Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    22
    #1

    Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    След разговор с управителя на въпросната фирма, той поднесе своите извинения,за причинените неудобства съвсем учтиво, смятам случая за приключен. Моля модератор да изтрие или заключи темата.
    relaxxx



    Това, че си получил извиинение не е повод да изтриеш начално мнение по тема, в която вече има коментари и която е била в този вид мноого дълго време!
    Темата беше отворена за да може всяка от страните да допълни гледната си точка, а не за да се редактират написани вече мнения.
    Следващия път, когато затриеш информация, дадена от теб и върху която се е водела дискусия ще бъдеш наказан...
    Крис

    Връщам написаното преди 8 месеца:


    Здравейте, пускам тази тема само за да нахраня гореупоментата фирма. Тези иначе учтиви хора са абсолютни некъдърници. Историята е дълга и мъчителна... та на кратко - климатика ми преживя токов удар и му сработи някаква защита вътре. Тъй като те ми монтираха климатика се обадих на тях, тези сладури дойдоха с ЕДНА отвертка ( никакъв друг допълнителен инструмент) погледнаха, почепкаха и казаха, палтката е изгоряла трябва да се смени викам да бееее, мда техния отговор сменяй платка! Та трябваше да пратя платката до сервиз да я видят. ЛЕЛЕ КАК Я СВАЛИХА, все едно кормят шаран, почти бях на 100% сигурен, че няма да могат да я качат, и ги питам постоянно, момчета знаете ли какаво правите, те да не се притеснявай.... та пратих да погледнат платката - няма проблем казаха хората всичико и е 6 на платката, търси проблема другаде.... Дойдоха юнаците пак въоръжени само с тяхната си отвертка и джас прас закачиха платката като с мощни шутове я натъпкаха където стои...... даааа обаче там има около 20 жици да се накачат, с много мъка хеле и тях закачиха, пускаме климатика, нъц няма никой отново..... и момчетата ми казаха , приятен ден ние не разбираме, оправяй се ДЕЕБА! Обадих се на друга фирма (няма да казвам името да не излезе реклама) и дойдоха бързо хората, гледаха, мериха тоци, цъкаха с език, мислиха и о чудо подкараха го без да свалят нищо от машината!!!!!! Накрая ми казаха, че момците от предната фирма така са навързали кабелите че само чудо и мощна магия са спасили външното тяло от запалване ( подали са високо напрежение директно към външната електроника). Казаха че просто някаква защита е сработила от токовия удар и като я цъкнаха всичко проработи.... Шокиран съм от некомпетентността на монтажнците на солар клима и за това пиша тази тема !!!ВНИМАВАЙТЕ МНОГО!!! не им давайте да пипат във вашия климатик.....

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Да беше казал,от кой град е фирмата.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    3
    #3

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Имали сме много клиенти,но това е върхът.
    Обади ни се господина,който клевети по горе нашата фирма,която е с безпогрешен имидж,от ул.Банат 17 ап.4.
    каза,че бил купил климатик DAIKIN тънко/110V/на ниска цена,защото ако си го бил купил от софийска фирма щял да му струва двойно/ТАРИКАТ С ДВЕ ДУМИ/и искал точно Солар Клима да му го монтира.
    След като му беше обяснео,че нямаме сервиз на марката DAIKIN той каза,че сервиз не му трябва и ще се оправя сам.
    След монтажа на климатика на 13.10.08,климатикът беше тестван и работеше на отопление и охлаждане.
    На 29.11.08 се обади клиента и каза,че климатика не работи-казахме му да се обърне към сервиза,не сме му споменавали нищо за платка или кой му го е продал,тъй като ние не сме му давали гаранция и не сме му я подпечатвали.
    Това са живи клевети и ние до сега нямаме нито един недоволен клиент.Това е нагло и недопостимо.
    Такива клиенти/ТАРИКАТИ/ заслужават да не им се обърне внимание,а ние отидохме:
    КЛИЕНТА:смъкнете електрониката,свалихме я!
    КЛИЕНТА:пратиха ми електрониката от сервиза елате ми я сложете-отидохме!
    Една стотинка не е взета от некоректния клиент/ЛЪЖЕЦ/ от фирмата оплюта по такъв долен начин!
    Ако това нещо продължи,ще си търсим правата по съдебен път!!!
    Управителя на Солар клима се извинява на всички свои клиенти които са прочели лъжливия текст от некоректният клиент.
    Снимки от монтажа на климатика от ул.банат17 ап.4 можете да видите на сайта ни www.http://solar-klima.com/montag-klimatici.html

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #4

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Ехе, тука се заформя голяма интрига

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    69
    #5

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Цитат Първоначално публикувано от ka
    ИМАЛИ СМЕ МНОГО КЛИЕНТИ,НО ТОВА Е ВЪРХЪТ.
    ОБАДИ НИ СЕ ГОСПОДИНА,КОЙТО КЛЕВЕТИ ПО ГОРЕ НАШАТА ФИРМА,КОЯТО Е С БЕЗПОГРЕШЕН ИМИДЖ,ОТ УЛ.БАНАТ 17 АП.4.
    КАЗА,ЧЕ СИ БИЛ КУПИЛ КЛИМАТИК DAIKIN ТЪНКО/110V/НА НИСКА ЦЕНА,ЗАЩОТО АКО СИ ГО БИЛ КУПИЛ ОТ СОФИЙСКА ФИРМА ЩЯЛ ДА МУ СТРУВА ДВОЙНО/ТАРИКАТ С ДВЕ ДУМИ/И ИСКАЛ ТОЧНО СОЛАР КЛИМА ДА МУ ГО МОНТИРА.
    СЛЕД КАТО МУ БЕШЕ ОБЯСНЕНО,ЧЕ НЯМАМЕ СЕРВИЗ НА ТАЗИ МАРКА DAIKIN ТОЙ КАЗА,ЧЕ СЕРВИЗ НЕ МУ ТРЯБВА И ЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВЯ САМ.
    СЛЕД МОНТАЖА НА КЛИМАТИКА НА 13.10.08,КЛИМАТИКЪТ БЕШЕ ТЕСТВАН И РАБОТЕШЕ НОРМАЛНО НА ОТОПЛЕНИЕ И ОХЛАЖДАНЕ.
    НА 29.11.08 СЕ ОБАДИ КЛИЕНТЪТ И КАЗА,ЧЕ КЛИМАТИКА НЕ РАБОТИ-КАЗАХМЕ МУ ДА СЕ ОБЪРНЕ КЪМ СЕРВИЗА,ИЛИ КОЙТО МУ ГО Е ПРОДАЛ,ТЪЙ КАТО НИЕ НЕ СМЕ МУ ПОПЪЛВАЛИ ГАРАНЦИЯТА И НЕ СМЕ Я ПОДПЕЧАТВАЛИ.
    ТОВА СА ЖИВИ КЛЕВЕТИ И НЯМАМЕ ДОСЕГА НИТО ЕДИН НЕДОВОЛЕН КЛИЕНТ.ТОВА Е НАГЛО И НЕДОПУСТИМО.
    ТАКИВА КЛИЕНТИ/ТАРИКАТИ/ ЗАСЛУЖАВАТ ДА НЕ ИМ СЕ ОБЪРНЕ НИКАКВО ВНИМАНИЕ,А НИЕ ОТИДОХМЕ:
    КЛИЕНТА:СМЪКНЕТЕ ЕЛЕКТРОНИКАТА,СВАЛИХМЕ Я!
    КЛИЕНТА:ПРАТИХА МИ ЕЛЕКТРОНИКАТА ОТ СЕРВИЗА ЕЛАТЕ Я СЛОЖЕТЕ-ОТИДОХМЕ!
    ЕДНА СТОТИНКА НЕ Е ВЗЕТА НА НЕКОРЕКТНИЯ КЛИЕНТ/ЛЪЖЕЦ/ OT ФИРМАТА ОПЛЮТА ПО ТАКЪВ ДОЛЕН НАЧИН!
    АКО ТОВА НЕЩО ПРОДЪЛЖИ,ЩЕ ТЪРСИМ ПРАВАТА СИ ПО СЪДЕБЕН ПЪТ!!!
    УПРАВИТЕЛЯТ НА СОЛАР КЛИМА СЕ ИЗВИНЯВА НА ВСИЧКИ КЛИЕНТИ КОИТО СА ПРОЧЕЛИ ЛЪЖЛИВИЯ ТЕКСТ ОТ НЕКОРЕКТНИЯ КЛИЕНТ.
    СНИМКИ ОТ МОНТАЖА НА КЛИМАТИКА ОТ УЛ.БАНАТ 17 АП.4 МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ НА САЙТА НИ www.http://solar-klima.com/montag-klimatici.html
    Хора, като теб, които пишат с главни букви проявяват явно неуважение към другите и определено доста ниска култура! Незнам кой е прав и кой е крив тук, но по принцип хора които пишат като теб не са много за вярване.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    3
    #6

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!


  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    3
    #7

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Приятелю, този пост беше редактиран от администратор на форума, след което ти си позволи вместо да спазиш указанията и да постъпиш както ти беше казано да изтриеш забележката и да върнеш старото си писание.
    Благодаря ти за участието, но нека го ограничим дотук!
    В този форум се спазват правилата и не се пренебрегват администратори и модератори!

    Крис

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    1
    #8

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Здравейте.Днес се регистрирах и разглеждайки форума попаднах на тази тема.Клиента като разбира толкова,е трябвало да викне фирма която е оторизирана за климатици DAIKIN на110v,още по добре е било да купи климатика от София.Но явно е имал голяма далавераjavascript:void(0);,щом е от провинцията е купен и е решил да го монтира без гаранция.А фирмата не е трябвало да се захваща с него.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    От писаното по-горе се разбира, че монтажниците са си некадърници и оправданията, че не сервизирали Даикин не са оправдание. Освен това според ЗЗП няма такова нещо климатик без гаранция, а и вслучая нестава въпрос за нещо специфично, което го има само при Даикин. Освен това нека всички да знаят, че е по добре а си купиш климатик за Европа, на който без проблем ще си намери сервизно ръководство, но английски, а не на йероглифи.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #10

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Нека администраторите и модераторите да не вземат страна ,всеки който е обвиненяем има право да се защити.Моля да бъдем толерантни към всеки и написаното от него, е разбира се на приличен език.Все пак живеем в демократична държава.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никог

    Цитат Първоначално публикувано от pacefil
    Нека администраторите и модераторите да не вземат страна ,всеки който е обвиненяем има право да се защити.Моля да бъдем толерантни към всеки и написаното от него, е разбира се на приличен език.Все пак живеем в демократична държава.
    Дай тогава да обиждаме и пишем глупости на воля .
    има си вечe такъв форум -www.data.bg

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Цитат Първоначално публикувано от pacefil
    Нека администраторите и модераторите да не вземат страна ,всеки който е обвиненяем има право да се защити.Моля да бъдем толерантни към всеки и написаното от него, е разбира се на приличен език.Все пак живеем в демократична държава.
    Администраторите са толерантни към всеки, който спазва правилата!
    Който не ги спазва любезно бива помолен да напусне форума.
    На този раздел явно съм му изпуснал юздите. Напълнило се е с фирми, дрязги. Маса новорегистрирани потребители са решили, че тук цари демокрация или може би анархия по-скоро?
    С две думи pacefil... не смесвай понятията - това, че живееш в демократична държава не означава, че не трябва да спазваш законите й... А и форумът не е държава.
    Последващи коментари и предложения към администратори и модератори ше бъдат трити. Ако някой има забележки - моля да ги изпраща с Лично съобщение, а не в темата.


  16. smb
    smb е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    34
    #13

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    И аз да си изкажа мнението по темата. Не съм ползвал услугите на посочената фирма, но поразгледах сайта и. В него има заблуждаваща информация! Климатиците FUJITSU не са "JAPAN". До кога ще продължава тази простотия - управителят ако чете да се замисли. Климатиците FUJITSU са си много добри, но дори производството им за Япония е изнесено в Китай (в което няма нищо лошо). Това шмекерджийство не говори добре за професионализмът на фирмата, поне според мен. Дано се стегнат и да няма повече недоволни клиенти.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    2
    #14

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!

    Привет и от мен!По принцип нямам навика да пиша във форуми,но понеже ще си слагам климатик и в другата стая след празниците реших да напиша и аз нещо.Това лято се видях в приключение,купих си климатик от един голям магазин(няма да споменавам кой),беше на промоция.След покупката започнах да търся кой да ми го монтира,защото самия магазин предлагаше монтажи,но трябваше да се чака доста време.Звънях на около 5 фирми отказваха ми монтаж като разбраха,че съм го купила климатика от друго място,явно нямат сметка да вземат парички само от монтажа и ми отказваха,тогава звъннах на Солар Клима,обясних им,че съм си купила климатик могат ли да ми го монтират,тъй като работели с тази марка нямаше никакъв проблем.Дойдоха, монтираха го и ми подпечатаха гаранцията.Сега след празниците ще им се обадя да ми сложат още един,решила съм от тях да си го купя,защото няма смисъл да купувам същото от друг магазин като го има и при тях на същата цена!Аз лично имам добри впечатления от тях,все пак ме спасиха от жегата това лято.По форумите има много недоволни от живота хора и явно търсят с кого да се заядът,трябва да се промени това балканско мислене и да се гледа по-нормално на нещата, начин винаги има,но със сигурност не е това,да се плюе наред без да се знае ситуацията с точност!

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: Солар Клима - не правете тази грешка никога!!!


    Е не е истина!!!!!!
    През ден регистрации - еднодневки хвалещи или оплюващи тая или оная фирма.
    не че много влизам в тоя раздел, но някак ми е тегаво, когато някой се опитва да ме манипулира по елементарен селскостопански начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. FUJITSU GENERAL ASHB09LD-не намирам код за тази грешка-китайски ми ти работи
    От stanimir197_7 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 25
    Последно: 28-11-13, 21:20
  2. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  3. БТК - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
    От danneyTEAM във форум Черен списък
    Отговори: 38
    Последно: 26-02-11, 21:41
  4. Midea MSB-12HR - как да тълкувам тази грешка?
    От crush във форум Климатици Midea
    Отговори: 13
    Последно: 15-01-09, 10:18
  5. spybot ми изписва тази грешка какво означава
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-06, 19:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе