Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 56

Globul b-free - лъжат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #31

    Re: Globul b-free - лъжат

    Аз пък как се пречуках, тръгвам си за БГ, понасям си комп.и ми требваше интернет за 1-2 седмици.Викам си имало някъква фирма,,ротоп,,
    Към телефона, но само предплатена карти си купуваш с часове.Обаждам се аз , питам само това ли се плаща-те ми казват-
    Първия път се плаща инсталация с наш техник, и после само си купувате часове,това е ..
    Права каквото трябва,зареждам с 15 часа мисла че беше, имам си интернет/изгодно /..
    Мамкаму и мошеници, сега на майками на телефона дошла сметка 135 лв.Като 80 са за интернет...
    излезна ми 20 за свързване, 10 за карта да си зареда и 80 за + сметка за телефон .
    Всички са измамници* * Сто пъти ги питах не се ли плаща нещо и за това че телефона е зает като се включа към нета ..



  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #32

    Re: Globul b-free - лъжат

    pate,pateeee...
    Не са измамници хората... Ами ти си ги питала, какво им дължиш на тях и те са ти казали точно. На тях платила ли си повече от 20+10лв? Не си! А е нормално човек да си зададе простичкия въпрос: "Чии съоръжения ползвам и безплатно ли е това?" Просто БТК са си взели своето, за това, че им ползваш линията и централата за определено време. Нека не оправдаваме с измама на другите собствената си наивност, че звучи грозно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    139
    #33

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    pate,pateeee...
    Не са измамници хората... Ами ти си ги питала, какво им дължиш на тях и те са ти казали точно. На тях платила ли си повече от 20+10лв? Не си! А е нормално човек да си зададе простичкия въпрос: "Чии съоръжения ползвам и безплатно ли е това?" Просто БТК са си взели своето, за това, че им ползваш линията и централата за определено време. Нека не оправдаваме с измама на другите собствената си наивност, че звучи грозно.
    приятел*
    Може и моя грешка да е , но мисла че бръмчит на един път да вземем парите, пък после и да не се върне...
    За мен това си остава измама, на една служителка се обаждах няколко пъти за да я попитам Само това ли се плаща, а тя най учтиво ми казва-да, нямате никави други разходи, и техника го питах -като е свързан към телефона -плащам ли нещо..Тоз ми отговори-не, само няма да имате телефон докато сърфирате в интернета..Откъде да знам че нямат някъкъв договор и към тази карта да влиза парите към БТК..Какво излиза , че аз требва да я питам майка и , баща и , и тем подобни..Ако имаме закони като в белите държави-нормално Няма да смеят да са в затъмнение на информацията им, защото така им изнася.
    Има фирми-който се опитват да си спечелат клиенти за години-мисла че така се прават пари,промоции, туи онуй..А при нас какво..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #34

    Re: Globul b-free - лъжат

    Докато се впускате в излишни 's с коментари за покритие, ала-бала-портокала и т.н., Глобул вече пуснаха по-изгодна програма от дискутираната:
    Глобул Фамилия

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #35

    Re: Globul b-free - лъжат

    Глобул леко започват да изпускат питомното и гонят дивото,новите им тънки цени са само за нови абонати,старите ще го духат докато им изтече договора,така си прецакват лоялните клиенти, ама те си знаят де

  7. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #36

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Докато се впускате в излишни* 's с коментари за покритие, ала-бала-портокала и т.н., Глобул вече пуснаха по-изгодна програма от дискутираната:
    Глобул Фамилия
    От вчера се мъча да разбера тази нова зарибявка на глобул, обаче така е написано (смятам - нарочно) че нищо да не му стане ясно на човек. Тези такси - еднократни ли са, месечни ли са, какви са тези месечни такси за SIM картата и прочее. Сигурен съм, че ако беше написано ясно, и ако човек седне с молив и лист в ръка ще разбере че безплатен обяд (разговори) няма

    Истината е, че каквото и да ти говорят, в края на краищата става дума за (да ти вземат) пари

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #37

    Re: Globul b-free - лъжат

    Бе я вижте какво става, малииии...

    Globul измамиха потребителите на b-free !!!

    http://www.all4smartphone.com/forum/...er=asc&start=0

    :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:


    P.S. Благодарности на Dockera за линка... :knuppel2:

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #38

    Re: Globul b-free - лъжат

    Баси, това плаче за санкция !!! И сега ако Държавата, в лицето на Комисията по защита на потребителите, не реагира... :knuppel2:

  11. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #39

    Re: Globul b-free - лъжат

    Ей това е много интересно:
    http://globul.bg/robots.txt

    Всъщност интересното е защо въпреки това Google ги е индексирал?...

  12. Gadget
    Guest
    #40

    Re: Globul b-free - лъжат

    Еми на който му се занивама има правото да ги осъди, имате всички правни основания за това. Никъде по рекламите няма звездичка или с дребен шрифт някъде да е упоменато това за 300-та минути... така, че споко има надежда за вас, стига да ви се занимава, а ТРЯБВА

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #41

    Re: Globul b-free - лъжат

    За тази цел си има Комисия за защита правата на потребителите...Ако не се лъжа точно те издействаха на една банка милионен акт за некоректна реклама

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #42

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    Баси, това плаче за санкция !!! И сега ако Държавата, в лицето на Комисията по защита на потребителите, не реагира...* :knuppel2:
    Държавата ли??? На държавата хич не и дреме....
    И на кого му пука, че някой още вярва в безплатния обяд. Безплатно е само сиренцето - в капана за мишки.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #43

    Re: Globul b-free - лъжат

    Още по темата. Пак благодарности на бай Doko.

    http://clubs.dir.bg/showflat.php?Boa...&sb=5&part=all

    :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #44

    Re: Globul b-free - лъжат

    Добре, аз разбирам възмущението на всички, които са се подвели по рекламния трик на Globul. Действително, номерът е мръсен и никой не обича да му променят правилата по време на мача. Но дайте да помислим разумно, като зрели хора...
    1. Не ставаме ли често жертви на собствената си наивност - в повечето случаи една измама не би могла да се осъществи без участието на измамения.
    2. Не ни ли подвежда в повечето случаи лакомията, която прави и малкото дадено ни безплатно, недостъпно за всички, поради огромното желание на някои, ако могат да погълнат всичко (спомнете си до какво доведе идеята за безплатните разговори на Мтел). Ами да допуснем за момент, че и Globul са се изправили пред същия проблем.
    3. По-старите участници в този форум навярно си спомнят споровете преди година-две около рекламите на LAN доставчиците за неограничената скорост и неограничения трафик. Тогава постепенно всички спорещи се убедиха, че "такова животно нема".
    Извода от тази и другите подобни истории е един - когато чуете думата "безплатно" в днешни времена, здраво се замислете какво се крие зад това и къде е уловката...

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #45

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Добре, аз разбирам възмущението на всички, които са се подвели по рекламния трик на Globul. Действително, номерът е мръсен и никой не обича да му променят правилата по време на мача. Но дайте да помислим разумно, като зрели хора...
    1. Не ставаме ли често жертви на собствената си наивност - в повечето случаи една измама не би могла да се осъществи без участието на измамения.
    2. Не ни ли подвежда в повечето случаи лакомията, която прави и малкото дадено ни безплатно, недостъпно за всички, поради огромното желание на някои, ако могат да погълнат всичко (спомнете си до какво доведе идеята за безплатните разговори на Мтел). Ами да допуснем за момент, че и Globul са се изправили пред същия проблем.
    3. По-старите участници в този форум навярно си спомнят споровете преди година-две около рекламите на LAN доставчиците за неограничената скорост и неограничения трафик. Тогава постепенно всички спорещи се убедиха, че "такова животно нема".
    Извода от тази и другите подобни истории е един - когато чуете думата "безплатно" в днешни времена, здраво се замислете какво се крие зад това и къде е уловката...
    Аааа НЕ! Не съм съгласен, че който и да било има право да ме лъже, а аз да съм виновен, че не съм се бил усетил! То по тая логика, ако ти платя за някаква услуга с фалшиви пари значи няма проблем - не съм измамник, щото ти си си виновен, че ни се се усетил навреме. Не мисля, че е така!
    Думата "безплатно" си има ясно значение и всякакво друго тълкуване или опит за тълкуване си е чиста измама. Аз се възмущавам даже от факта, че има някаква такса - това също не означава безплатно. Може да е евтино, НО НЕ Е БЕЗПЛАТНО. А за 300-та минути скрити по този - нямам думи. От това по-явна измама обявена официално скоро не съм виждал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Лъжат ли Globul?!?
    От wolfman78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 03-05-13, 13:23
  2. Повреден бойлер - възможно ли е да ме лъжат
    От wildpeasant във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-13, 23:06
  3. Отговори: 2
    Последно: 10-02-12, 21:23
  4. Всички лъжат мами.... им Globul-ска
    От helios1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 49
    Последно: 31-01-07, 16:08
  5. Free Software 4 SMS 2 Mtel&Globul
    От Kirande във форум Общ - софтуер
    Отговори: 55
    Последно: 03-09-04, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе