Страница 413 от 570 ПърваПърва ... 363403411412413414415423463 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,181 до 6,195 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6181

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Vesselin Ivanov Виж публикацията
    Някой може ли да помогне с избора ??? Разполагам с бюджет 1500€ за тв 75" и съм се спрял на Sony 75X90J има ли нещо по добро този като размер цена
    Здравей, аз бях в подобна делена до преди седмица ! В крайна сметка взех 75Q95T от еМАГ за 2899 лв, дори го има с 0% лихва в момента. Да телевизора е от 2020-та но е флагмана на Самсунг, проектиран е да бъде конкурент на ОЛЕД телевизорите, има всичко което може да се иска от един телевизор . Мисля че е по добър от X90J, има 4 hdmi 2.1 порта, VRR, ALM , ослепително ярък.. подчертавам ОСЛЕПИТЕЛНО ! Да не говорим че този OneConnect box е супер и практически не се мотаят никакви кабели около телевизора, и дизайна е супер . Единствено звука не е много добър и не съм много фен на Tizen, но според мен в момента по добро предложение в този ценови диапазон, в този размер не може да намериш ! Да, трябва да имаш късмет за да ти се падне чист панел, но това се отнася за всички LCD телевизори в този размер, аз лично съм доволен от моя.

    Samsung Q90/Q90T QLED vs Sony X90J Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 13-07-22 в 00:42.
    brotzki одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    265
    #6182

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    А1 щом правят приложение за Филипс това означава че е за Android TV и трябва да може да се инсталира както на TCL телевизори така и на всички останали телевизори и андроид боксове със Android TV.
    Някой може ли да го тества с андроидски Филипс - то през последните 2г правят ли се такива? Ако не - ясен е отговора.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    15
    #6183
    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здравей, аз бях в подобна делена до преди седмица ! В крайна сметка взех 75Q95T от еМАГ за 2899 лв, дори го има с 0% лихва в момента. Да телевизора е от 2020-та но е флагмана на Самсунг, проектиран е да бъде конкурент на ОЛЕД телевизорите, има всичко което може да се иска от един телевизор . Мисля че е по добър от X90J, има 4 hdmi 2.1 порта, VRR, ALM , ослепително ярък.. подчертавам ОСЛЕПИТЕЛНО ! Да не говорим че този OneConnect box е супер и практически не се мотаят никакви кабели около телевизора, и дизайна е супер . Единствено звука не е много добър и не съм много фен на Tizen, но според мен в момента по добро предложение в този ценови диапазон, в този размер не може да намериш ! Да, трябва да имаш късмет за да ти се падне чист панел, но това се отнася за всички LCD телевизори в този размер, аз лично съм доволен от моя.

    Samsung Q90/Q90T QLED vs Sony X90J Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com
    Готово поръчан сега очаквам доставка и се надявам на читав панел . Какво да гледам при куриера преди да го взема

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6184

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Vesselin Ivanov Виж публикацията
    Готово поръчан сега очаквам доставка и се надявам на читав панел . Какво да гледам при куриера преди да го взема
    Най важното, опитай се да запазиш ... как се казват тези пластмасови плоски... въжета цели, знам че е трудно но.. не невъзможно, опитай се да ги измушиш от страни, но ще ти трябва помощ, без да ги режеш, 2-ро виж дали всички аксесоари са оригинално запечатани и опаковани , което е знак че е нов а не върнат- разопакован, 3-то това виж цялостна на екрана, да няма следи от удар или натиск, че имам горчив опит с пукнат екран преди 2 години.

    Задължително потърси помощ , кутията е голяма и тежка, аз извадих всичко предварително , като стойка, бокс и аксесоари, за да може по леко след тава когато го закарам вкъщи, тъй като при мен пристигна в офиса, докато бях на работа. Вече след като го сглобиш и стартираш, първото нещо е да изключиш всички интелигентни сензори за които ще те пита в началото и след това всички ЕКО настройки.

    Направих кратко видео от къде става това.





    И чакаме да споделиш впечатления.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 18-07-22 в 19:00.

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6185

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, трябва да купувам за хола и съм се спрял на два модела, които ценово са ми ок, та LG OLED55A13LA, 55" или Samsung 65Q60A, 65" и защо?

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6186

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Здравейте, трябва да купувам за хола и съм се спрял на два модела, които ценово са ми ок, та LG OLED55A13LA, 55" или Samsung 65Q60A, 65" и защо?
    Здравейте,
    Сравнявате добър OLED със адски ниска серия / осакатена бих казал на Samsung Q60A... въпреки по-големия диагонал,
    моя съвет е да си вземете https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-OLED/p/10292 C1 ако ще е LG, или по-добър клас LED от споменатия от Вас.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6187

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    И двата са entry level, тъй че не очаквай чудеса. Ако не си имал допир до момента с олед или qled, определено ще те зарадват и двата.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6188

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Здравейте,
    Сравнявате добър OLED със адски ниска серия / осакатена бих казал на Samsung Q60A... въпреки по-големия диагонал,
    моя съвет е да си вземете https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-OLED/p/10292 C1 ако ще е LG, или по-добър клас LED от споменатия от Вас.
    Този от линка ми идва в повече ценово, посоченото от мен LG в момента в Емаг е 1 400 лв, Не съм имал OLED и QLED, от второто съм гледал в приятели и определено ме впечатлява. Имам 3 броя 32", Toshiba, Panasonic и LG и последното определено ми допада най-много.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6189

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ако гледаш много футбол и подобни бързи спортове, samsung-a може да те разочарова. Ако пък вземеш олед, не може да го ползваш като фонов шум или ако стаята е прекалено светла.

  12. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6190

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ако пък вземеш олед, не може да го ползваш като фонов шум или ако стаята е прекалено светла.
    Това не го разбрах, светла е стаята, в смисъл бели стени, има плътни завеси, но са по-скоро за декорация.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #6191

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Имам предвид, ако тв е близо до прозорец и има директена слънчева светлина върху него, то тогава олед не е подходящ избор.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6192

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Този от линка ми идва в повече ценово, посоченото от мен LG в момента в Емаг е 1 400 лв, Не съм имал OLED и QLED, от второто съм гледал в приятели и определено ме впечатлява. Имам 3 броя 32", Toshiba, Panasonic и LG и последното определено ми допада най-много.
    Хубаво е да знаеш точния модел на QLED-а който те е впечатлил, защото само наименованието QLED нищо не означава като "знак" за качество.

  16. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6193
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Хубаво е да знаеш точния модел на QLED-а който те е впечатлил, защото само наименованието QLED нищо не означава като "знак" за качество.
    Не помня, но не е от скъпите модели, 55-ка за ~1 600. Нещо такова. Добре, Самсунга който съм посочил не е ок, така ли и защо?

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6194

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Не помня, но не е от скъпите модели, 55-ка за ~1 600. Нещо такова. Добре, Самсунга който съм посочил не е ок, така ли и защо?

    Защото е нисък клас и не става, сега ако търсите обосновка и не вярвате на думите ми - потърсете в нета. Няма НИЩО общо с истински QLED.
    Евтина матрица, липсва филтъра за цветовете като при истински QLED от по-горната им серия

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #6195

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Здравейте,
    Сравнявате добър OLED със адски ниска серия / осакатена бих казал на Samsung Q60A... въпреки по-големия диагонал,
    моя съвет е да си вземете https://www.technopolis.bg/bg/Televi...D-OLED/p/10292 C1 ако ще е LG, или по-добър клас LED от споменатия от Вас.
    Здравей.. добър ОЛЕД А1 ??? Все си мислех че това е най ниския клас ОЛЕД телевизор който е на пазара, според мен сравнението е до някъде има резон, особено ако са на близки цени, макар че A1 има някои предимства пред Q60A и обратното ! А1 няма нито яркостта, нито процесора, нито гейминг екстрите на който имат всички останали ОЛЕД серии. Не разбирам защо някой би купил А1 на първо време. Струва адски много за това което предлага, а B1 е по добър по всички параграфи, а е малко по скъп, но аз лично не бих взел нито един от двата, разбира се . Ако някой е решил да взима ОЛЕД, добре е да се оглежда във високия клас като C1 и на горе, ако нямаш пари за него , по добре вземи QLED, ако ТОЛКОВА много имате мерак за ОЛЕД . поне "B" серията но, "А"... не бих я взел дори да си подпирам фикуса с нея.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 19-07-22 в 19:06.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе