Страница 456 от 579 ПърваПърва ... 406446454455456457458466506 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,826 до 6,840 от общо 8680
Like Tree2158Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    37
    #6826

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Ей, хора вие ще се избиете за това, че съм взел 55 инча вместо 65... въобще не ме интересува кой къде на какво гледа, аз си гледам мойте интереси и семейство.
    Така съм преценил, така съм постъпил. За мен беше НЕоправдано да вземам по-големия размер, колкото и да ми се искаше. Като даже до последно се целях в 65 инча, но след дълго мислене на положителните и отрицателните страни (визирам, куче, деца и др. фактори) надделя по-малкия размер телевизор...
    Не спорете за глупости, аз достатъчно разводних темата, преди мен имаше някакви други бисери и накрая за капак "размера" :D

    Дайте мнение за стойката дали да е :

    ТАЗИ или ТАЗИ или нещо до около 100-120 лева, което ще се ползва за 55" C2. Задължително да има издърпване, а аз ще видя да е побългаря някак и да добавя нещо за захват.

    Благодаря на всички. Повече няма да натоварвам темата с излишни коментари. Може и на лично да пишете, да не доразводняваме темата....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6827

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Която и да избереш от двете - най-важно е захващането за стената. Задължително с минимум 10 см гаечни болтове и бетонно двукомпонентно лепило преди дюбелите.
    Всички проблеми с увиснали стойки или счупени ТВ-та идва от прихващането им към стената.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    37
    #6828

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Която и да избереш от двете - най-важно е захващането за стената. Задължително с минимум 10 см гаечни болтове и бетонно двукомпонентно лепило преди дюбелите.
    Всички проблеми с увиснали стойки или счупени ТВ-та идва от прихващането им към стената.
    Без да се заяждам, ама целия ми килер е със 4 и 5см дюбели за бетон и има сигурно 500кг по рафтовете..... с тия 10см едва ли не в кокмшиите ще вляза :D
    Но ще имам предвид, да е максимално подсилено откъм стойката... благодаря.
    mirbg одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6829

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от UnSpiroble Виж публикацията
    Без да се заяждам, ама целия ми килер е със 4 и 5см дюбели за бетон и има сигурно 500кг по рафтовете..... с тия 10см едва ли не в кокмшиите ще вляза :D
    Но ще имам предвид, да е максимално подсилено откъм стойката... благодаря.
    Да, това ми беше идеята - направи го максимално здраво за условията, с които разполагаш.[emoji1303]
    С бетон наистина и 5см болтове ще стигнат.
    Аз го направих с 10-ки, защото стойката излиза 120см. напред и напрежението върху рамената ѝ и към нея в основите ѝ е огромно. Но така или иначе избягвам да я издърпвам толкова напред.

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #6830

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Изгоря ми Самсунга,QN95 плачемисе,Ахахха, майтапя се телевизора е Убийствен.
    AntrAcsA одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,559
    #6831

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Нищо лично, но само силно комплексиран човек защитава така яростно.. марка телевизор. Нямам друго логично обяснение.
    Dominator, berpan и mirbg харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6832

    Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Абсолютно. Да приемаш като лична обида неодобрението на някого към дадена марка (въобще предмет) говори за адски ниско ниво на всякакъв вид съзряване (най-вече интелектуално).
    Аз вече бях квалифициран като “лош човек”, “тъпан от Германия” и пр., защото не харесвам Самсунг..[emoji1744][emoji1750]

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6833

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Бая проблеми имаш да си решаваш в живота.
    И ако обичаш този тон да си го държиш в къщи при обкръжението си.
    А как ще си решаваш очевидните комплекси си е лично твой проблем и тук не е мястото да ни занимаваш с тях.
    Повярвай ми - комплексирани си ти и ако.... ти е малък.... не може да го компенсираш и със 10000 инчов екран!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Както и mirbg те посъветва - намери си начин да си изкараш някъде негативната енергия. Моя манталитет няма как да знаеш какъв е, понеже не ме познаваш. Нещо много ми изопачаваш думите, къде видя аз да си меря телевизора (или каквото и да било) с някой, ммм?!?!?! За Англия ти на мене няма какво да ми кажеш, понеже точно там имам роднини от емнайсе години. Не мият чинии и не са шофьори Мазерати на запад няма толкова, колкото тука, понеже няма толкова престъпнци и комплексари. И айде верно ако обичаш да смекчиш тона. Верно, че е интернет форум, свобода на словото и бла бла, ама никой от нас не ти е длъжен с нищо! Айде със здраве.
    Не знам защо като се каже Англия и веднага първото нещо, което ти идава е да миеш чинии - 'що ли? И ако не ги миеш, значи като бачкотиш по warehuse или в Tesco или пък може би да чистиш къщи си хванал Господ за шлифера! Аз не само че имам познати, аз съм живял в Англия и се върнах защото просто не ме кефи. Имам си сетълмент ако знаеш какво е това...

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6834

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Но може да опитам!
    Виж, при липса на акъл, обаче - компенсиране няма.
    AntrAcsA и CubanLinx харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    663
    #6835

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Банален си пич. Иска ти се да съм работил по скалдове и да съм бил чистач. Аз на острова не съм живял, а както вече ти споменах, моите роднини не влизат в изброените от теб категории колкото и да ти се иска. И не, не се хваля, ами ти го написах точно понеже знаех, че ще тръгнеш в тая посока. Ето това се казва предвидим, комплексиран български манталитет. Не те знам къв набор си, ама англичанския те уверявам, че го шпрехам доста отпреди ти да знаеш български. Това е последния път, в който изобщо си правя труда да ти отговарям. Айде отидете да изпушите една лула на мира с бота, че нещо ви гледам сте се напрегнАли и двамата.
    berpan одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #6836

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Не се занимавай с интелектуални инвалиди.
    Точно заради този материал ни управлява 12 години пожарникар.
    berpan и CubanLinx харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    134
    #6837

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Момчета, нов съм във форума за телевизори, но от комуникацията ми през последните 2-3 дни, Dominator, виждам, че имаш доста познания, струва ми се, че не си лош човек, но изказванията ти са доста крайни и звучат на въпреки, знам, не си съгласен, просто не м отговаряй, а помисли.
    Ботът, си е бот, вероятно дори пиян, за него няма какво да коментираме, лигави се и трябва да се стегне или да се банне.
    berpan одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    61
    #6838

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,

    търся си ново ТВ, бюджет до 1500, размер 60 инча - нишата ми за ТВ ми е точно 135см хоризотално и трябва да преправям за да влезе по-голям. Гледам по веригите, вече 60 инача няма или 55 или 58 или 65. Спряли са да произвеждат размера, или просто са изкупени?

    За момента съм се спрял на:
    1. SAMSUNG UE-60AU8072 UHD SMART TV
    2. SAMSUNG QE-58Q60T QLED SMART TV
    3. SAMSUNG UE-65BU8072 UHD SMART TV
    4. Samsung QE65Q60BAUXXH

    Първия ми е идеален като размер и цена. Дали има някакви разлики с останалите за който си струва да минавам на някой от тях.

    Гледаме ТВ от Виваком с тяхното устройство, YouTube, искам да може да се stream-ва на него безжично, wifi. Горе долу това са ми изискванията.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #6839

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Всеки смарт тв ще ти върши работа за тубата, защото като му боднеш тяхното у-во става монитор.С едно дистанционно можеш само да го вкл./изкл.Качеството на ЕОН е супер , вече бокса им е през wifi, няма досадни дупки и кабели.Гледай качество на картината,мисля че марката няма голямо значение.
    German одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6840

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Колеги, възможно ли е поръчка направена в емаг на 18.11. да стои до днес все още на етап "одобрено плащане"?
    Swon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе