Страница 275 от 567 ПърваПърва ... 225265273274275276277285325 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,111 до 4,125 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    22
    #4111

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Служителите не са едиственият разход - има много други направления.
    Голям онлайн търговец като Емаг сигурно има месечни разходи като за стотици слуижтели само за поддръжка на сайт, бекофиси, бази данни и прочее.

    Иначе гледах разни статии от преди 2 години, че конкретно емаг са имали около 2000 служители и 800 души ИТ екип (предполагам и съпорт влиза в него).
    Технополис - 3000 (към 2018), като в тях май влизат и служителите на Практикер (защото и двете са собственост на 1 холдинг), болшинството по-ниско квалифицирани (касиери, консултанти).
    Та реално разходите за служители на Емаг може и да са повече.
    Този пост е редактиран от Drago9205; 21-05-20 в 11:36.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4112

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Искаш да ми кажеш,че Emag или който и да е онлайн търговец имат повече служители от нашите ритейлъри Технополис Техномаркет ? 21 век имаш правото да проверяваш където си поискаш и да купуваш от където си поискаш .
    Чакай, чакай. Говорихме за търговци, които продават LG C9 за 2 пъти по-висока цена от стандартната. И точно Технополис с многото служители и огромни търговски обекти НЕ е от тези търговци.
    В случая точно в емаг цената е двойна.
    Но те не са търговец, пак казвам. Това е сбирщайн на всякакви търговци.
    Освен това мен като потребител не ме интересува кой какви разходи има. Не съм благотворително дружество, а дарения правя само за болни хора.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4113

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Исках да видя сега като е без промоция колко са LGта. Цъкам си аз на линка, който съм дал в предишния ми пост и ...О!Чудо!!! Върнах се във времето Цените пак са на нивата от времето на излизане на моделите:

    Аз не разбирам как е възможно да обсъждате страница и половина някаква цена, която е дадена от някаква безумна фирма с име MELAROX и няма нищо общо с цените, на които предлага eMAG. Четете преди да се чудите какви са тези двойни и тройни цени. В eMAG е пълно с такива фирми продаващи на някакви безумни цени. Дали има луди, които се връзват вече е отделен въпрос, но дори и един да купи сигурно са на оферта предвид абсурда в цените, които обявяват въпросните фирми. А и на всичкото отгоре 15лв. за доставка искат... При тази цена трябва те да ми платят за доставката и затова, че съм го купил.

  5. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4114

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    В повечето случаи фирми които продават уреди от този тип на такива цени нямат физическа наличност ,при покупка заявяват от вносител (ако клъвне някой клъвне) . А до това кой колко служители има eMag само в България ли оперират :? Служителите ги дадох само за пример.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    22
    #4115

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Значи преди няколко дни LG C9 колега е пратил, че се продава на 2300 лева "предлагано от емаг", а не от търговец, който просто ползва сайта на емаг, за да си предлага продуктите... такава цена в Технополис може да има вентуално само на черен петък. За сметка на това редовните цени в технополис са горе долу същите като редовните в емаг.
    Не знам какво я коментираме тази цена, наистина.

    На служителите заплатите се плащат с оборот и печалба. Тя се генерира като имаш атрактивни продукти на атрактивни цени. 10 реализирани продажби с по 500 лева печалба някак си е по-рентабилно от 1 продажба с 2500 печалба.

  7. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4116
    Цитат Първоначално публикувано от Drago9205 Виж публикацията
    Значи преди няколко дни LG C9 колега е пратил, че се продава на 2300 лева "предлагано от емаг", а не от търговец, който просто ползва сайта на емаг, за да си предлага продуктите... такава цена в Технополис може да има вентуално само на черен петък. За сметка на това редовните цени в технополис са горе долу същите като редовните в емаг.
    Не знам какво я коментираме тази цена, наистина.

    На служителите заплатите се плащат с оборот и печалба. Тя се генерира като имаш атрактивни продукти на атрактивни цени. 10 реализирани продажби с по 500 лева печалба някак си е по-рентабилно от 1 продажба с 2500 печалба.
    Твоя магазин как върви :? с какъв марж работиш :? знаеш ли колко c9 ки продават родните търговци на тези цени :? . Какво работиш всъщност?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #4117

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Уикенда С9 в Емаг със код за 10% е 2200 лева. Жалко че нямат опция на изплащане без лихва иначе щях да отнеса един.

    Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #4118

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да нямаш предвид B9, защото 55C9 и 65C9 ги няма, само 77C9 има от emag за 8100 лв.

    Аз поръчах един 43UM7400 за едни познати, като преди това бях поръчал 43UM7600 от довчерашната промоция, но от сравняване видях, че UM74 е същият, но с един HDMI порт по-малко и разлика в цвета, а и те искаха да е черен. Нали не е с RGBW панел?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4119

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Нали не е с RGBW панел?
    Като дойде ще разбереш - тия са като комшиите си - различна партида с различни панели . В последно време май взе да им идва акъла в главите и да не слагат недоразуменията с WRGB , ама все пак как беше там за проверката и доверието

  12. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #4120

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Като дойде ще разбереш - тия са като комшиите си - различна партида с различни панели . В последно време май взе да им идва акъла в главите и да не слагат недоразуменията с WRGB , ама все пак как беше там за проверката и доверието
    Какъвто-такъв... на тях едва ли ще им прави впечатление. Лошото е, че когато избирам тв за познати/приятели, аз се вманиачавам за неща, които знам, че те няма и да забележат.

    Аа! Този сайт ще спра да го ползвам за подробна информация... заблуди ме, че и UM7400 е със смарт дистанционно, а всъщност не е.
    Този пост е редактиран от Frost; 23-05-20 в 18:36.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    42
    #4121

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Да нямаш предвид B9, защото 55C9 и 65C9 ги няма, само 77C9 има от emag за 8100 лв.

    ?
    С9 колега.
    Но май бяха 4 бройки и са свършили.

    Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #4122

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията

    Аа! Този сайт ще спра да го ползвам за подробна информация... заблуди ме, че и UM7400 е със смарт дистанционно, а всъщност не е.
    7450 е с Magic Remote, не са те заблудили.

  16. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #4123

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да, и за него видях, но той си е отделен модел в сайта.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4124

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Аз поръчах един 43UM7400 за едни познати, като преди това бях поръчал 43UM7600 от довчерашната промоция, но от сравняване видях, че UM74 е същият, но с един HDMI порт по-малко и разлика в цвета, а и те искаха да е черен. Нали не е с RGBW панел?
    7400 - WRGB
    7600 - RGB

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #4125

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За 43" това не е много сигурно. Май някой беше писал тук, че от 43UM7400 вкл. нагоре са с RGB.
    За 49" е така, както си написал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе