Страница 143 от 148 ПърваПърва ... 93133141142143144145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,131 до 2,145 от общо 2212
Like Tree298Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,541
    #2131

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аре бе, къде го видя това болшинство клошари.
    Днес се прибрах от почивка, да не ти казвам колко трудно ми беше да си намеря стая за три дена и то в най скъпите възможни хотели във ВГ, всичко е фул и то с българи.
    Просто хората не виждат смисъл да дадат 2-3 бона за хладилник, като и такъв за 1000 ще изкара 10г. и ще им върши същата работа.
    Има далеч по смислени неща, за които да си дадеш парите, от това да си купиш мийле и да го качиш у фейса.
    Gena_bs, dodo_pv, Palev и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,228
    #2132

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Гладайте дали има части за тях, а не къде са произведени. И да скъпите модели за западна Европа се правят в западна Европа, а по-евтините за източна Европа се правят в нашия край. И да разликите в цените са големи. Съдомиялни правени в Германия започват от 1500лв нагоре. Перални от 1800лв нагоре. Хладилници от 2-3000лв нагоре като няма таван. Скоро гледах хладилник Либхер направен в Германия за техния пазар - 5000лв. В България сме още бедни за уреди в този ценови диапазон. Те и затова не се предлагат масово.
    CubanLinx и banksy харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #2133

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Това с частите взе да става банално вече за уреди, струващи колкото един смартфон.
    dodo_pv одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,882
    #2134

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Е, да, ама я плясни на масата в чалготеката Милето - не можеш, докато Айпфоня можеш .
    Манталитет…
    Gena_bs одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    639
    #2135

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Темата пак отиде в....... София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора не са България. Дори и в тези градове има крайно бедни хора, които едвам свързват двата края. Не знам какво му скочихте на wrathchild, но е абослютно прав. Относно скъпите уреди, мога да ви уверя, че мераклии има достатъчно и ще стават все повече. Последните години българите много се отвориха и им порасна работата. Вече всеки търси скъпото, стига да може да си го позволи. Дори и тези дето не могат го искат. И това не е само в България. В темата за телевизорите коментирахме, че най-скъпия олед модел на Sony тази година се купува като топъл хляб. Лично влезнах в Sony на Солунска, понеже ми беше интересно как вървят продажбите и човека каза, че не могат да смогнат на търсенето. По улиците също виждаме какви автомобили се карат. Такива Мерцедеси и БМВ-та има, до които германицте не могат да се доредят, но пък ги внасят за бай българин G-Klasse, която преди беше само и единствено за групировките, вече се кара от какви ли не чикияри и курволетини. А статистиката като цяло е мега изкривена, понеже все още сивия сектор е цар и господар. Но и на това му се вижда края
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 02-01-24 в 09:41.
    banksy одобрява това.

  7. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    432
    #2136

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Темата пак отиде в....... София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора не са България. Дори и в тези градове има крайно бедни хора, които едвам свързват двата края. Не знам какво му скочихте на wrathchild, но е абослютно прав. Относно скъите уреди, мога да ви уверя, че мераклии има достатъчно и ще стават все повече. Последните години българите много се отвориха и им порасна работата. Вече всеки търси скъпото, стига да може да си го позволи. Дори и тези дето не могат го искат. И това не е само в България. В темата за телевизорите коментирахме, че най-скъпия олед модел на Sony тази година се купува като топъл хляб. Лично влезнах в Sony на Солунска, понеже ми беше интересно как вървят продажбите и човека каза, че не могат да смогнат на търсенето. По улиците също виждаме какви автомобили се карат. Такива Мерцедеси и БМВ-та има, до които германицте не могат да се доредят, но пък ги внасят за бай българин G-Klasse, която преди беше само и единствено за групировките, вече се кара от какви ли не чикияри и курволетини. А статистиката като цяло е мега изкривена, понеже все още сивия сектор е цар и господар. Но и на това му се вижда края
    Като има прикриватура,а няма държава е така....
    Необяснимо богати и необяснимо бедни ....

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    CubanLinx и banksy харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    16
    #2137

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Преди над 10г си купихме хладилник с фризер AEG S53600CSW0. Време му е за смяна. Тръгнаха уплътненията, поръждясъл е малко на вратата за фризера, едното чекмедже е пукнато и тн...Предложете нещо подобно, което да изкара поне 5г безпроблемно и да не е 2000+ лева. Този го взех за около 700 на промо...Може и малко по-висок

  10. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,228
    #2138

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Всичко ще изкара 5 години нормална експлоатация. Колкото по-малко опции, толкова по-надежден.
    Slusatel и comset123 харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    49
    #2139

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, Господа...
    Отново съм вперил всичките си надежди за Вашата помощ. След като ме посъветвахте и вече трета година(да не и е уроки) ползвам пералнята LG, реших да обновя и хладилника. Към момента съм с един двайсетина годишен(не зная точната му възраст, защото не съм го купувал нов, а втора употреба- SIEMENS, донесен заедно с много други трошлаци, който в началото се наложи да ремонтирам, защото не беше минал качествена профилактика, а само беше "шприцнат" със фреон, за да замине . Та той ме кара вече 5-6 години, но си мисля, че искам да си купя новичък някакъв. Четох доста в темата. Отново достигнах да изискванията- височина 185. За марка се колебая межди- супер евтин с максимална гаранция или нещо среден клас- самсунг-lg- HEIER...или нисък клас liebher. За висок клас не може да става дума. Бюджета е между 700 и 1400 лева. Ще съм благодарен да ме насочите към нещо сравнително достъпно и работещо.
    Ако може и малко внимание на най-достъпните- ариели, арктик, Star-Light, Heinner,........нео.
    Този пост е редактиран от cameraman; 24-03-24 в 10:19.

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,228
    #2140

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не си казал къде изкаш да ти е хладилната част. Тези с камера отгоре са най-надежни като цяло. Аз бих взел Либхер, защото го правят в България и има части за тях.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    49
    #2141

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Тези с горна камера имат доста малка минусова част... Аз искам поне 3 чекмеджета фризер.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,298
    #2142

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Броя на чекмеджетата не определя полезния обем на фризера. Както и количеството рафтове не е показател за размера на хладилната.
    Предимството на хладилник отгоре, че че не се навеждаш при ползването му. Което е доста по-често, отколкото на фризера.
    Недостатък на фризер отгоре - през годините имах 4 такива хладилника при мен. При 2 възникна проблем с термоизолацията и се получаваше конденз на капака, и на една от стените. Става въпрос за малките - 147 - 155см високи - не им помня обемите вече.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    49
    #2143

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    И аз мисля, че е по-добре, когато долу е фризера. В магазините едните ги водят хладилник с фризер, а другите- хладилник с камера. Искам над 100 литра с минусови температури.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,431
    #2144

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За 1400 може да се вземе много хубав хладилник, LG AEG Bosh Samsung , гледай хубаво

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    49
    #2145

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    За 1400 може да се вземе много хубав хладилник, LG AEG Bosh Samsung , гледай хубаво
    Аз пък мисля, че качеството на хладилниците между 1000 и 1500 лева е сходно. В смисъл... един Самсунг за 1000 лева е единтиче(разлика няколко екстри) със Самсунг за 1400... Така или иначе моят доверен майстор посочи две мерки измежду четирите, между които се колебаех. Той посочи Самсунг или Либхер... Тези, които отпаднаха са LG и BOSCH.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе