Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Резултати от 256 до 265 от общо 265

Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #256

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    изброените от теб не съдържат firewire, така че оставаш на usb

    вярното е, че качеството през usb е по-лошо

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #257

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    От мен един въпрос - имам камера мини ДВД, записвам във формат 16:9. Финализирам диска и след това го пускам на ДВД. Видеото излиза във формат 4:3 и имам черни ленти отстрани на телевизора, който е 16:9. Когато свържа камерата към ТВ- то и плейвам диска от камерата всичко е ОК. Какво ще ме посъветвате?

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #258

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    влез в настройките на двдплеера и постави 16/9 или ауто

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #259

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Всъщност плеъра е Popcorn Hour A-110 и съм копирал файловете от диска на вътрешния хард. Настройките са както трябва, плеъра възпроизвежда ДВД формат от други ДВД без проблеми. Може би трябва да сменя формата - какво ще ми препоръчате - формат и подходяща програма ?!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    59
    #260

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Имам камера miniDV/ Panasonic/ и доскоро монтирах и рендвах със Ulead Media Studio 8, но се прецака нещо и си инсталирах Adobe Premiere 1.5/ доста стара версия/ и монтирах и рендвах едно филмче във формат 16:9. Досега винаги съм правил DVD-тата със Ulead Movie Factory и нямах проблем със формата. Този път рендвания филм със Premiere , аднат във Ulead Movie Factory ми се свива отдвете страни и се появяват черни ленти. гледах всички настройки и не открих проблема. Сега мисля да си инсталирам програма на Adobe за правене на DVD, но не знам дали така ще си реша проблема. Впрочем рендвания филм го конвентирах в DVD със WinAVIVideoConverter и филма си стана 16:9. Къде може да е проблема на Ulead Movie Factory-то?

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #261

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Сложи си пинакъл от 11 нагоре - рендва в 2 паса и има всичко автоматично разпознава формата и има от.. до

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #262

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Монтаж с Премиера, след това експорт в ДВ АВИ, слагаш файла в Канопус Про кодер 2,0 и правиш каквото искаш.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #263

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    При свалянето на филма винаги можеш да ползваш коя да е програма, но за конвертирането в DivX аз най-съм доволен от Dr.Divx- сега вече май е с друго име. След нея го няма това размазване.

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    1
    #264

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    Здравейте ,имам следния проблем камерата ми е Сони Дигитал 8,каквото и да значи това ,искам да си свалям от касетата на сд чрез УСБ кабел,свалих си програмата ,но ми казва ,че не намира включено устройство и проблема е в кабела ,а тоеа не етака дори на самия комп не ми показва нищо ,всичко друго е проверено и уж няма проблем ,но явно не е така.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #265

    Re:Проблем при сваляне на видео от DV-камера на PC

    И по възможност вие питащите давайте повече информация - коя програма си свалил???
    И без да гадая отговарям - няма да се получи, през усбито компа ти вижда камерата като устройство но сваленето на видео е невъзможно! Провери за 1394 порт ако има защото камерата ти е много стар модел. Ако няма през аналоговия изход е възможно кепчването.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Подобни теми

  1. Panasonic SDR-H2500EP Видео камера (ПРОБЛЕМ)
    От sarfios във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-08, 12:12
  2. Проблем при сваляне на запис от камера на компютър
    От Blondi във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 21
    Последно: 27-11-07, 10:20
  3. проблем с видео камера SONY
    От ixtlan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-07, 14:44
  4. RQ: програма за сваляне от DV камера
    От featbeast във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 08-01-07, 22:30
  5. Малко разяснения за сваляне от цифрова камера?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-03-05, 13:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе