Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37
Like Tree5Одобрявам

Нелоялна практика в Техномаркет Варна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #16

    Re:Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Цитат Първоначално публикувано от GalinRachev
    В щатите лятото моя приятелка си взе от Виктория Сикрет разни неща...В сметаката имаше и един черен бански, който беше намален на 70 или 75%..не си спомням. На касата касиерката пита дали има карта за отстъпка...жент зад нея се обажда и дружелюбно предлага да даде собствената си карта с 30% отсъпка на приятелката ми. Касиерката приема. В крайна сметка...другите работи как да е, но банския излезе 0.01$. При видима реакция от наша страна, магазинерката се усмихва и казва: Don't ask! Така че...картите с отстъпка си важат, но не при нс. Въпрос на ренуме...на опит...и на икономика. В България още е рано.
    Достойно за темата бисери добре че стоката не е била намалена 80% и с картата още 30% , тогава касиерката е трябвало да бръкне във касата , да изплати на човека покупката и да му пожелае - благодаря Ви че пазарувахте от нас -
    espace одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #17

    Re:Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Не знам, какво смешно намирате в отстъпките по американските магазини. Наскоро гледах едно предаване по TLC (мисля, че се казваше шампиони в пазаруването, но не съм сигурен), та там една жена с 100 $, купи стоки за около 3000 $ използвайки само, талони, купони, карти за отстъпки и промоции. Бяха няколко предавания, но съм запомнил само това. Но там и мисленето на хората е малко по-различно, търсят си правата и ги отстояват. То за това сме на това дереже: с най-ниски заплати и най-високи цени. Все се тревожим, че печалбата на търговците и прекупвачите е много малка и ще умрат от глад завалиите .

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #18

    Re:Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Точно предаването по TLC и аз съм гледал, в Щатите явно може такива неща. Логиката на огромния супермаркет е че покрай няколко далавераджии и ловци на промоции ще забършат стотици и хиляди клиенти които ще пазаруват с пари. На всички големи пазари е по-евтино, с повече промоции и т.н. За пример, аз продавам машини. Купувам на едро нещо което в Германия струва на дребно толкова. Обяснението на производителя е "малък пазар".

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #19

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Техномаркет Пазарджик- черешката на тортата

    Преди година и половина закупих пералня Daewoo dwd- f1021s с транспортен дефект ( държа да уточня, че в гаранция нямаше ограничения и беше 24 месеца ) .Всичко беше ОК докато не се развали.Обадих се на сервиза като ги помолих да дойдат на място.Беше ми обяснено , че след като не е монтирана от тях трябва да заплатя 15 лв за посещението.(уточнявам , че такова нещо не е упоменато в гаранционната карта) Обърнах се към магазина и от там ми изпратиха превоз до сервиза. В сервиза не ми дадоха протокол срещу гаранционната карта а на лепящо листче ми написаха телефона на майстора(Филипов) и ми казаха да се обадя след седмица.Когато се обадих ми казаха , че на пералнята нищо и няма и си работи и ми изнесоха лекция как тази пералня не можела да работи с течен препарат и , че от там бил проблема.На следващия ден отидох за взема пералнята и когато поисках констативен протокол ми беше казано , че мога да го получа срещу 45 лв.До тук със сервиза.Сега започва II серия. След пробата в неделя да пералнята показа абсолютно същия дефект както и преди сервиза.В неделя отидох до магазин Техномаркет и след кратък разговор с служител на магазина беше записано какъв е проблема и телефона ми и , че трябва да дойда до магазина в понеделник. В понеделник като пристигнах в магазина се оказа , че управителя го няма и ще бъде в вторник.Това при положение , че има оставен телефон за връзка. В вторник след срещата с управителя на магазина получих уверение , че ще направят всичко възможно проблема ми да бъде решен. И така започна моето ходене по мъките. Периода за който говоря е от 21.06.2013(тогава закарах пералнята в сервиза) до 15.07.2013 когато заведоха проблемната пералня в книгата за рекламации.След като не можаха да се разберат с сервиза пак имаше разговори с управителя на магазина. Молбата ми беше или да дадат същия модел или подобен на този.Оказа се , че този модел вече не се произвежда и ми предложиха да си избера друг. От моделите които избрах (става въпрос за същия клас пералня) ми беше казано , че трябва да доплатя 150 лв. Беше ми предложен само един модел Daewoo dwd-nt1011nt от продуктовия мениджър който замествал Daewoo dwd- f1021s според думите на управителя. Разликата между двата модела е като разликата между Трабант и Мерцедес. Общия брой пъти които ходих до магазина е 10 ( десет ) и не постигнах сонсенсус по въпроса. Накрая бях принуден да взема това което ми предлагат и да се махна от този 10 – кръг на Ада и да забравя , че съществува. В края на филма няма Happy End понеже злото надделя. Никога повече техномаркет!!!

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #20

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Е няма как - хем евтино, хем хубаво(искам да кажа, че хората се набучват на най-евтината верига и после реват). И аз се прекарах да купя най -евтината уеб камера от 20 лв, преди няколко дена от варненския ТМ, със звучното име CANYON, като повярвах на двамата продавачи, че ще ми свърши работа. Сега като приказвам по скайп през 2 минути става някакво самовъзбуждане ли, какво е не знам, и се чува едно ВВВВВЖЖЖЖЖФИИИИИИУУУУУ, все едно излита самолет. А че картината е на зърна се подразбира. Ако бях дал 37 лв нямаше да пиша сега тук.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    Е няма как - хем евтино, хем хубаво(искам да кажа, че хората се набучват на най-евтината верига и после реват). И аз се прекарах да купя най -евтината уеб камера от 20 лв, преди няколко дена от варненския ТМ, със звучното име CANYON, като повярвах на двамата продавачи, че ще ми свърши работа. Сега като приказвам по скайп през 2 минути става някакво самовъзбуждане ли, какво е не знам, и се чува едно ВВВВВЖЖЖЖЖФИИИИИИУУУУУ, все едно излита самолет. А че картината е на зърна се подразбира. Ако бях дал 37 лв нямаше да пиша сега тук.
    Canyon е разумна марка на Асбис, в интерес на истината аз също бих казал, че ще ти свърши работа без да имам задни помисли. Не разбрах точно какъв е проблема, но след като не си доволен - рекламирай я, било там откъдето си я купил или директно в Асбис.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #22

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Днес ни докараха хладилника техномаркет и искат 15лв за доставка като изришно пише безплатна доставка и в меила за потвърждение. Лошото е че не бях в къщи директно им го връщам

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #23

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    А някакъв документ за тия 15 лв взехте ли? Освен това доставките са безплатни в рамките на града - не си уточнил това така ли е?
    jonov одобрява това.

  11. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #24

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    А някакъв документ за тия 15 лв взехте ли? Освен това доставките са безплатни в рамките на града - не си уточнил това така ли е?
    Майка ми каза, че имало документ за 15лв. В саита им пише безплатна доставка за цялата страна четох няколко пъти условията им...за някои продукти до 10лв. Не е до 15лв. но се излагат, напиши 15лв. доставка ами ако бях оставил на майка ми точно пари:thumbdown:

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #25

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Те доставят безплатно и за други населени места но точно в определен ден , ако вие сте настояли веднага - не се сърдете . 15 кинта да не са за внасяне на уреда ? те го доставят до вратата .

  13. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #26

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Те доставят безплатно и за други населени места но точно в определен ден , ако вие сте настояли веднага - не се сърдете . 15 кинта да не са за внасяне на уреда ? те го доставят до вратата .
    Не сме настоявали веднага, поръчах го през интернет. Оставили са го на партера пред асансьора. Губят ме като клиент!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #27

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    През интернет поне аз колкото пъти съм поръчвал ми го е доставял куриер и сумата е 10 лева - не знам защо се е получило при теб така .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #28

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    Хм, аз съм купувал два хладилника от Техно....с и са ми ги доставяли безплатно до вратата на апартамента, като го качват пеша, ако не влиза в асансьора. Е, малкоооо мърморят, ама го качват. С почерпка, даже го наместват и вътре
    jonov одобрява това.

  17. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #29

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна


  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #30

    Отговор: Нелоялна практика в Техномаркет Варна

    От съпорта, какво ти казаха? Безплатната доставката е за цялата страна, но за градовете с магазини. За населено място, без магазин, не е.
    Този пост е редактиран от pilot; 03-08-14 в 16:56.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Голямо благодаря на Техномаркет - Варна
    От Chefo77 във форум Бял списък
    Отговори: 26
    Последно: 11-04-12, 22:31
  2. Техномаркет
    От qnkogundito във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 23-10-11, 23:35
  3. GPS навигация от Техномаркет
    От drecolli във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-10, 18:00
  4. Отговори: 1
    Последно: 15-12-06, 14:06
  5. Нелоялна конкиуренция ...
    От A--Viper във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 24-02-04, 08:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе