Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree1Одобрявам

Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    5
    #31

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Не мога да повярвам, че толкова много хора ползват хладилници на LG, че и Деу. Марки които сега почват да се учат как да правят хладилници
    Не мога да повярвам. че модератора казва това. Нашия хладилник е LG с NoFrost, Fresh power и не знам какви още екстри. Има отделение за свежи плодове и зеленчици и отделение за ОХЛАДЕНО МЕСО и е купуван далечната '97 или '99 ще излъжа...
    Миряна одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #32

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    ....Да подкрепя и аз марката LG GR-282 MF , те това си ползваме от 10 години и освен може би това , че е малко по-шумен ние не сме забелязали други проблеми . Иначе много ми е интересно какво означава че "Се размразяват сами" и че "Фризера е с Ръчно размразяване" - означава ли че през няколко месеца камерата ще се пълни с лед или това са ми впечатление от прекалено стари хладилници

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #33

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Цитат Първоначално публикувано от NightWalkeR
    ... Иначе много ми е интересно какво означава че "Се размразяват сами" и че "Фризера е с Ръчно размразяване" - означава ли че през няколко месеца камерата ще се пълни с лед или това са ми впечатление от прекалено стари хладилници
    Изразите "Се размразяват сами" "автоматично разскрежаване" и подобни означават само едно.
    Темепратурата в хладилниците е положителна и по тази причина, когато изключат, скрежа се разтопя.
    Това е цялата автоматика.
    А " Фризера е с ръчно размразяване" означава, че се изключва от контакта, отворя се вратата му и когато леда се стопи се почиства, забърсва и отново се пуска в експлоатация.Тази процедура се прави през няколко месеца.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #34

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    ...Благодаря ти badr, беше повече от изчерпателен . В общи линии и аз така си го представях и все пак е по-добре да го чуеш от някой който си има на идея за какво става въпрос

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #35

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Цитат Първоначално публикувано от Colonelo
    П.С. Родителите ми имат ЗИЛ- модела не го знам, около 170 см висок, за 20 години само един щепсел сменихме - ако можех да намеря такъв щях от него да купя!

    http://www.mzdh-zil.ru/

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #36

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Не мога да повярвам, че толкова много хора ползват хладилници на LG, че и Деу. Марки които сега почват да се учат как да правят хладилници
    Учели са се преди 15-16 години когато си купих GoldStar-a c No-Frost и три отделения. На третата година изгоря компресора (GoldStar) и долния нагревател в охладителната част. Добре че не беше оня втория интегрирания в изпарителя. Та вече след 16 години и две смени на компресор си работи още хлазилника, относително доволен съм .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    30
    #37

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Здравейте,
    И аз ползвам LG от времето когато се казваше Goldstar може би повече от 15-16 години с No Frost система.
    На втората година изгоря някакво реле, което беше заменено с друго за левчета !
    Да чукна на дърво, от тогава хладилничето и фризера бачкат на 6

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #38

    Re:Покупка на хладилник - No-Frost или обикновен?

    Да, да. На стратите модели LG(Goldstar) много им гърмяха компресорите. Това беше преди повече от 10 години, а можеби и 15.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. проблем с хладилник Pitsos no frost
    От omurtak във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 11-10-13, 08:53
  2. Помощ при избор на хладилник.No frost или не?
    От albi във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 09-10-13, 22:32
  3. Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет
    От dodo2000 във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 01-02-12, 21:57
  4. 3D На обикновен LCD телевизор.
    От borkokn във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 26-11-11, 02:03
  5. Хладилник OCEAN с No Frost - не изключва
    От marinpetkov във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 29-06-07, 17:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе