Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 56

Globul b-free - лъжат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #1

    Globul b-free - лъжат

    На 12.09 си взех тази карта, добавих 1 номер съответно ми взе 4.80. Та говорих 2 дена и на 3 тия ден при опит да звънна ми заявява "абонат с такъв номер не съществува" ?! Звъннах на оператор и оттам ме разпитваха половин час и казаха че ще решат проблема... Вече 4-ти ден чакам да го решат... Ако има някой "ужилен" нека да пише тук да решим какво да правим...

    Mod. edit Кайсо
    Разбирам, че си възмутен, но се постарай следващия път като пускаш тема, поне да е разбираемо написана и с разбираемо заглавие!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #2

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от ilhanbg
    На 12.09 си взех тази карта, добавих 1 номер съответно ми взе 4.80. Та говорих 2 дена и на 3 тия ден при опит да звънна ми заявява "абонат с такъв номер не съществува" ?! Звъннах на оператор и оттам ме разпитваха половин час и казаха че ще решат проблема... Вече 4-ти ден чакам да го решат... Ако има някой "ужилен" нека да пише тук да решим какво да правим...

    Mod. edit Кайсо
    Разбирам, че си възмутен, но се постарай следващия път като пускаш тема, поне да е разбираемо написана и с разбираемо заглавие!


    става въпрос за стартовия пакет на глобул "b-free" та там казват че можеш да говориш с избран от теб номер за 0.0 ст. на мин,съответно при активиране на карата от кредита ти (10 лв.) ти взима 4.80 това е таксата на месец за да ползваш тарифата 0.0 ст на мин към избрания номер от мрежата на глобул. и така всичко беше ок. наистина говорих 2 дена напилно безплатно към избрания номер, на третия ден не ми позволява да набера този номер просто ми казва "абонат с такъв номер не съществува" а тои си съществува защото ми прави повикване,та от оператора ми казаха че ще решат проблема...но все още нищо не са направили, в офиса на глобул казаха че и други хора се оплакват и не можаха да ми дадат обяснение, кога и дали ще го оправят, а в същото време върви реклама по медиите за този старов пакет...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: Globul b-free - лъжат

    Проблемът може да не е в самия пакет, а в "статута" (ако мога така да се изразя) на въпросния номер (и по-точно - на СИМ картата), с който си избрал да говориш безплатно.
    Ставали са такива "изцепки" и в М-Тел - нова СИМ-карта, която на третия ден след закупуването не може да се върже в мрежата; стара СИМ-карта, която по една или друга причина си е "самоизпържила" чипа; и т.н.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #4

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Проблемът може да не е в самия пакет, а в "статута" (ако мога така да се изразя) на въпросния номер (и по-точно - на СИМ картата), с който си избрал да говориш безплатно.
    Ставали са такива "изцепки" и в М-Тел - нова СИМ-карта, която на третия ден след закупуването не може да се върже в мрежата; стара СИМ-карта, която по една или друга причина си е "самоизпържила" чипа; и т.н.

    значи да уточня от тази карта мога да се свързвам с който си номер пойелая, само с избрания не мога!!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от ilhanbg
    значи да уточня от тази карта мога да се свързвам с който си номер пойелая, само с избрания не мога!!!
    Ами именно - това, мисля, потвърждава моето предположение, че проблемът може и да е в Избрания ()

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #6

    Re: Globul b-free - лъжат

    избрания номер ми прави повик и директно от повика искам да му отговоря и не става, ама незнам защо от глобул не могат да разрешат проблема...явно има проблем в тези програми...

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Globul b-free - лъжат

    Хехе, и на брат ми преди малко се получи същото. Избрания номер за б-фрии даваше, че не същесвтува, но след няколко опита успя да се обади. Проблема не е в сим картата, а в Глобул. Мали само като чета какви проблеми парви глобул си казвам добре, че съм на Мтел, защото форумът в дира е пълен с глобулски простотии.

  10. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #8

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Хехе, и на брат ми преди малко се получи същото. Избрания номер за б-фрии даваше, че не същесвтува, но след няколко опита успя да се обади. Проблема не е в сим картата, а в Глобул. Мали само като чета какви проблеми прави глобул си казвам добре, че съм на Мтел, защото форумът в дира е пълен с глобулски простотии.
    Абе на Мтел им е скапана мрежата,хората не могат да се свързват,не е изчислена за толкова много абонати,виж друго си е Глобул,пък и сега нали БТК ще стартират,с "нови",много "по-ниски" цени...

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #9

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от G_R_U

    Абе на Мтел им е скапана мрежата,хората не могат да се свързват,не е изчислена за толкова много абонати,виж друго си е Глобул,пък и сега нали БТК ще стартират,с "нови",много "по-ниски" цени...
    ти май им се явяваш рекламно лице :coolsmiley:
    аз мога да кажа обратното на Юлиан,2 години, нито една надписана фактура(за сега)нито едно място кадето да не мога да се свържа,нито един приятел или колега които да ми се е оплакал от глобул

  12. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    270
    #10

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от mikk
    ти май им се явяваш рекламно лице :coolsmiley:
    аз мога да кажа обратното на Юлиан,2 години, нито една надписана фактура(за сега)нито едно място кадето да не мога да се свържа,нито един приятел или колега които да ми се е оплакал от глобул
    Радвам се че си доволен-ЧЕСТИТО!
    Не съм рекламно лице на Мтел-грешно предполагаш.
    Натисни бутона "търси" и пиши глобул/globul и виж само тук колко оплаквания има.

    Ела на паметника Левски да ти покажа че има и такива места на които "не можеш да се свържеш" и то в центъра на София! :cens:

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: Globul b-free - лъжат

    Ела във Варна в центъра да ти покажа 20 места където мтел не изгрява а глобул е пълен
    @G_R_U моля те , сега ми звучиш наистина като рекламно лице МТЕЛ - ще взема да постна постовете ти във форума им , и дано си спечелиш някой ваучер

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #12

    Re: Globul b-free - лъжат

    начи за сега само аз съм "набутан" не чух някой от форума да е имал същия проблем...незнам и дали от глобул ще разрешат проблема

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #13

    Re: Globul b-free - лъжат

    Цитат Първоначално публикувано от ilhanbg
    начи за сега само аз съм "набутан" не чух някой от форума да е имал същия проблем...незнам и дали от глобул ще разрешат проблема
    Ами как ще чуеш, като не слушаш внимателно:

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Хехе, [size=16px]и на брат ми преди малко се получи същото. Избрания номер за б-фрии даваше, че не същесвтува[/size], но след няколко опита успя да се обади. Проблема не е в сим картата, а в Глобул. Мали само като чета какви проблеми парви глобул си казвам добре, че съм на Мтел, защото форумът в дира е пълен с глобулски простотии.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    323
    #14

    Re: Globul b-free - лъжат

    аз от 5 дена правя опити ама нищо не става, то ако ще въпрос на опити баси случая

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #15

    Re: Globul b-free - лъжат

    пускам го тук защото темата е за b-free
    автора моли за по голяма аудитория,Оригинала

    Ако ще си купувате b-free прочетете следното:

    Лъжат и поставят яки уловки като цигани, но ако внимавате какво ви пиша сега ще успеете да активирате въпросното b-free, въпреки византийските им номера!
    Значи, реших да купя две карти b-free и съответно да активирам това b-free. Оказа се че b-free си е активирано и ако се опитате да правите някакви промени по тарифния план директно губите тази възможност. Аз така направих с първата карта - прецаках я като активирах "приятели' от 123 и последваща 0. След дълги разговори с оператор и проби успях да запиша номер за b-free на втората карта. Това става така: след като сложите новата b-free карта в телефона се обаждате на 123 и след това искате връзка с оператор, като вдигне оператора може да му кажете едно "здрасти" и да затворите. Това се прави за да се активира картата и ще ви струва само 0.05 ст., ако не го направите не е възможно да запишете номер за b-free. След това набирате 123 избирате 4 и след това 2, набирате избрания нобер за b-free и натискате #. На мен ми каза че опитът е неуспешен или нещо от този род и предложи вкарване на номер "за приятели". Вие обаче ще направите както направих аз иначе отново губите b-free, а именно: затваряте телефона и набирате номера който сте избрали - ще ви предложи да натиснете # за удържане на такса 4.80 лв. или 1 за продължаване разговора на цена "за приятели" , вие натиснете # в противен случай картата се прецаква. Каквото и да направите извън това описание води до загуба на b-free! Аз изброих точно 3 големи уловки при опита ми да ползвам услугата и да я изгубя.
    Да го духа Глобул, на мен ми трябваше само една карта с тази услуга, така че не се прецаках много като загубих възможността b-free на първата карта.
    ЗДРАВИ ДА СТЕ!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Лъжат ли Globul?!?
    От wolfman78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 03-05-13, 13:23
  2. Повреден бойлер - възможно ли е да ме лъжат
    От wildpeasant във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 27-02-13, 23:06
  3. Отговори: 2
    Последно: 10-02-12, 21:23
  4. Всички лъжат мами.... им Globul-ска
    От helios1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 49
    Последно: 31-01-07, 16:08
  5. Free Software 4 SMS 2 Mtel&Globul
    От Kirande във форум Общ - софтуер
    Отговори: 55
    Последно: 03-09-04, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе