Резултати от 1 до 7 от общо 7

Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    30
    #1

    Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Здравейте на всички!
    Трябва ми апарат да правя снимки и клипчета на морето,Балкана,кръчми ...у дома...Новобранец съм,така че моля дайте съвет в рамките на разумното.Старият ми фотоапарат беше Canon IXUS V3,ама след 6 -7 верни години се предаде и жената иска нов.

    Попрочетох тук и там и дилемите са налице:
    1.Canon A590 IS -/доста хвален.. за ниския клас ../
    2.Canon IXUS 80 IS -гледам в Павилиона върви с 2GB SD+чантичка.. http://www.photopavilion.com/?page=c...#slides-pane-1
    3.Panasonic LZ 8E -уж добра сапунерка
    ...Кажете и вие някой модел...
    Ще се радвам на вашите мнения и съвети!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    30
    #2

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Като гледам "избихте се " да ми давате съвети..не се блъскайте..един по един. .Малцината дето се сещат си траят,или не им се занимава с някой си ,който иска евтин апарат...Ще се намерят и други дето ще рекат обичайното:"Ами да си беше направил труда да прочетеш ...еди къде се...и еди що си.."Няма всеки път да обясняваме едно и също.. Трети ще ме захапят за правописа или ще го ударят на чест...хаха
    Тия ги знам...!Слушал съм ги не веднъж и дваж...
    Но такива като мен са 90% сигурно,които се регистрират като плахи ученици в някой форум със знаещи ,само и само с надеждата ,че ще получат някой акъл или това така наречено бащинско потупване по рамото,така жадувано понякога...Щото тия 90%-та не разполагаме с много пари-иначе щяхме да идем и да вземем нещо от най скъпите неща,без да ни дреме, а не да заделяме с мъка по някой лев настрана.../но тогава пък нямаше да има форуми и разбирачи../
    Как да е..Отплеснах се ...Ако искат модераторите да ми изтрият поста,тяхно право е.Аз просто изказах това,което мислех.

    Успех на всички!
    Със здраве!

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #3

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Ето ти един съвет: за тия пари от магазина нищо читаво. По-добре е да разгледаш във борсите на фото форумите и да си вземеш нещо макар и секънд хенд, но по-добро. Понякога се появяват апарати от средния клас за подобни пари. Гледам в момента това:
    http://photo-cult.com/forum.php?c=3&t=94929


    си заслужава отвсякъде заедно със аксесоарите към него и цена от 320лв, която може да бъде дискутирана.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Аз бих се метнал на IXUSчето на твое място

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #5

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Аз бих се метнал на IXUSчето на твое място
    Много логично.
    @BEDO, щом си снимал с IXUS досега, значи си свикнал с компактните му размери и липсата на грип. Корпусът на IXUS 80 е метален, за разлика от A590IS. По-лек е и по-красив, нали и жена ти ще снима.
    Не са за изпускане картата и калъфчето в комплекта, ще имаш всичко необходимо без допълнителни разходи. Една батерия евентуално в последствие.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    30
    #6

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Днес си получих IXUS-a по куриер/ Поръчах го от Фото павилиона/.Бяха объркали цената,и забравили касовата бележка към фактурата и още такива дреболийки,ама то на сиромах човек какво друго да му се случи-я коня ще му умре ,я жената ще му нае.ат... .Поне апарата е същият,амин...можеше да ми пратят тухла единичка в комплекта.

    Остава ми само като добър християнин-да минавам всяка вечер след работа и да паля по една свещ пред Свети Илия-да не се разваля апаратчето барем ,че тия юнаци от "Павилиона" до две са ми спретнали "Танц със саби" от Хачитурян...

    На всички ,които се двоумят какво апаратче/евтинко до 350лв/ да си вземат им казвам-грабвайте смело това ,което ви харесва най-много,разлика едва ли ще има голяма.

    Със здраве,съфорумци!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #7

    Re:Дайте съвет за компактен фотоапарат 200-300 лв

    Цитат Първоначално публикувано от BEDO
    Днес си получих IXUS-a по куриер/ Поръчах го от Фото павилиона/.Бяха объркали цената,и забравили касовата бележка към фактурата и още такива дреболийки,ама то на сиромах човек какво друго да му се случи-я коня ще му умре ,я жената ще му нае.ат... .Поне апарата е същият,амин...можеше да ми пратят тухла единичка в комплекта.

    Остава ми само като добър християнин-да минавам всяка вечер след работа и да паля по една свещ пред Свети Илия-да не се разваля апаратчето барем ,че тия юнаци от "Павилиона" до две са ми спретнали "Танц със саби" от Хачитурян...

    На всички ,които се двоумят какво апаратче/евтинко до 350лв/ да си вземат им казвам-грабвайте смело това ,което ви харесва най-много,разлика едва ли ще има голяма.

    Със здраве,съфорумци!
    Честито и дълго да му се радваш BEDO
    Важното е ти да си доволен и да ти харесва

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за компактен фотоапарат до 1000лв
    От pulsedriverbg във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 11
    Последно: 04-02-15, 19:44
  2. Избор на компактен безогледален фотоапарат
    От sasho1999 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 04-04-14, 10:27
  3. Избор на компактен фотоапарат до 400 лв?
    От HyBRiD-X във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 16-03-13, 12:50
  4. добрият компактен фотоапарат 400-600 лв към момента
    От pcci във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 37
    Последно: 09-02-12, 18:16
  5. Моля,дайте съвет за избор на фотоапарат
    От gochev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 11
    Последно: 27-01-10, 19:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе