Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 56

Globul b-free - лъжат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #16

    Re: Globul b-free - лъжат

    М-да-а Globul = SuX


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #17

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Ела във Варна в центъра да ти покажа 20 места където мтел не изгрява а глобул е пълен
    @G_R_U моля те , сега ми звучиш наистина като рекламно лице МТЕЛ - ще взема да постна постовете ти във форума им , и дано си спечелиш някой ваучер
    Мерси за поканата, другото лято съм на линия :coolsmiley:
    Като ги постваш във форума на Мтел-пиши срещу ник-а ми твоя адрес - подарявам ти го ваучера,на мен не ми трябва.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #18

    Re: Globul b-free - лъжат

    намерих решението вече :Super: трябва да се набира номера без +359.......и става,ама направо се шашкам как оператора се прай на идиот че "щели да опраят нещата" май с тия б-фрее карти ще си имаме доста проблеми, и се чудя ко ще измислят за да ни ограничат

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #19

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от mikk
    ти май им се явяваш рекламно лице :coolsmiley:
    аз мога да кажа обратното на Юлиан,2 години, нито една надписана фактура(за сега)нито едно място кадето да не мога да се свържа,нито един приятел или колега които да ми се е оплакал от глобул
    Уффф, като ми почнете с тея надписаните фактури и направо незна, смеха ми почва сам да извира. От 6, че даже май и 7 вече години съм абонат на М-тел, е как поне една такава не ми е пристигнала неам ...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #20

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Кайсо
    Уффф, като ми почнете с тея надписаните фактури и направо незна, смеха ми почва сам да извира. От 6, че даже май и 7 вече години съм абонат на М-тел, е как поне една такава не ми е пристигнала неам ...
    аз бях 2 годинки на м-тел,стигат ми,повече и не мисля да се върна при тях,даже и да остане единствен оператор,и аз се чудя кви бели стават с други хора със сметките им в глобул ма си трая,раздвай се че 7 години са те прескочили с надписването

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Re: Globul b-free - лъжат

    @Kayso искаш ли да ти покажа 2 надписани фактури - пазя ги и до днес и всеки му става смешно като ги види
    Последните ми 8 разговора са повторени . т.е аз съм звъннал в 19.30 ( примерно ) на телефон 0898 88889999 ( примерно ) и съм говорил 2 мин. с него
    следващия ми разговор е същия пак в този час и ден , пак на този телефон , пак толкова е продължил
    само дето ми отчита два разговора и 2х 2 мин.
    От глобул ми се извиняваха 10 пъти за това ,но пари да ми приспаднат не съм и видял , имам и молба за връщане , сумата е над 10лв , но никва файда . В последствие терминирах картата , имам натоварена сметка от 80 лв Роуминг ( при условие че по договор е спрян роуминга ) и 60 лв от разговори 10 от които повторени . Казах им че когато те ми върна парите , и си оправят проблема със системата , тогава ще си платя сметката ( немогат и да повдигнат дело срещу мен , защото имам 3 молби преди тяхния иск, за преразглеждане и оправяне на проблема , които и до ден днешен не са удовлетворени )
    за мтел също имам надписана фактура ( с объркан план ) и нея я пазя , ама фай да - никаква .
    Просто при теб се е получило така, макар че ако се вгледаш ще откриеш някой и друг надписан разговор или някоя минутка две отгоре

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #22

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Ела във Варна в центъра да ти покажа 20 места където мтел не изгрява а глобул е пълен
    @G_R_U моля те , сега ми звучиш наистина като рекламно лице МТЕЛ - ще взема да постна постовете ти във форума им , и дано си спечелиш някой ваучер
    Едно от тези места е сервиза на ДЕЛ, не помня името на фирмата.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Re: Globul b-free - лъжат

    Няма мрежа със 100% покритие! Винаги има места, които са в радиосянка.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #24

    Re: Globul b-free - лъжат

    Offtopic:
    ----------
    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Няма мрежа със 100% покритие! Винаги има места, които са в радиосянка.
    Предполагам визираш клетъчните мрежи, а не тези със сателитно покритие, като Inmarsat?...

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #25

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Няма мрежа със 100% покритие! Винаги има места, които са в радиосянка.

    Е, Вълчо, как да няма? Не си ли виждал картата на "М-Тел"? Според тях има и още как...

    А съвсем друго си е "реалистите" от "Глобул" да се оправдаят със заковаващото, че: "където нямаш обхват, си в онея 2 % деeба и географията ни, деeба..."

    :knuppel2:

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    Offtopic:
    ----------Предполагам визираш клетъчните мрежи, а не тези със сателитно покритие, като Inmarsat?...*
    Нали за тях си говорим...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #27

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™

    Е, Вълчо, как да няма? Не си ли виждал картата на "М-Тел"? Според тях има и още как...

    А съвсем друго си е "реалистите" от "Глобул" да се оправдаят със заковаващото, че: "където нямаш обхват, си в онея 2 % деeба и географията ни, деeба..."

    :knuppel2:
    Е откъде да си внесем друга? В Сахара е лесно - няма покритие само под дюната...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    39
    #28

    Re: Globul b-free - лъжат

    b-free не лъжат. Доста хора от компанията ми ги ползваме и нямам оплаквания, нито ме режат на няколко часа нито нищо. Всичко си е както си е написано.

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #29

    Re: Globul b-free - лъжат

    Ако тая такса от 4.80лв трябва да я плащам всеки месец не виждам какво му е безплатното! Ако е само първоначално - може и да се замисля да си взема.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    Re: Globul b-free - лъжат

    Всеки месец се плаща таксата от 4,80, @Stiliyan ако това не е лъжа , и айде да не почвам да обяснявам пак , колко лъжат и колко не - вече съм обяснил няколко пъти подробно с примери и фактури - а това че не сте видели измамата , не означава че я няма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Лъжат ли Globul?!?
    От wolfman78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 03-05-13, 13:23
  2. Повреден бойлер - възможно ли е да ме лъжат
    От wildpeasant във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-13, 23:06
  3. Отговори: 2
    Последно: 10-02-12, 21:23
  4. Всички лъжат мами.... им Globul-ска
    От helios1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 49
    Последно: 31-01-07, 16:08
  5. Free Software 4 SMS 2 Mtel&Globul
    От Kirande във форум Общ - софтуер
    Отговори: 55
    Последно: 03-09-04, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе