Страница 466 от 568 ПърваПърва ... 416456464465466467468476516 ... ПоследноПоследно
Резултати от 6,976 до 6,990 от общо 8512
Like Tree2124Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #6976

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Деба, искрено съжалявам. За пръв виждам емаг да канселира поръчка. Може би роля за това играе, че беше от Фланко, ако не се лъжа?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #6977

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Писах на куриера относно доставката през деня, но ми отговориха, че е анулирана от подател. Е, толкова с евтиния тв. Не ме е яд толкова, че няма да го получа, а че до последно всичко уж наред... и сега вече като обновиха информацията по поръчката, като пишеше, че в 8 нещо е взета, в 10 и нещо е в транзит. Чак сега ли се усетиха, че има нещо нередно, да бяха казали още тогава, че има грешка и да се знае.
    Не ги оставяй ! Аз цял амазон вдигнах на крак, ти Румънците не ги оставяй, най малкото са длъжни един подарък-ваучер да ти дадат ! Ти си си в правото. Толкова време не дума ни вест, да бяха казали в началото че е грешка, сега вече нямат оправдания, може да намекнеш че е пуснеш жалба към комисията за защита на потребителя .
    Или да ти пратят поне 65 инчово C2 за тази цена, защото то и толкова си струваше през черния петък !??? Ако не ти трябва аз ще ти го купя за 2800 лв .

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #6978

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Честно казано нямам нерви да се занимавам. На емаг още е на статус "В склада на куриера", а товарителницата показва това...

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #6979

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Честно казано нямам нерви да се занимавам. На емаг още е на статус "В склада на куриера", а товарителницата показва това...

    Оу, Sameday ги знам , на мен ми бавиха пратките доста, все че е в склад на куриера, и след това се наложи да чакам поне още ден, два докато дойдат на адрес, не са като Спийди или Еконт. До колкото знам това си е тяхна куриерска фирма. Все пак има шанс да дойде нещо .

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #6980

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, колеги.
    От доста години отлагам, но вече е крайно наложителна покупката на втори телевизор.
    Проблема е, че е за спалнята, където нямам никакво място...
    Та, по темата - имам нужда от помощ с избора на 32'' телевизор (може и малко по-голям, но не повече от 43'').
    Ще си стои на стойката, върху скрин с широчина 80см, та не мога да сложа по-голям телевизор. Има вариант да се дупчи стената, но ми се ще да го избегна.
    Ще се изполозва основно за гледане на филми и сериали от стрийминг платформи, от време на време и музика през spotify или youtube.
    Задължително трябва да е full hd и да има приличен звук (доколкото е възможно за подобна въшка), защото няма място за саундбар.
    Спалнята е малка и леглото е точно срещу скрина, така че няма нужда да е най-силният звук на света, просто да не звучи тенекиено.
    Предпочитам да е с Андроид, но ако ще е за сметка на останалите неща, ще се жертвам и с друга ОС.
    Бюджета е 400-500лв.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,021
    #6981

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от topdawg Виж публикацията
    Здравейте, колеги.
    От доста години отлагам, но вече е крайно наложителна покупката на втори телевизор.
    Проблема е, че е за спалнята, където нямам никакво място...
    Та, по темата - имам нужда от помощ с избора на 32'' телевизор (може и малко по-голям, но не повече от 43'').
    Ще си стои на стойката, върху скрин с широчина 80см, та не мога да сложа по-голям телевизор. Има вариант да се дупчи стената, но ми се ще да го избегна.
    Ще се изполозва основно за гледане на филми и сериали от стрийминг платформи, от време на време и музика през spotify или youtube.
    Задължително трябва да е full hd и да има приличен звук (доколкото е възможно за подобна въшка), защото няма място за саундбар.
    Спалнята е малка и леглото е точно срещу скрина, така че няма нужда да е най-силният звук на света, просто да не звучи тенекиено.
    Предпочитам да е с Андроид, но ако ще е за сметка на останалите неща, ще се жертвам и с друга ОС.
    Бюджета е 400-500лв.

    С този бюджет.. трудно нещо хубаво може да се намери :D Ако търсим някой по популярен бранд може би :

    Телевизор TCL LED 40S6200, 40" (101 см), Smart Android TV, Full HD, Клас F - eMAG.bg

    Телевизор Hisense A5700F, 40" (101.60 см), Smart, Full HD LED - eMAG.bg

    Има и дори 4К QLED някакъв, но със смесени коментари: Телевизор Allview QL43ePlay6100-U, 43" (108 см), Smart Android, 4K Ultra HD, QLED - eMAG.bg
    Този е малко по скъп но има добри коментари : Телевизори Цена 388 - 593 LG Размер на дисплея 82 - 110 cm - eMAG.bg
    Телевизор Allview 43ePlay6100-U, 43" (109 см), Smart Android, 4k Ultra HD, LED - eMAG.bg

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6982

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    32" - https://www.emag.bg/televizor-lg-32-...80%D0%B5%D0%BD - често е в промоции за към 360-380лв , не е Андроид, но си има всички популярни стрийминг платформи.
    За 43" ще трябва да е някой "китаец" или "турчин" (виж предложенията по-горе)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #6983

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Доскоро се ползваше това, сега е прибран за черни дни . Намират се за този бюджет и ще надживее китайците [emoji3]

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6984

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Продавам същия модел изгодно! Който се интересува на ЛС

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #6985

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Продавам същия модел изгодно! Който се интересува на ЛС
    Темата не е кой какво продава..има олх за тая цел.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6986

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от BateB Виж публикацията
    Темата не е кой какво продава..има олх за тая цел.
    Верно ли не е колегА? Благодаря че ме светна! За чийй тогава си постнал телевизора който никой не го интересува отива или не в кашона?
    Аз казвам че продавам същия, ти че отива за черни дни - к'ъв ти е проблема?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    48
    #6987

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Проблема е че си се объркал нещо, аз не продавам нищо. Дали ще сложа снимка или ще напиша името е все тая, казвам му от какво съм доволен на питащия (пита за тв за спалня) . А ти кво продаваш или купуваш ни е през ... на четящите темата.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6988

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от BateB Виж публикацията
    Проблема е че си се объркал нещо, аз не продавам нищо. Дали ще сложа снимка или ще напиша името е все тая, казвам му от какво съм доволен на питащия (пита за тв за спалня) . А ти кво продаваш или купуваш ни е през ... на четящите темата.
    Също както твоето мнение е през... ама нали се сещаш....
    Е точно като казваш че си доволен от него, аз пък го продвам, ако не ти изнася просто млъкваш.
    Темата е ИЗБОР на телевизор. Ако не можеш да четеш е твой проблем.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #6989

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Колеги, пропуснах да съобщя, че още от втория път LG-то започна да ми предлага при всяко включване актуализация на софтуера. Да го потвърдя ли?(досега отхвърлях)

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #6990

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Естествено... Това не е андроид, че да се пазиш от ъпдейти.
    Gena_bs, German и fakoni харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе