Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By soon

Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #1

    Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Здравейте,имам нужда от помощта ви за един телевизор за детската стая.Преди развода си там имах 32 инчов Тошиба,който слава богу бившата взе
    По мои наблюдения бе възголям за там,при условие че се гледа от около 2 метра.Та сега събрах малко пари,и искам да заменя 15 инчов /твърде малък/ с някой да речем 24 инча,гледам по Технотата дал господ .Лошото е че не са 100 херца,но...ще се гледа Виваком ТВ ,така че сигнала е цифров.Сега ми се набиха еднi оферти с цени под 300 лв.....та нека знаещите ми помогнат в избора.
    Този пост е редактиран от tanatos; 12-07-15 в 17:16.

  2.  
     
  3. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #2

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Каква сума си събрал? 32" ще ти е идеален. След време 24" ще ти малеят и ще поискаш по-голям. 100 херца на кабеларката няма да ги усетиш.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #3

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Повече от 450-500 лв не ми се дават.Вивата е цифров сигнала ,а както казах имаше там 32",но разстоянието е наистина само дължината на едно ъглово легло,няма и 2 метра.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #4

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    За 24" телевизор аз лично бих се насочил към http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HH5219/p/15389 ; http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...10-LED/p/15737. Независимо, че са с РЕЗОЛЮЦИЯ: HD READY 1366 x 768 няма да усетиш разликата с Full HD. Имам един 24" Филипс РНН4109, но като гледам вече не го предлагат, а телевизора е със страхотна картина. Ползвах го с СА Модул и имаше идеална картина. След като сложих приемник (направих разместване на ТВ-тата и модулите) картината се развали съвсем малко, НО все пак го ползвам със скарт кабел. Като цяло Филипс телевизорите имат една от най-добрите картини. И на последно място не забравяй да носиш флашка за тест на телевизора в магазина (независимо какъв модел взимаш).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    26
    #5

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Най-малко 28'. Някога си взех 24' и след втория час вече съжалявах. Взимай смело 32-ка и да не се притесняваш! Гледахме около 2год от горе-долу същото разстояние а дори и по-малко и "все още виждаме". Модела, отиваш гледаш в магазина и което те накефи като дизайн и картина взимаш... разликите не са големи.
    Ако случайно вземеш 32 и не те накефи, спокойно ще ти го трампя с моята 24-ка

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #6

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    И аз съм за 32", защото колкото е по-малък телевизорът, толкова повече човек си напряга очите, за да фокусира образа... Тва не е CRT, че да те облъчва.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #7

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Разбрах за какво ми говорите,и съм съгласен да е по-голям
    Говорих с дъщерята,която вече е на 15 години,и тя ми намекна за Смарт тв,фейсбуци,Ютуб .....и ще вдигам летвата явно.
    Ето за какво говорим като цяло:https://www.technomarket.bg/products...lips-32phh4509
    Спира ме че уай фая е готов,което според мен значи че ще си трябва донгъл.
    Мнения и предложения са добре дошли,не го бързам тоя телевизор,мога и месец и два да изчакам.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #8

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Този пост е редактиран от soon; 15-07-15 в 13:12.
    tanatos одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #9

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Вземи и телевизор без PWM управление на подсветката. Такива доказано на моделите на Сони.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #10

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    би ли обяснил термина,аз съм само ползвател

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #11

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    @tanatos ако искаш пълноценен телевизор за дъщеря си, който да има всички екстри в едно (100% смарт приложения, супер мултимедиен плеър четящ всичко + идеални субтитри, DTS, x265, бързина и т.н.) иди и виж това което съм предложил. Не се подавай на залитанията по разни неща, които не разбираш и само ще те объркат. Успех!!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    76
    #12

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Ще използвам темата да питам и аз за телевизор за детска стая но за разлика от колегата аз имам твърди 32 инча. Бюджет до 500 лв като ще преглътна и 550. Силно залитане по марки Philips & Samsung. Триумя се между SAMSUNG UE-32H5030 и Philips 32PFH4309 и PHILIPS 32PFH4100. Не се търсят смарт функции както се вижда , иска ми се да е Full HD въпреки че казват че на 32 инча не се забелязвало(това ще отида и ще го видя в някой магазин). Въпреки че унас със със Филипс(PFL6606) и картината му е уникална та за това ми се искаше да е Филипс но от горните модели всякаш най клоня към Самсунга. LG-та някак не ми се пазарят картината им е меко казано зле(приятел си взе такова чудо).

    Съвет от къде да се закупи също няма да е излишен.

  16. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #13

    Отговор: Лед ТВ за детска стая ,моля за предложения

    Много пъти е обсъждана темата за картината. Аз съм на следното мнение: Ако искаш хубава картина взимай Филипс. Имам 24" Филипс, който е HD Ready и картината е супер (само че с СА модул вади още по-хубава от тази с приемник).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MSZ-FH25VE в режим On / Off в детска стая ?
    От kurdamon във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 64
    Последно: 19-07-14, 23:14
  2. Чуденка за 32" LED за детска стая
    От Pat във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 29-10-12, 15:20
  3. Избор домашно кино за детска стая
    От ivodivo във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 11
    Последно: 15-02-12, 16:27
  4. Искам мнения за отопление на детска стая
    От hopcyns във форум Електрическо отопление
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-11, 21:41
  5. Препоръчайте климатик за детска стая
    От Vanya във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 19-06-10, 11:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе