Страница 577 от 586 ПърваПърва ... 527567575576577578579 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,641 до 8,655 от общо 8781
Like Tree2194Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8641

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Има тема "Аксесоари за телевизори"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #8642

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    сравнителни снимки от AVSforum между Sony Bravia XR70 (долу) с TCL 75” Q10K Pro (горе вляво), Hisense 75” E8N Ultra (горе вдясно).
    https://www.avsforum.com/threads/son...#post-63308200
    https://www.avsforum.com/threads/son...#post-63308428
    https://www.bilibili.com/video/BV1cr...card.all.click

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8643

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Написах ти подробен отговор,но някакъв проблем има-не знам по каква причина.
    ......,..,
    Да прав си,всеки има право да пише квото си поиска.Форум е.
    И...
    Вероятно нямаме право да му докажем обратното с 10-ки линкове към ''не всеки'' специалист....И накрая ...правилата,а...Лъжи може,а истини (елементарни) са обиди.
    Толкова по темата....Все по-зле става,предложения,обяснения....и зацапване на теми.
    Влизам в някоя тема напр HISENCE тв-ри за да видя факти и гледам поредните разсъждения на бротски и антракса....Дори не слагам,че темие са за притежатели уж...

    п.с. И не знам защо кой да е се обръща към мен.След като съм дал достатъчен материал да го прочете,осмисли (ако може)и ...коментира,точлка по точка.
    Не за първи път обяснявам,но има хора които предпочитат личните дрязги пред фактите.
    И както казваш.по-добре от обяд...отколкото ''празни мисли на...''...Дж.Джером.
    Пич, този, който създава дрязгите си само и единствено ти. Е, преди имаше и разни други тарикати, но къде ги баннаха, къде спряха да пишат..... Всички сме олигофрени и пишем лъжи, само ти изпъкваш над нас с истините. Не знам само кой зацапва темите с тия фермани от по половин страница. Като не ти харесва, не пиши, бе! А и май много AVS четеш ми се струва Тука не виждам нито една тема със заглавие "OWNERS ONLY". Следователно (пак се повтарям), всеки може да си пише на воля.
    Frost, brotzki, gurcayy и 1 други харесват това.

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,103
    #8644

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Пич, този, който създава дрязгите си само и единствено ти. Е, преди имаше и разни други тарикати, но къде ги баннаха, къде спряха да пишат..... Всички сме олигофрени и пишем лъжи, само ти изпъкваш над нас с истините. Не знам само кой зацапва темите с тия фермани от по половин страница. Като не ти харесва, не пиши, бе! А и май много AVS четеш ми се струва Тука не виждам нито една тема със заглавие "OWNERS ONLY". Следователно (пак се повтарям), всеки може да си пише на воля.
    Оу така е всеки път!

    Напие се, влезе във форума и почва с.... дори не знам как да го нарека .... но преди време го определих като "словесен вомит ", защото в повечето случаи е лишено от каквато и да е била логика или нормален словоред , с който завлича и други хора, така съсипва темите, и след това модераторите , завалиите се чудят как да ги изчистят.

    Имам две обяснения, или си мисли че, така изглежда по .. интелигентен, след като вкарва много ийстър егове, подмятания и догадки в изреченията си, които трябва да ги разтълкуваш един бог знае как (един вид " абе много си тъп за да ме разбереш "), или просто е подпийнал чичка с деменция ала "Байдън", който ползва форума като хоби и отдушник.. така че, човек как да му е сърди ?

    Проблема е обаче когато започне с личните обиди и подмятания, за това вече не му обръщам внимание, а спреш ли да му обръщаш внимание започва да се заяжда с друг, сега явно ти си на ред !

    Ще се поровя в настройките на форума, да видя дали има начин да го блокирам, за да не му виждам постовете, аз друго решение не виждам.

    - - - - - - - - - -

    Да, има опция и работи идеално :

    CubanLinx одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8645

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Аз нямам нищо против него. Даже доста пъти помага на питащите с полезни линкове. Но прекалява с отношението си към останалите потребители на форума. Не знам дали е сърдит чичак или просто обича чашката, но всичко си има граници.
    AntrAcsA одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    41
    #8646

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, хора.

    Защо никъде не намирам стандартизирани тестове за TCL и техния reflection rate?

    Има ли някаква таблица с кое е американския еквивалент на европейските?

    Да речем, TCL QM8/QM850G и TCL 6 Series/R655 2022 QLED се представят много добре в тестовете, но таквоз животно в България не намирам

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,437
    #8647

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Много се впрягате , този форум си е тип лакърдия и наистина всеки може да пише каквото си иска, профи форумите са чуждоезични и повечето хора четат там, вкл. и аз. Тука е като бг.мама само че за котлони , фризери и телевизори. Друг е въпроса , че не трябва да се обиждат потребители с различно мнение. И аз ползвам опция игноре вместо да се разправям с някого.
    AntrAcsA одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8648

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    То в бгмама темите за котлони и фризери са в пъти по-полезни, отколкото тези тук. Дразнещото там е, че потребителките с високи финансови възможности много обичат да акценитрат над това (в последно време българина умре да се показва колко пари има) и не се признава нищо освен Miele, AEG и Bosch (с което до някъде съм съгласен).

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,332
    #8649

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Само първата и последната марка. При това средния и висок клас.
    Останалото просто е надценено и плащаш за марката.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    73
    #8650

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Добър ден искам да си купя телевизор 50 или 55 инча с бюджет около 1500лв. Ще чакам с интерес предложенията ви. Благодаря.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8651

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Дайте малко повече подробности. За какво ще се позлва телевизора, в силно или слабо осветено помещение, претенции към марка и OS?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,103
    #8652

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Най добрия телевизор в този бюджет е Телевизор HISENSE 55U8KQ 4K Ultra HD Mini LED SMART TV, VIDAA, 55.0 ", 139.0 см (technopolis.bg) , след него е :
    Телевизор TCL MiniLed 55C805, 55" (139 см), Smart Google TV, 4K Ultra HD, 100 Hz, Клас G (модел 2023) - eMAG.bg

    Вече до колко сте фенове на марката или операционните системи е друг въпрос.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #8653

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Започва надпреварата с FPS(Hz)
    TCL разкрива 1000Hz LCD, 14" QD-EL (NanoLED), 16" 8K LCD и други
    https://www.flatpanelshd.com/news.ph...&id=1715933826

    https://www.prnewswire.com/apac/news...302145480.html
    https://pbs.twimg.com/media/GNnQX8Qa...name=4096x4096

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2024
    Мнения
    69
    #8654

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте, днес ходих да поглеждам тв-та,та искам да попитам за LG 55Qned 753 RE толкова ли е лош че на мен ми допадна много и като цветове и черно и като цена.Никой ли няма такъв тв да изкаже мнение за телевизора.Благодаря
    brotzki одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    694
    #8655

    Отговор: Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

    Вече няколко пъти ви се дадоха съвети, вие обаче си въртите на вашето и явно чакате някой да потвърди това, което искате да чуете Щом на вас ви харесва този телевизор, не виждам какво толкова има да му се чудите повече.
    Frost одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе