Страница 62 от 587 ПърваПърва ... 1252606162636472112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 8795
Like Tree2209Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #916

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз съм го имал модела и затова го твърдя! Само че, моят беше 32 инча! Футболен маниак съм и не съм имал проблем при мачовете със SONY-то!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    8
    #917

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз точно това искам,футбол и бокс най-вече. А чете ли бг-субтитри от флашка?

  4. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #918

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Това не съм го пробвал. Аз го бях взел основно за гледане на телевизия!

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    8
    #919

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Сони няма нищо общо с Вестел,за разлика от Шарп и Тошиба. Моделът се сглобява в Словакия ,а не в Китай или в Турция.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,562
    #920

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Знам че допреди година, R моделите на Sony, бяха производство на тайванската Foxconn. Не знам чия е разработката им.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    58
    #921

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте ! Хората първо четат,аз първо купувам и после чета. И на въпроса : вече е факт,телевизора е у дома LG42LF652v Между LG и Panasonic40CX700 взех LG обаче и двата модела май са дърво и то голямо. За Lg не става нито едно приложение, пише ми вашето устройство е не съвместимо. Не мога да го сдвуя с нищо пре wi fi. Картината е супер зле при sd каналите. Сега разбрах,че матрицата е 50 херца. А бе май,яко се набутах. Дайте съвет: даго сменям ли и с какво ? Взех го за 900 лв от Емаг и мога да вдигна още малко бюджета. Благодаря Ви предварително !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    33
    #922

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте , има ли 49" модел на LG , който да е 100 Hz ? Какви са разликите м/у 49UF7707 ; 49UF7727 ; 49UF7787 ; 49UF770V ; 49UF778V ? Мерси

    - - - - - - - - - -

    А 49UF8507 ...с какви х-ки е ?

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    8
    #923
    Цитат Първоначално публикувано от dobata7412 Виж публикацията
    Здравейте ! Хората първо четат,аз първо купувам и после чета. И на въпроса : вече е факт,телевизора е у дома LG42LF652v Между LG и Panasonic40CX700 взех LG обаче и двата модела май са дърво и то голямо. За Lg не става нито едно приложение, пише ми вашето устройство е не съвместимо. Не мога да го сдвуя с нищо пре wi fi. Картината е супер зле при sd каналите. Сега разбрах,че матрицата е 50 херца. А бе май,яко се набутах. Дайте съвет: даго сменям ли и с какво ? Взех го за 900 лв от Емаг и мога да вдигна още малко бюджета. Благодаря Ви предварително !
    Какво качество очакваш от sd сигнал разпънат на 42"? А аз на 49" какво да кажа. Нормално sd сигнал се гледаше на телевизори 21" crt до максимум 32" и не казвам че е добре но биваше. Затова колкото нараства екрана е нужно и резолюцията да нараства. Затова измислиха HD и UHD.МАТРИЦАТА като е 50херца не се ли вижда добре картината? В последствие разбрах за моя че и той е 50херца и при възпроизвеждане на 4К или HD се вижда страхотно и нямам забележки.за свързване към wi-fi също нямам проблеми. P.S. LG49UF852v

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    58
    #924

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И при мен картината е добре при HD Проблема ми не е при връзка с WI FI проблема е при двояване със андроид устройство. Miracast изобщо не може да се инсталира. И въпроса ми е: дали Панасоника не беше по-добрия избор ???

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,576
    #925

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от dobata7412 Виж публикацията
    Здравейте ! Хората първо четат,аз първо купувам и после чета. И на въпроса : вече е факт,телевизора е у дома LG42LF652v Между LG и Panasonic40CX700 взех LG обаче и двата модела май са дърво и то голямо. За Lg не става нито едно приложение, пише ми вашето устройство е не съвместимо. Не мога да го сдвуя с нищо пре wi fi. Картината е супер зле при sd каналите. Сега разбрах,че матрицата е 50 херца. А бе май,яко се набутах. Дайте съвет: даго сменям ли и с какво ? Взех го за 900 лв от Емаг и мога да вдигна още малко бюджета. Благодаря Ви предварително !
    1.Как разбра че матрицата ти е 50Hz?
    2.С коя версия на софтуера си?
    3.Кое приложение не си успял да инсталираш?
    4.Как си го свързал към интернет?

    Цитат Първоначално публикувано от dobata7412 Виж публикацията
    И при мен картината е добре при HD Проблема ми не е при връзка с WI FI проблема е при двояване със андроид устройство. Miracast изобщо не може да се инсталира. И въпроса ми е: дали Панасоника не беше по-добрия избор ???
    Какъв Miracast ще инсталираш??? Функцията е в лентата на WebOS и се казва Screen Share. поддържа Miracast и Intel® WiDi
    Този пост е редактиран от espace; 23-01-16 в 08:46.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,358
    #926

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Телевизорът ти е със 100Hz матрица и е с много повече възможности от Panasonic!
    Не съм сравнявал двата модела и не мога да напиша мнение за изображението при еднакви условия.
    На калпав сигнал и професионален монитор ще ти изглежда зле картината!
    Аз гледам на ефирна и SD каналите са сравнително добре. Обаче преди месец пуснах blizoo SD с CAM на същия модел ТВ.
    Не супер зле, ами даже не можех да го гледам от артефакти!

    Какво нещо искаш да "сдвуиш" с телевизора? Ползвай Smart Share.
    На мен не ми се е налагало да ползвам подобни функции и не мога да кажа нищо по въпроса.

    Съмнявам се да намериш телевизор с този размер на екрана с по-добро съотношение цена/ възможности!
    Но решението и парите са си твои.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    58
    #927

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте !

    1.Как разбра че матрицата ти е 50Hz? -- от описанието за кода от задната страна,ако съм го разчел правилно.
    2.С коя версия на софтуера си? --- къде да го погледна ?
    3.Кое приложение не си успял да инсталираш?-- Smart Share- не мога да го инсталирам на телефон Samsung Galaxy s2 пише: вашето устройство е несъвместимо с тази версия. Примерно да се ползва телефона,като дистанционно управление или до колкото разбрах, може снимки от телефона да се гледат на тв-то.
    4.Как си го свързал към интернет? през WI FI

    Съмнявам се да намериш телевизор с този размер на екрана с по-добро съотношение цена/ възможности!-- Това беше много важно за мен да го чуя.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,576
    #928

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    1. Телевизора ти е със 100hz опресняване
    2. Настройки - Разширени настройки - Общи - За този телевизор. Последната версия на софтуера е 04.00.90
    3. Инсталирай си на телефона LG TV Plus.
    4. За снимките от телефона ползвай Screen Share - прочети предното ми мнение
    5. Свържи си телевизора с кабел - ще минимизираш вероятността от проблеми свързани с връзката

    И в заключение. Склонен си доста да преувеличаваш в описанията си. Телевизора е чудесен за парите си. При теб проблемите са в предтелевизионното устройство
    Gena_bs и iveto харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    58
    #929

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    При теб проблемите са в предтелевизионното устройство --най-вероятно
    това- LG TV Plus не мога да го инсталирам на телефона Screen Share го инсталирах, сега как да го свържа с телевизора ?

    Сори за тъпите въпроси, но това за мен е нова техника и не съм в час изобщо.
    Телевизора е чудесен за парите си. -Това най-,много ме радва.Добре, че не взех Панасоника.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,591
    #930

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от dobata7412 Виж публикацията
    Добре, че не взех Панасоника.

    Това на базата на какви сравнения и впечатления го реши ?
    Единственото предимство в случая са ти 2" повече и DTS поддръжката от вградения плеър .
    Все пак LG42LF652 е добър за класа си , че то вече хептен ги орязаха - даже тия от по-горните им класове не бих казал ,че го превъзхождат .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе