Страница 16 от 20 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 292

Внимавайте с Виваком !!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #226

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    В общи линии, нещата са много прости! Виваком разчитат на въвеждането в заблуда да привлекат тези дето се опитват да ибат дявола във въздуха. Когато схемата им сработи, Глобул и те изравняват условията, а после и Ментел се принуждават, но пък те го правят само само за нови клиенти и тези за които обикновено се казва, че кур не вдигат, като гледат максимално много да задържат дрането за старите си и платежоспособни клиенти.
    Аз като бях на Ментел и плащах по 400 лева на месец за 3 телефона, 3 месеца ме лъгаха, че съвсем скоро ще има нови планове за фирмите и когато отидох да си закривам сметките, щото вече бях станал клиент на Глобул, тогава ми казаха, че вече имало нови планове, но беше късно.
    Още на първата сметка от Глобул, без да се ограничавам в разговорите, разхода ми падна на половина!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #227

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    Още на първата сметка от Глобул, без да се ограничавам в разговорите, разхода ми падна на половина!
    Същото мога да кажа в полза на Мтел - когато смених глобул с мтел и сметката ми бе наполовина.
    Глобул не ми харесват засега - лгедам поо-скоро към Вивател , но още само мисля и смятам.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #228

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Същото мога да кажа в полза на Мтел - когато смених глобул с мтел и сметката ми бе наполовина.
    Глобул не ми харесват засега - лгедам поо-скоро към Вивател , но още само мисля и смятам.
    Не знам при теб как е, но аз имам доста приятели на Ментел и никой от тях не ползва план на който да няма по-конкурентно предложение от Глобул, но щото не си струвала разликата в цената, пък от дълго време бил с този номер и си натиска парцалите.

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #229

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Много хора като вземат телефон не могат да се контролират
    Моя опит , приятел който беше абонат на БТК - домашен - надписвали му сметката , премина на GSM и то полваше служебна тарифа с група - на 3 месец изрева че му надписват - няма такива работи бе хора , ще седне някой да ви надписва - контролирайте се Поне сега вярвам че всеки може да си провери разговорите .
    Може би към 2000 година си взех и аз GSM - прима - мога да кажа че никога не са ми липсвали пари от сметката - а много познати се жалеха .
    Сега ползвам служебна тарифа с 20 лв лимит с други оператори и до сега един път не бях доволен от сметката , обадих се на оператор и установихме причината - сина пускал смс към разни игри и ме беше натоварил Въпреки че ми се полагат 20 лева , до сега съм стигал до 7/8 лева . Не можеш да не сваляш телефона от ухото си и да ревеш че някой ти надписал . Като изключим срива във системата на Ментел - много неприятно .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #230

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    Не знам при теб как е, но аз имам доста приятели на Ментел и никой от тях не ползва план на който да няма по-конкурентно предложение от Глобул, но щото не си струвала разликата в цената, пък от дълго време бил с този номер и си натиска парцалите.
    това сега ли го измисли или просто да не си капо

    Истината е една - в бизнес група ли си - сметките са смешни, сам ли си, хващаш се за палците.
    Аз скоро на Глобул няма да отида .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    34
    #231

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Истината е една - в бизнес група ли си - сметките са смешни, сам ли си, хващаш се за плаците
    +1
    Друг е въпросът, че мениджмънтът им е под всяка критика.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #232

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от tmladenov
    +1
    Друг е въпросът, че мениджмънтът им е под всяка критика.
    не си виждал мениджмънта на Виваком - това бе една от причините да мисля още много.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    34
    #233

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Не знам, да.
    Но има неща, които и слепец би видял. Аз съм в съвсем друга област, но това ме дразни много.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #234

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Не казвам висока, а поне минималната - да прочетеш това, което подписваш. Защото да разчиташ само и единствено на усещането, че всички работят само в твой интерес е наивно. С общи условия работят всички доставчици на масови услуги, просто няма друг начин. Представяш ли си какво би станало ако ги няма и баба Пена от Долно Уйно трябва да договаря всички условия с юристите на Виваком?
    Специални при Виваком няма кой знае какво да прочетеш при сключване на договора. Самия договор съдържа съвсем малко информация- за плана, датата на сключване, данни и още някои общи работи. Съществената част е в Общите условия, а като поискаш да се запознаеш с тях ти казват, че на сайта ги има и оттам да си ги четеш. Тъпо, но се хващаме на хорото им и го играем. Хубавото е, че краят му се вижда И ще дойде най-щастливият ден ....

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #235

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    ..... Хубавото е, че краят му се вижда И ще дойде най-щастливият ден ....
    И какъв ще е края??? На мобилните оператори ли? Или на ЕРП? На Топлофикациите? Или на кабелните и DTH операторите?
    Блажени са верующите!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #236

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И какъв ще е края??? На мобилните оператори ли? Или на ЕРП? На Топлофикациите? Или на кабелните и DTH операторите?
    Блажени са верующите!
    2012 !!! The Judgment day !!!
    [img width=800 height=450]http://powet.tv/powetblog/wp-content/uploads/2010/09/judgment_day_los_angeles_being_destroyed_terminator_2.jpg[/img]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #237

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    2012 !!! The Judgment day !!!
    Дали ще засегне Блиу - да съм по спокоен

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #238

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    това сега ли го измисли или просто да не си капо

    Истината е една - в бизнес група ли си - сметките са смешни, сам ли си, хващаш се за палците.
    Аз скоро на Глобул няма да отида .
    Не говоря за бизнес групи с много телефони! Имам в предвид единични.
    Семейни и бизнес общи групи с по 3-5 телефона са с почти изравнени условия.

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #239

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Нямам идея колко от вас, коментиращи темата, сте абонати на Виваком, или сте им сърбали попарата но аз, като представител на *баната страна в договора, вече сериозно внимавам в картинката. Ей ви случка за НЕвнимаване. Преди година време, както всеки месец досега, сметките за гесеем и дом.телефон+нет плащам заедно. Дават ми касов бон и аз си хващам пътя.
    На следващият месец, сметката ми за дом.тел+нет е двойна плюс лихви. Аз веднага звъня в централата и дигам лют скандал. Отговарят ми, че за да ми възстановят разликата им трябва номера на касовият ми бон, получен при плащането. Давам им го иии разбирам, че са ми дали бон само за едната сметка - за гесеема. Смеете ли ми се вече? А така, смейте ми се!
    Без касов бон да докажа нещо, туй пълен е абсурд! Платих си като поп, естествено! Преди месец-два, същата хава. Дава ми само единият бон и се обръща към следващият клиент. Изревах като Леми Килмастър на момента. Забравила била мацката да ми го даде. Аз как да забравя, че предната ме таксува, че вместо в ръцете, я гледам в ъъъ абе сещате се!
    Прав е Lupus!
    Никой не ми е виновен, че не гледам какво ми дават, че не чета какво подписвам и т.н.
    Ако не бях шемет, нямаше да им мине номера!

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #240

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    ...по цял ден им сърбам попарата, ама вечер им го начуквам здраво....


    Едит: понякога и през деня....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 20 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Електролизни котли - внимавайте!
    От shrekky във форум Отопление
    Отговори: 39
    Последно: 07-04-12, 14:10
  2. Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ
    От dragomir7708 във форум Черен списък
    Отговори: 24
    Последно: 08-01-12, 21:00
  3. ВНИМАВАЙТЕ!!! PayPal крадци на пароли.
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 22-05-10, 13:58
  4. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 17:27
  5. Внимавайте какво теглите от Windows Update
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 03-02-03, 14:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе