено добре. Като цяло приличен телевизор за 65 инча и 2к, но за мен не си струва да променяш от Х93J и двата модела са по-скоро прилични или посредствени за по претенциозните.
    По-добър избор вероятно е X95
    J, но него не съм го имал или тествал така, че само мога да предполагам, в момента виждам, че върви при унгарците за около 2500-2600 лева.
    gurcayy одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе