Страница 523 от 571 ПърваПърва ... 473513521522523524525533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 7,831 до 7,845 от общо 8559
Like Tree2137Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    2
    #7831

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!
    Предстои ми покупка на телевизор, който ще се ползва в спалня. Ще се гледа от разстояние около 2,5 м и като цяло не планирам да се използва много интензивно. Поради тези две причини не ми се иска да е кой знае колко голям, идеята ми е да е около 40-43 инча (100-110 см). Бюджета ми е около 500-600 лв. За началото ще се ползва само с Wi-fi, по-късно ще се пусне и телевизия, но ми се иска да може да чете и филми и видеа от флашка, т.е. да разпознава евентуално повече формати. Разгледах няколко варианта и ще се радвам да споделите мнението си за тях:
    https://www.emag.bg/televizor-samsun.../pd/D4D4QTMBM/
    https://www.emag.bg/televizor-lg-led...eviews-section

    А тези са малко по-бюджетни:
    https://www.emag.bg/televizor-horizo...b/pd/DL4QJ2MBM
    https://www.emag.bg/televizor-horizo...b/pd/DXQ3NYMBM

    Ако смятате че избраните от мен варианти не са читави по една или друга причина, ще се радвам ако предложите нещо друго в този ценови диапазон (400-600 лв).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    22
    #7832

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,
    моля препоръчайте ми 65" QLED до около 1800 лв. Ще се гледа само кабелна ТВ, няма да се играят игри.
    За сега съм си харесал Samsung QE65Q60CAUXXH. Какво ви е мнението за Toshiba 65QA5D63DG, която е на много изгодна цена?
    Приемам препоръки и за по-добра технология от QLED, както и за китайски брандове при условие, че се вместват в бюджета.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #7833

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Leo_P
    Samsung QE65Q60CAUXXH.
    https://www.displayspecifications.co...son/fe0926a574
    Други варианти са TCL 65C745, Philips 65PUS8807




    Vestel пуска първите си DVB-I съвместими смарт телевизори
    https://www.telesatellite.com/actu/6...les-dvb-i.html

    https://dvb-i.tv/



    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-09-23 в 19:20.
    Rumb@ta одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    2
    #7834

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, бихте ли ми препоръчали телевизор 55-инчов до 1600лв.Ще се гледа от 2.5 метра в северна стая,без много слънчева светлина,насочил съм се към Philips 55PUS8818.Гледам в емаг в момента tcl c805 е на много хубава цена 1350лв,нов модел е и не намирам още отзиви за него.Подходящ ли е мини леда за тъмна стая?Отворен съм и за други предложения.Поздрави.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,594
    #7835

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Leo_P Виж публикацията
    Здравейте,
    моля препоръчайте ми 65" QLED до около 1800 лв. Ще се гледа само кабелна ТВ, няма да се играят игри.
    За сега съм си харесал Samsung QE65Q60CAUXXH. Какво ви е мнението за Toshiba 65QA5D63DG, която е на много изгодна цена?
    Приемам препоръки и за по-добра технология от QLED, както и за китайски брандове при условие, че се вместват в бюджета.
    65C805 https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi...ref=fam#164-cm

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    5
    #7836

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,

    Проучвам за 55-инчов телевизор около 900-950лв за гледане на филми и спортни канали.
    Знам, че в този ценови клас са начални led модели и няма голяма разлика, но все пак ми се иска да е нещо със сравнително добра картина.
    Засега съм се спрял на тези модели:

    Samsung UE55BU8072UXXH

    SAMSUNG UE-55CU7172

    SAMSUNG UE-55CU8072

    HISENSE 55E7HQ UHD QLED (спрямо горните Самсунги май е доста по-добре, но четох, че не поддържа HBO MAX?)


    Струва ли си някой от тях? Има ли по-добри предложения на подобни цени?

    Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #7837

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    За филми и особено за спортни предавания е по-добре моделът да е 100Hz. Май само този е такъв и да е до 1000 лв.

    TCL QLED 55C735

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,594
    #7838

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    За филми и особено за спортни предавания е по-добре моделът да е 100Hz. Май само този е такъв и да е до 1000 лв.

    TCL QLED 55C735
    Не се справя добре при моторспорт. Дори при включени подобрители на картината. Получават се прескачания.
    Качеството е като от китайската кутийка за 20 долара с Amlogic W2
    Този пост е редактиран от brotzki; 19-09-23 в 18:40.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2023
    Мнения
    11
    #7839

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте!

    Предстои ми покупка на телевизор за нов апартамент и искам да взема нещо качествено, което да е дългосрочна инвестиция.

    Спрял съм се на 65 инча. И аз като много хора живеех с представата, че на Черен петък ще уцеля някаква "невероятна" оферта, но както прочетох и тук, големите проценти не значат много спестени пари. Телевизорът не е спешен, мога да бъда търпелив колкото е необходимо.
    Иска ми се да взема OLED, но осъзнавам, че ще е трудна задача, имайки предвид, че бюджетът ми е максимум 3000лв. Възможно ли е да се отвори избор на OLED модели около черния петък в този диапазон?

    Телевизорът ще се използва доста, когато жената не гледа Трима братя, три сестри , се пуска музика на детето. Планирам в скоро бъдеще и PS5, така че определено ще се играе на него. При мен основно ще се пуска YouTube, Netflix, както и спортни събития.

    Напоследък станах фен на Ambilight, но в никакъв случай не е функция, която е основополагаща.

    Ако не успеем да се впишем в OLED до 3 хиляди, какво най-добро бихте препоръчали?

    Благодаря предварително!

  12. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,058
    #7840

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Здравейте!

    Предстои ми покупка на телевизор за нов апартамент и искам да взема нещо качествено, което да е дългосрочна инвестиция.

    Спрял съм се на 65 инча. И аз като много хора живеех с представата, че на Черен петък ще уцеля някаква "невероятна" оферта, но както прочетох и тук, големите проценти не значат много спестени пари. Телевизорът не е спешен, мога да бъда търпелив колкото е необходимо.
    Иска ми се да взема OLED, но осъзнавам, че ще е трудна задача, имайки предвид, че бюджетът ми е максимум 3000лв. Възможно ли е да се отвори избор на OLED модели около черния петък в този диапазон?

    Телевизорът ще се използва доста, когато жената не гледа Трима братя, три сестри , се пуска музика на детето. Планирам в скоро бъдеще и PS5, така че определено ще се играе на него. При мен основно ще се пуска YouTube, Netflix, както и спортни събития.

    Напоследък станах фен на Ambilight, но в никакъв случай не е функция, която е основополагаща.

    Ако не успеем да се впишем в OLED до 3 хиляди, какво най-добро бихте препоръчали?

    Благодаря предварително!

    Здравей !
    Аз лично смятам че цените на OLED телевизорите в момента са доста завишени, особено на старите модели, ако ги сравним с това което се случваше през годините, по същото време така че не знам колко е разумно да се купува OLED точно сега.

    3000 лв не е малка сума за 65' OLED... да трябва малко вече ровене и може би няма да се намери нещо от НАЙ висока производителност но примерно :

    Телевизор LG OLED65CS6LA (zora.bg) 2999 лв : Странен телевизор който се опита да продава високи параметри на малко по ниска цена, който мисля че ползва от старите панели но новите процесори, или бе обратното но си има Топ-Ноч характеристики. Ако някой колега може да добави няколко думи за модела, защото аз нямам впечатления от него.

    ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS 65OLED718 OLED SMART GOOGLE TV от Техномаркет (technomarket.bg) 2899 лв тук имаме ТВ с малко по ниска яркост но за спалня не мисля че ще е проблем ! 120хз 2 броя HDMI 2.1 , еквивалента му е ТЕЛЕВИЗОР LG OLED65B23LA OLED SMART TV от Техномаркет (technomarket.bg) 2799 лв, отново " бюджетен " OLED на LG за миналата година.

    Естествено винаги има и някое Китайско или Турско предложение на атрактивна цена като : Hisense 65A85H Smart Gamer OLED телевизор, 164 см, 4K, Ultra HD - eMAG.bg 2044 лв или Телевизор HORIZON 65HZ9930U/B, 65" (164 см), Smart, 4K Ultra HD, OLED, Клас G - eMAG.bg 2160 лв , но аз лично нямам никаква информация за тези телевизори като производителност и обработката на движенията и изображенията..

  13. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #7841

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здравей !

    Естествено винаги има и някое Китайско или Турско предложение на атрактивна цена като : Hisense 65A85H Smart Gamer OLED телевизор, 164 см, 4K, Ultra HD - eMAG.bg 2044 лв или Телевизор HORIZON 65HZ9930U/B, 65" (164 см), Smart, 4K Ultra HD, OLED, Клас G - eMAG.bg 2160 лв , но аз лично нямам никаква информация за тези телевизори като производителност и обработката на движенията и изображенията..
    Kаква изненада,че нямаш никаква информация за обработка на китайските тв-ри.Чуваме за пръв път,може би.
    А пък ФИЛИПС е чист ариец,т.е нидерландец,само не знам къде го правят в Амстердам или Ротедам?
    Лошото в случая е ,че по някаква причина и Rtings не казва много по въпроса,знаем защо.

    Предстои ми покупка на телевизор за нов апартамент и искам да взема нещо качествено, което да е дългосрочна инвестиция.
    Спрял съм се на 65 инча
    Инвестиция в телевизор просто няма.
    Не си писал от какво разстояние ще го гледаш,но ако е напр. 3 метра 65'' е много малък тв-р.Сега гледам 65''OLED от 2,70/2,80 и като знам каква е разликата от това да гледаш дори 75'' ....Ама тв-р трудно се продава .Малките ги засилвах към спалните,ама по-големичките....са си кахър когато решиш да дигнеш размера.
    https://www.rtings.com/tv/reviews/by...e-relationship

    Ако е така и имаш ограничен бюджет OLED не е твоя тв-р
    https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi...f=fav_pd-title
    Този за под 3400 лв.с 10% отстъпка днес с код e добре.Има подробни ревюта в темата за TCL.

    Ако все пак си за 65'',HISENSE със сигурност е добър тв-р от добър производител,а кой знае и кой не за движенията недей да го мислиш
    https://www.emag.bg/hisense-smart-ga...f=fav_pd-title
    А какво се крие точно зад HORIZON(2021г.)...?....няма значение .
    Ако държиш да не е китайски и 3к лв.,май нямаш голям избор
    https://www.emag.bg/televizor-lg-ole.../pd/DBGQXGMBM/
    Този пост е редактиран от inches9; 27-09-23 в 13:43.
    troll4o одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #7842

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от Vladislav Popov Виж публикацията
    Здравейте,
    Проучвам за 55-инчов телевизор около 900-950лв за гледане на филми и спортни канали.
    Знам, че в този ценови клас са начални led модели и няма голяма разлика, но все пак ми се иска да е нещо със сравнително добра картина.
    Засега съм се спрял на тези модели:
    Samsung UE55BU8072UXXH
    SAMSUNG UE-55CU7172
    SAMSUNG UE-55CU8072
    HISENSE 55E7HQ UHD QLED (спрямо горните Самсунги май е доста по-добре, но четох, че не поддържа HBO MAX?)

    Струва ли си някой от тях? Има ли по-добри предложения на подобни цени?
    Благодаря предварително!
    Първите три са аналогични хардуерно и като картина.
    https://www.emag.bg/televizor-tcl-ql.../pd/D773Z8MBM/

    Цитат Първоначално публикувано от light motif Виж публикацията
    Здравейте!

    Предстои ми покупка на телевизор за нов апартамент и искам да взема нещо качествено, което да е дългосрочна инвестиция.

    Спрял съм се на 65 инча. И аз като много хора живеех с представата, че на Черен петък ще уцеля някаква "невероятна" оферта, но както прочетох и тук, големите проценти не значат много спестени пари. Телевизорът не е спешен, мога да бъда търпелив колкото е необходимо.
    Иска ми се да взема OLED, но осъзнавам, че ще е трудна задача, имайки предвид, че бюджетът ми е максимум 3000лв. Възможно ли е да се отвори избор на OLED модели около черния петък в този диапазон?

    Телевизорът ще се използва доста, когато жената не гледа Трима братя, три сестри , се пуска музика на детето. Планирам в скоро бъдеще и PS5, така че определено ще се играе на него. При мен основно ще се пуска YouTube, Netflix, както и спортни събития.

    Напоследък станах фен на Ambilight, но в никакъв случай не е функция, която е основополагаща.

    Ако не успеем да се впишем в OLED до 3 хиляди, какво най-добро бихте препоръчали?

    Благодаря предварително!
    След като ще се ползва по цял ден..не си за OLED
    TCL MiniLed 65C845X2 - наблягам на ревизията X2 в края, ако ти предлагат с X1 не го вземай.
    или https://www.emag.bg/televizor-tcl-mi.../pd/DLD7PMYBM/
    SAMSUNG QE-65QN90C
    и ако не ти е спешен, след 4 месеца може да дочакаш TCL MiniLed 65C855

    за OLED погледни SAMSUNG QE-65S90C - след 2-3 месеца цената ще падне до 3500
    AntrAcsA одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    502
    #7843

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Защо да не е за олед? Моя редовно на ден си работи по 13 14 часа, и нищо му няма. Никъде не съм чел че трябва да работят по малко от лед тв.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,451
    #7844

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Защото , когато жената, тъщата или детето по цял ден гледат(или ползват тв като радио) сапунки, риалити предавния или дисни ченъл, рано или късно(2-3 години) ще имаш отпечатано логото на тези канали.

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-09-23 в 19:44.
    sasho1bs одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #7845

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добър ден,трябват ми 3 телевизора в инчове 43,50,55 с бюджет съм 4000.Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе