Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 68 от общо 68
Like Tree4Одобрявам

Помощ при избора на тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #61

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Q300 са много добри, но са капризни на тема източник......
    Хайде да не си говорим наизуст. KEF Q300 са много лесни за захранване и не изискват прекалено много енергия, за да бъдат задвижени както трябва. От друга страна тези колони са достатъчно детайлни и разкриват възможностите и недостатъците на усилвателя, с който са свързани. Най-малко от всичко са капризни. Но ... отново всичко опира до лични предпочитания, така че най-сигурният начин за избор е преслушване.
    svetlio1 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #62

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Не съм казал, че са трудни за захранване, просто твърдя, че са хубави ОТ и искат подобаваща техника
    lazarus18 одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    Shumen
    Мнения
    5
    #63

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    помогнете с мнения и съвети Dali Zensor 7 | Тонколони Dali | Avitel Kipsch RF 52II Тонколони
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...a-JBL-ES-80-BK
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...USTICS-A360-WH
    Макар напоследния линк,на БА снимката да е подвеждаща(нз. със умисал ли е на по-ниския клас А250) и понеже няма от къде да ги чуя,ако има от Шумен с някои от изброените да помогне с прослушване, а и няма да откажа ако налее и по ракийка :D Благодаря ви!!!

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #64

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Здравейте. Моля за малко съдействие. Наскоро брат ми ми подари Bang&Olufsen Beomaster 2400. Сега имам нужда от съдействие и препоръка какви колони да си взема. Не търся нещо чисто ново и ми се ще да не отделям повече от 300-350 лв за тях. Да уточня - не търся конкретно предложение за марка (ест. и то е полезно), а по-скоро какви параметри да имат колоните. Благодаря на тези, които отговорят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #65

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от big bang Виж публикацията
    помогнете с мнения и съвети Dali Zensor 7 | Тонколони Dali | Avitel Kipsch RF 52II Тонколони
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...a-JBL-ES-80-BK
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...USTICS-A360-WH
    Макар напоследния линк,на БА снимката да е подвеждаща(нз. със умисал ли е на по-ниския клас А250) и понеже няма от къде да ги чуя,ако има от Шумен с някои от изброените да помогне с прослушване, а и няма да откажа ако налее и по ракийка :D Благодаря ви!!!
    Слушал съм JBL и BA на вързани на усилвател Marantz, на мене както и споменах на ЛС ми допаднаха повече BA.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #66

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Намерих магазин във Варна. Имат някой модели в наличност - Dali Zensor, PSB, Mordaunt short, Boston acoustics, Klipsh, Monitor audio и други. Имат и зала, където могат да се прослушат. Могат, предполагам, да доставят и друго, което нямат в наличност. Към момента нямат Интернет адрес. Сайтът им е в разработка или поне така казаха.
    Този пост е редактиран от myrfi12; 20-01-15 в 22:28.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    37
    #67

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Колега фирмата Eurovision ли се казва или друго. Би ли казал на кой адрес се намира магазина?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #68

    Отговор: Помощ при избора на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от volverine Виж публикацията
    Колега фирмата Eurovision ли се казва или друго. Би ли казал на кой адрес се намира магазина?
    Фирмата е avelectronics. Сайтът им ще има същото име като тръгне. Адресът е Варна, ул. "Васил Друмев" 21. Магазинът не е голям и залата за прослушване е всъщност една стая около 3 на 4м. или нещо такова, но поне е място, където можеш да видиш и чуеш някой модели, че София е далече за някой градове.
    ----------------------------
    Мисля, че е възможно да е фирма Кармел или да имат нещо общо, защото на визитката, която ми дадоха сега виждам задраскан интернет адрес, който разчитам именно като "carmel".
    Този пост е редактиран от myrfi12; 23-01-15 в 00:20.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Помощ за избора на тонколони за ONKYO TX-SR608/B
    От kirko_17 във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 17-08-11, 00:31
  2. Помощ за избора на тонколони за YAMAHA RX-V467
    От ianii във форум Тонколони
    Отговори: 9
    Последно: 28-04-11, 17:20
  3. помогнете в избора за тонколони
    От gofar във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 05-12-10, 15:24
  4. помощ при избора..
    От thunderchild във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 14-08-06, 11:37
  5. Тонколони за Home Cinema, помощ с избора
    От Godzilla във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-04, 23:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе