Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree16Одобрявам

Technika.bg Пълни измамници!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #16

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Хладилникът си има сериен номер! С него ще се проследи историята. Прати снимките на щетите на КЗП и си пусни жалбата. Поискай си обратно парите и иди да си купиш нов, от правилното място. Случаят ще се приключи до месец. Ако не, вземи становището от КЗП и ми пиши на лични.
    Успех!
    Shmi и joro_vk харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    198
    #17

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Благодаря за съдействието dodo_pv !
    Има развитие по темата, от фирмата сега ще търсят отговор от Либхер защо са го изпратили така,
    тъй като казват че от фабриката са го изпратили и не е минавал през техен магазин а директно.
    Gena_bs и dodo_pv харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #18

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Аз още вчера щях да напиша, че вероятността този магазин да е само "площадка" за продажби като на e-mag, ама не бях сигурен.
    Постът на колегата го потвърди.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    198
    #19

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    В крайна сметка след месеци чакане и уж уговаряне от тяхна страна, че видиш ли работят по въпроса пак се доказаха като пълни измамници.
    От Техника.БГ се свързали с Либхер и им казали за проблема, Либхер правят вътрешно разследване, гледат камерите и казват всичко е ОК от нас е изпратен опакован.
    А то проблема е, че той просто е пробит от вибрациите от стъклата въпреки опакован...то и другите бройки от модела ще имат такива проблеми.
    Не че е голямата болка за умиране, но сега като реши човек да го сменя ...
    Звъня им на Техника.БГ: да да изчакваме...ще видим няма да го оставим проблема така ама найци, нито се обаждат, а като им се обадя казват работим по въпроса... с една дума мотаят ме за да се откажа и така и стана, но затова и пиша тук.
    Както и да е ...шляпнах му един силикон и си го ползвам сега.
    Заключението е Техника.БГ пълни измамници!

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #20

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Куриерчетата са гола вода - яд ги е че камшика им плющи по гърбината постоянно за малко пари и поради това изобщо не спазват правилата за транспорт.

    Аз преди 1 година и половина поръчах от Италия за моята кола пълен комплект съединител + маховик. Дойде всичко навреме, НО с почти разпердушинен кашон/опаковка и с лека побитост на маховика.
    Като видях кашона каква зелка е питам "куриерчето" "Що кашона е така разпарцалосан ВЕ, той ми смрънка нещо и ме гледа едно такова унило, гузно и злобно. Явно го е било яд него и тези преди него в България които са транспортирали пратката, че тежи 18-20кг и трябва да я мъкнат/прехвърлят от камиони в колите си.

    А частите ги поръчах от голям склад в Италия от който от цяла Европа поръчват и никой в отзивите не писал за проблеми, само като дойде кашона до България куриерчетата му виждат сметката - хвърлят, драмяскат изобщо не им пука ...

    Видите ли дори и малка побитост или разкъсване по опаковката - директно си искате да пишете протокол за куриерския пакет с разкъсана опаковка - протокол, ако сте платили по банков път си искате и парите и търговеца да се оправя и с куриерската фирма и куриерите й и със застрахователя направил застраховката за транспорт на стоката...

    Като му резнат заплатката на куриерчето 2-3 пъти ще се научи...


    И аз имам познат, които ди поръча хладилник БОШ от Емаг и му дойде с куриерски камион, но хладилника е транспортиран прав и е бил укрепен с въжета и текстилни ленти и всичко е точно и няма никакви проблеми с хладилника.
    joro_vk и Swon харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #21

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    На нищо няма да се научат! Просто ще отидат в друга фирма или ще доставят пица, примерно.
    А ние ще продължаваме да недоволстваме.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    198
    #22

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Те затова и фалираха Лео Експрес, не че злобея, ама заради такива като моята пратка https://money.bg/business/leo-ekspre...ma-pratki.html

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #23

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Проблема тук е по скоро в куриера, а не в изпращащия стоката.Ако хладилника се кара прав да се получат такива повреди е почти абсурдно..
    Slusatel одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #24

    Отговор: Technika.bg Пълни измамници!

    Никога досега не са ми карали голям хладилник прав. Легнали ги разнасят из градовете и ни инструктират да ги пускаме в експлоатация след 12 часа. Опаковките им са така конструирани, че е абсурдно да се повредят при транспорт легнали, освен ако върху тях не са нахвърляни други неукрепени и тежки стоки. Вътрешните стъклени и пр. стелажи са двойно подсигурени. Коментирам продукти на Samsung, Gorenje и Liebher. Няма как външното стречфолио или стиропоровите панели да не са били повредени при гореописаните щети. Или някой го е преопаковал, което би било видно. Не могат да имитират оригиналната опаковка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Големи измамници са D&D trade
    От ilian във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-16, 15:35
  2. Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
    От djreni във форум Черен списък
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-12, 00:56
  3. Богдан Мебел - ИЗМАМНИЦИ!
    От Mega във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-11, 22:17
  4. TAXBACK - измамници или не ???
    От syprotiva във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 13-09-06, 19:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе