Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 166 до 172 от общо 172
Like Tree44Одобрявам

Избор на субче за стая

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #166

    Отговор: Избор на субче за стая

    Не го мисли, в хол трудно се съчетават нещата, особено за музика, аз за това съм решил да си направя отделна стая, че ми писна от компромиси, а и окачения таван ми стана на дейре.
    Поиграй си с настройките на суба и колкото толкова.
    От софийско ли си някъде или по-далеч?
    С каква ракета играеш, в момента реставрирам един професионален Хед, ако стане мога да ти го подаря, но не е за любители.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #167

    Отговор: Избор на субче за стая

    Извън темата. Не съм от София. Аз спортувам от най-ранна детска възраст до сега на 50г. възраст. Лекар съм. Тенис на корт играя още от 1991г. в първите курсове на Медицинския Университет в Плевен (тогава направихме 2 корта в спортната зала - тя също е до нас). Почти всяка година съм шампион за студенти медици и лекари от тогава до преди 1-2г. Редовно участвах и на отворени турнири за аматьори в Плевен и страната. През 2008г. станах шампион на открито първенство на Плевен за аматьори. В началото докато напредвах съм минал през много ракети и накрая след като постигнах едно добро ниво за аматьор (играех по 2 часа 4 пъти седмично) използвам двойка само от един професионален модел (оригиналния модел на Джокович) още от далечната 2012г. - Head Speed MP - 19/16 345g наплетени с кордаж от рулон Tourna big hitter blue rough 0.25 с опъване 25 на 23kg

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от VanDan; 18-12-21 в 15:23.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #168

    Отговор: Избор на субче за стая

    Ракетите ти са добри, но не са на Джоко модела, той е със Спийд Про, аз съм с неговия модел от 2014г., като преди това играех с Хеад Престиж про(едната я реставрирам в момента).
    Няма нужда да ги сменяш, ако си свикнал с тях, а гледам са в добро състояние. Аз след като минах от Престиж на Спийд, ми падна нивото и ми трябваше време да свикна, но така и не си върнах силата и контрола при форхенда, който имах с Престижа, но пък Спийда е по-прощаващ и по-добър при бекхенда (ако ще ги сменям, ще се върна на Престиж).
    Иначе аз играя от както се помня, има няма 25г.(благодарение на баща ми, който е и треньор в момента), но никога не ми е било амбиция да се пускам по турнири, дори и на точки не играя, макар и да ставам за връщач на Гришо.
    Ако беше Софийско можеше да играем.

    Само едно уточнение, на което не обърнах внимание, но променя мнението ми за ракетите ти.
    Тъй като са стар модел и са по-тежки от съвременния Спийд МП, би било оправдано да ги смениш само заради теглото.
    Баща ми дълги години играеше с професионални тежи ракети(до 50г. възраст) и си докара проблеми, които му костваха доста време и финанси.
    От тогава играе с Баболата на Надал и всичко е точно. Ракетата е 300гр. и не е кой знае колко по-лека, но с изместения към главата баланс се усеща значително по-лека.
    Аз лично като играя с нея, сякаш не я усещам и не ми е комфортно, но е доста щадяща ракета.
    Този пост е редактиран от Rakeem; 18-12-21 в 19:48.
    VanDan одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #169

    Отговор: Избор на субче за стая

    Извинявам се на хората от темата и последен оф:
    Преди да мина на Head Speed MP, играх няколко години (по спомен някъде 2008-11-12г.) с 2 броя Babolat Aeropro Drive Cortex от първите. Твърде лека ракета, лош контрол. В периодите ми с най-добра форма, дори Хеда с 348гр. (реални, мерил съм ги на ел.везни на работа) ми беше лек и използвах допълнителни лепенки-тежести на определени места. Тогава имаше периоди, когато тренирах почти всеки божи ден и се пусках и на спаринги с приятели треньори. Че и с бивши про-та се пробвах, но разликата с тях бе твърде-е-е сериозна. Вече са минали времена. Годините си тежат. И контузиите също. Но от лакът не съм се оплаквал сериозно. Виж, коленете (от баскетбол скъсах почти всички връзки на лявото - колатерална-медиална и предна кръстна с тежка операция и прекъсване за почти година) са друг въпрос.
    Имам един набор, познати сме и играехме още от младежи - може и да си го чувал. Петър Иванов - Пепи Санторото му викат. Подвизава се по турнири за аматьори из цяла България. Ходи преди време на световно за ветерани в Анталия, заедно с Юри Дойчев - треньор от Добрич. Имам по някоя среща и с двамата. Играл съм и на турнирите за лекари на кортовете на Левски в Борисовата градина, с д-р Атанас Михов от Пловдив, който е първият българин участвал като юноша на Уимбълдън.
    Rakeem одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #170

    Отговор: Избор на субче за стая

    Здравейте. Да попитам един въпрос, който мира не ми дава:
    Какво ще се случи, ако вържа 2 субуфера в стаята, но са различни и като марка и като големина? (основно озвучението се ползва за филми, играят се игри, за музика не чак толкова)

    Оригиналният си ми е на Boston Acoustics ASW250 и е с 10 инчов говорител.
    И тъй като моя вече никъде не се намира, съм си харесал един Elac S5,2 който е с 8 инчов говорител.
    В общи линии всички които гледам са по-малки - причината е, че не ми се дават 800 лв. за 10 инчов.
    И си мислех, да си взема нещо по-евтино - този Elac, Yamaha ... нещо до към 300-350 лв. с 8 инчов говорител, който да бъде като допълващ субуфер.

    Гледах в клипчета youtube, че това било много лоша идея, щели да звучат различно и като цяло щяло да се развали звученето в стаята. Особено пък с различни размери дори и от една марка да са.
    Някой дали е пробвал, има ли наблюдения?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,413
    #171

    Отговор: Избор на субче за стая

    Лоша идея , да
    npb одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #172

    Отговор: Избор на субче за стая

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Лоша идея , да
    Благодаря ти за пълният изчерпателен отговор

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Подобни теми

  1. Избор на климатик за стая 36 кв.м.
    От stanislav24 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-19, 06:55
  2. Избор на нов климатик за малка стая
    От dimon във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1
    Последно: 04-01-19, 18:33
  3. Избор на 55'' ТВ в стая с мого светлина!
    От tsfunkastic във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 03-03-18, 16:55
  4. Съвет за избор на климатик за стая 27 m² ?
    От Мария Василева във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 27-07-15, 17:04
  5. Просавам Субче bench и сателити Thunder
    От svetlio_88 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 12-06-12, 23:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе