Резултати от 1 до 7 от общо 7

Indesit WIDL-106 къса дрехи от нова

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    2
    #1

    Indesit WIDL-106 къса дрехи от нова

    ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИ!пералнята индезит widl-106 закупих от технолукс. от самото начало се появяваха много ситни идеални кръгчета като от молец само на фините материил.почти убедих съпругата ми че е от него.но се оказа че съм сгрешил.молци се появяват само транзитно преминаващи от горните съседи до пълното им изтребване.преровихме навсякаде но не открихме гадини .така 1 година и нещо лотарийно индезит си избираше кога и колко да скъса.в този период Господ ми взе сина и разбирате че не ми е било да се занимавам с гаранции и ходене по мъките.когато отворих след време гар. карта се оказа че преди няколко месеца е изтекла гаранцията.след дълги дежурства на телефона от моя страна и съпругата ми успяхме да се свЪржем със сервиза на ул. хайдушка поляна.дошъл техник обстойно проверил всичко и казал на съпругата ми че е от количеството прах...???взел 16 лева за добре дошъл и отишъл.спазихме предписанието за количеството и всичко продължава по същия начин.видяхме се в чудо.не останаха н
    епробити дрехи на дъщеря ни.ушихме чували от пердета и започнахме там да поставяме предимно финните материи.проблема продължаваше и продължава и днес дори и през пердето,само че малко по разредено.обадих се на друг сервиз като подробно обясних всичко .майстора ми каза че проблема се решава с нова или да се обере аксиалния луфт на барабана,ако има такъв ,защото само там ставало късането, като попаднат дрехи между него и гум.уплътнение.проверих луфта-при добро въображение може и да го открия.капака така се затваря че почти е невъзможно да ги щипва тъй като самото стъкло ги избутва навътре.викнах друг майстоР каза ми същото като ми описа на какви форми къса,като видя идеалните дупчици групирани по 2 по 3 остана изумен...като видях ,че неволята хлопа взех че изпилих с високооборотно ръкавче/зъболекарско/всичко въображаемо остро.проба и нови дупки.тогава реших да залепя/уплътня/3 те пласмасови помагачи на преобръщането на дрехите с монтажно лепило на wurt .като предполагах ,че м
    оже би там става прищипването по необясним начин,но ...нови дупки.незнам вече какво да правя.мното ще съм ви благодарен ,ако някой може да ми помогне.извинявайте за дългото обяснение ,но сами разбирате ситуацията в която се намирам.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.БОГ ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ!!! Е-MAIL;streptopelia@abv.bg 0895606888 0887 210 201
    >------------

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: INDEZIT WIDL-106 КЪСА ДРЕХИ ОТ НОВА

    какво разбираш под 'фини материали'?

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re: INDEZIT WIDL-106 КЪСА ДРЕХИ ОТ НОВА

    @РОСЕН ИВАНОВ
    Тръгнал си да търсиш в правилната посока, но все още не си открил причинителя. А според мен той е в някаква остра стоманена нишка (чаплък, мустак) останала при щанцоването на отворите на барабана. Трудно ще я откриеш с гледане. Начина е с внимателно и бавно опипване на всички повърхности с ръка. Усетиш ли някъде и минимално драскане, грабвай силна лампа и лупата и търси. Разгледай под лупа и ръбовете на дупчицата, която се получава. Ако съм прав, тя трябва да има неравни краища и изтеглени нишки.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #4

    Re: INDEZIT WIDL-106 КЪСА ДРЕХИ ОТ НОВА

    може би съм закъснял!но според мен този ефект е причинен от твърде високи обороти на центрофугата,ако може да се регулират ги свали до 4оо об/м и пробваи дали ще прави дупки.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #5

    Re: INDEZIT WIDL-106 КЪСА ДРЕХИ ОТ НОВА

    Цитат Първоначално публикувано от marto68
    може би съм закъснял!но според мен този ефект е причинен от твърде високи обороти на центрофугата,ако може да се регулират ги свали до 4оо об/м и пробваи дали ще прави дупки.
    Добре да, ами като има перални с 1600 оборота та и повече, те защо не късат дрехите!!? Е, верно, не са Indasit...

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #6

    Re: Indesit WIDL-106 къса дрехи от нова

    аиде да не говорим по принцип а по същество!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    54
    #7

    Re: Indesit WIDL-106 къса дрехи от нова

    драскотини се откриват по-добре с малко по-голям нокът

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. София Аудио Център-чакате си и това е!
    От kristian_nk във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-11, 18:26
  2. Продавам тонколони 5.0 + ресивър KODA
    От iwoto във форум Приключили продажби
    Отговори: 10
    Последно: 04-07-11, 21:54
  3. Отговори: 1
    Последно: 07-11-10, 21:02
  4. Домашно кино с цифров вход (коаксиален)
    От George007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 25-10-07, 21:35
  5. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе