Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

фотоапарат покупка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #16

    Re: фотоапарат покупка

    Ако имаш пари и можеш да намериш Канон А410/420/430 вземай го. Разбира се ако номера е по голям толкова е по хуваб фотоапарта.
    От HP-тата има 1х оптичен(без зуум) и 7х цифров. Това е М23.Има един 3х оптичен и 6х цифров. Модела е М415. А със 3х оптичен и 7х цифров е М527, М525.

    Едит: Не обръщай внимание на цифровия зуум. Това е най обикновенна интерполация, а даже и на някои модели и това не е. При мерно на моя фотоапарат НР цифровия зуум намалява размера на снимката без да прави интерполация. Вжно е да има оптичен зуум. По принцип и да няма не е болка за умиране, но фотопаратите без оптичен зуум са максимално орязани и правят по лоши снимки от тези с оптичен зуум.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #17

    Re: фотоапарат покупка

    а фотоапарат с повече оптичен от колкото дигитален зоом по добро решение ли е от обратното ?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #18

    Re: фотоапарат покупка

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    а фотоапарат с повече оптичен от колкото дигитален зоом по добро решение ли е от обратното ?
    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако имаш пари и можеш да намериш Канон А410/420/430 вземай го. Разбира се ако номера е по голям толкова е по хуваб фотоапарта.
    От HP-тата има 1х оптичен(без зуум) и 7х цифров. Това е М23.Има един 3х оптичен и 6х цифров. Модела е М415. А със 3х оптичен и 7х цифров е М527, М525.

    Едит: Не обръщай внимание на цифровия зуум. Това е най обикновенна интерполация, а даже и на някои модели и това не е. При мерно на моя фотоапарат НР цифровия зуум намалява размера на снимката без да прави интерполация. Вжно е да има оптичен зуум. По принцип и да няма не е болка за умиране, но фотопаратите без оптичен зуум са максимално орязани и правят по лоши снимки от тези с оптичен зуум.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #19

    Re: фотоапарат покупка

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    а фотоапарат с повече оптичен от колкото дигитален зоом по добро решение ли е от обратното ?
    Абе братчед я кажи от кой магазин ще се купува и да ти посочим конкретен модел да не повтаряме едно и също нещо 1000 пъти ...

    Пиша още един път:

    - Не гледай цифровия зуум - гледай оптичния, тъй като повечето апарати освен най смешните сапунерки така или иначе са с 3х оптика не се напъвай
    - Не се напъвай на мегапикселите - колкото повече мегапиксели толкова по-голяма карта ще ти е нужна в последствие и се набутваш, а при евтините решения имаше и някаква игра със екстраполация на пикселите и обявяване на размер по-голям от реалните пиксели на сензора
    - Не си вземай СОНИ - мемори стик паметта е по-скъпа от останалите
    - И в крайна сметка каквото и да вземеш на тези пари е все тая - купи си телефон с 1.3Мпиксела камера и си свиркай

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #20

    Re: фотоапарат покупка

    е ас знам,че съптветно и големината на снимката ще е по голяма ама като имаш повече мегапиксели предполагам и качеството се вдига не само големината... виждал съм мн снимки с различни телефони и в края на крайщата като прехвърлиш на комп не стават за нищо .... тези дето стават сигурно поне 500 лв телефона ще е
    ми нзн кой магазин ще е няма да е от бг ... гледам кви екстри има например да може да записва клип да може да се ползва като уеб камера да има слот за карта да има поне 16 мб памет вградена и минимум 3 х оптичен тва гледам вече и се спрях на моделите от линковете,които съм посочил по долу

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #21

    Re: фотоапарат покупка

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    е ас знам,че съптветно и големината на снимката ще е по голяма ама като имаш повече мегапиксели предполагам и качеството се вдига не само големината... виждал съм мн снимки с различни телефони и в края на крайщата като прехвърлиш на комп не стават за нищо .... тези дето стават сигурно поне 500 лв телефона ще е
    ми нзн кой магазин ще е няма да е от бг ... гледам кви екстри има например да може да записва клип да може да се ползва като уеб камера да има слот за карта да има поне 16 мб памет вградена и минимум 3 х оптичен тва гледам вече и се спрях на моделите от линковете,които съм посочил по долу
    Що не почна от това че ти трябва не фотоапарат а машинка ALL-IN-ONE ... ми вземаш фото клип и си свиркаш - ем имаш всичко на куп ем нямаш нищо свястно в крайна сметка ... успех с покупката

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #22

    Re: фотоапарат покупка

    Цитат Първоначално публикувано от painmaster
    Що не почна от това че ти трябва не фотоапарат а машинка ALL-IN-ONE ... ми вземаш фото клип и си свиркаш - ем имаш всичко на куп ем нямаш нищо свястно в крайна сметка ... успех с покупката
    е тва си беше .... за мен е най-важно качеството на снимката пък останалото са екстри на заден план тва което търся е нещо качествено вече казах на какво държа

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    58
    #23

    Re: фотоапарат покупка

    имам А85 КАНОН 4МП със 512карта. струва ли си да го продам и да си купя ОЛИМПУС от серията "м" ???
    На канона не му харесвам че е доста обемист а другия е компактен и с повече МП. Освен това е защитен от капки (дъжд) и е...по-симпатичен. КАНОН-а обаче е.....канон....

    посъветвайте


    благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Покупка на Е12-NKE-W
    От tonibgbg във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 21-07-12, 12:11
  2. проблем с покупка на фотоапарат
    От VPM във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 09-01-10, 12:53
  3. покупка на фотоапарат - нужда от съвет
    От devil във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-06, 15:20
  4. Покупка цифров фотоапарат от USA
    От SPaun във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 03-10-06, 12:23
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе