Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 68
Like Tree4Одобрявам

Помощ при избора на тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #46

    Отговор: Помощ при избора на тонколони


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #47

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    SVS-а стига по долу в честотите от 2та в които си се загледал. Също е и с доста по високa RMS -300W/Peack 720W мощност. Колкото и да търсиш по добър няма да намериш за тея пари от PB-1000.

    Нещо все бягаш от SVS-a има ли причина или е главно защото не можеш да го чуеш?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #48

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Не бягам просто не мога да го чуя и не ми се дават толкова пари за суб, но ще видим

  5. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #49

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Според мен SVS е най-безопасният избор с оглед на 45 дневният период на проба в домашни условия - 45 Days Buy & Try. Ако не се изкефиш винаги можеш да върнеш субуфера за тяхна сметка. Какво ти пречи да се свържеш с екипа на L-sound и да попиташ за конкретните условия. Също можеш да пишеш и на SVS и да ги попиташ за всичко, което те интересува за техните субуфери - препоръки за конкретни модели и т.н. Гарантирам ти, че няма да те излъжат. Обслужването им е известно като едно от най-добрите. Ако английския ти е проблем, накарай някой да напише въпросите ти вместо теб. PB-1000 излиза грубо 988 лв., което според мен не е фрапиращо по-висока цена спрямо останалите ти варианти, но като цяло субуферът е по-добър - с по-голяма гаранция, по-добри параметри, от светвно доказан производител, с 45 дневен пробен период.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #50

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от Ulfhedinn Виж публикацията
    Според мен SVS е най-безопасният избор с оглед на 45 дневният период на проба в домашни условия - 45 Days Buy & Try. Ако не се изкефиш винаги можеш да върнеш субуфера за тяхна сметка. Какво ти пречи да се свържеш с екипа на L-sound и да попиташ за конкретните условия. Също можеш да пишеш и на SVS и да ги попиташ за всичко, което те интересува за техните субуфери - препоръки за конкретни модели и т.н. Гарантирам ти, че няма да те излъжат. Обслужването им е известно като едно от най-добрите. Ако английския ти е проблем, накарай някой да напише въпросите ти вместо теб. PB-1000 излиза грубо 988 лв., което според мен не е фрапиращо по-висока цена спрямо останалите ти варианти, но като цяло субуферът е по-добър - с по-голяма гаранция, по-добри параметри, от светвно доказан производител, с 45 дневен пробен период.
    Прав си ще си поговоря малко с тях

    - - - - - - - - - -

    Вече чакам отговор от SVS и L-sound. В това време ще се оглеждам за RCA кабел за суба, някакви предложения....?
    Този пост е редактиран от volverine; 30-12-14 в 17:14.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #51

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    И такааа, от SVS и L-sound ми отговориха и те са с две ръце за PB-1000, но въпреки това аз си намерих ASW610 | 600 Series | Bowers & Wilkins и съм очарован от него, динамичен, линеен, мек и стегнат бас с компактни размери, идеален за мен.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #52

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Мм, честито!
    И аз съм фен и притежател на тонколони от тази марка.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    18
    #53

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Здравейте да използвам и аз темата за леки съветчета и насоки.
    Искам да си направя 5,1 система. Като за целта разполагам само с едни колони Heco Interior Reflex 20. Мисля си да ги използвам тях на първо време и да започна изграждането на що годе средно бюджетна система. Като цяло съм се насочил към марката DALI . Но предвид стаята с която разполагам май най добре ще е букшелф колнки с център да взема и мойте да минат за съраунд, това ми единия замисъл или изцяло да правя нова система без тези колни с които разполгам.
    Знам че не е удачно за флорстендъри но като че ли един Zensor 7 би покривал изискванията ми със съответния цънтър към него... след това суб буфер за да докараме нещата до що годе приличен вид ... но и в ресивъра там като цяло някой ямаха би ми свършила работа предполагам ....

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #54

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    volverine
    , кой им дистрибутор на B&W в България ,че нещо не откривам такъв или поръча от Европа ?

    Дидка Милен
    , то варианти много ама поне някакъв ориентир дай - помещение ,възможност за отстояние от стена ,бюджет ...

  12. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #55

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    И такааа, от SVS и L-sound ми отговориха и те са с две ръце за PB-1000, но въпреки това аз си намерих ASW610 | 600 Series | Bowers & Wilkins и съм очарован от него, динамичен, линеен, мек и стегнат бас с компактни размери, идеален за мен.
    С кеф да си го ползваш. Важното е на теб да ти харесва.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #56

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    [QUOTE=svetlio1;709864]volverine
    , кой им дистрибутор на B&W в България ,че нещо не откривам такъв или поръча от Европа ?

    За съжаление няма дистрибутор за БГ, но има светлина в тунела, понеже попаднах на един сайт, който е в процес на разработка и е представител на B&W Страницата не е открита |.
    Моя ми попадна случайно втора ръка, но пък е неразличим от нов, човека си го е пазел много, даде ми го с кашона, крачетата и шпайковете за него. В момента в olx има един но е 608, но пък е чисто нов.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ulfhedinn Виж публикацията
    С кеф да си го ползваш. Важното е на теб да ти харесва.
    Много благодаря. Първите ми впечатления са много добри, когато го слушам стерео се справя много добре, мек, линеен и много приятен бас. По време на филм нещата стават различни, "кубчето" (така го кръстих , слиза доста ниско и всичко на около се тресе. Общо взето много съм доволен.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    18
    #57

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Помещение 20 кв, до 40 см мога да ги издам напред и да бюджета е 2000 ако вляза в него, той и е желателен

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #58

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Благодаря volverine , ще следя да видим какво ще предлагат , че ми се искаше да чуя и B&W685 преди да направя окончателен избор . За сега съм на 80% за Q300 и компания ...

  17. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #59

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Evrovisionbg според мен са едни и същи с - BestHiFiStore - Hi-Fi Аудио и Видео Електроника
    София1680 бул.България 60 В тел.:+359 888 503 892

    Съща така Electron BG продаваха B&W.
    Звъниш на двете фирми и питаш има ли къде да чуеш нещо.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #60

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Между другото вчера слушахме B&W705, не ме грабнаха особено, за мене средата беше "куха", това е лично мое мнение, докато със същата система слушахме и Naim n-sat е това наистина свири хубаво, но е хубаво да се комбинират със добър суб. понеже мида там липсва

    - - - - - - - - - -

    Q300 са много добри, но са капризни на тема източник......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B
    От kirko_17 във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 17-08-11, 00:31
  2. Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467
    От ianii във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 28-04-11, 17:20
  3. помогнете в избора за тонколони
    От gofar във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-10, 15:24
  4. помощ при избора..
    От thunderchild във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 14-08-06, 11:37
  5. Тонколони за Home Cinema, помощ с избора
    От Godzilla във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-04, 23:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе