Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 82 от общо 82

220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #76

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    *kris11,
    * * *откъде да си купя протектор "Зевс 7" или друг подобен и на какъв принцип работят? Ако само ограничава напрежението до определена стойност то би могло и самостоятелно да се изработи такова а не е ли по-добре да се раздели галванично и жилото и масата на кабела и има ли и такива.

    [/quote]

    Лично моят забравихоткъде го купих още през 2000г. Но после няколко пъти съм купувал ввъв Варна от м-н "Микрон" на ул.Ген.Колев.
    Прилича на снимките на Лупус - само , че на този с по-големият корпус.Има галванично разделяне.

  2.  
     
  3. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #77

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    Да не развалям хубавия бой с кавга ама как да си "зануля или заземя" телевизора /Сони/, усилвателя /Онкио/, Елита, дека. Компютъра си е. Да ги дупча с дрелката и да им слагам видии или болтове и с какви кабели, обувки и къде да ги вържа. Да спазвам ли правилото да са вързани в една точка. Това който не разбра беше опит за шега.
    А относно импулсното и кондензаторите. Скоро наливах мозък на елита и не ми се отваря пак, че не е много лесно /388Х/. Ама това наистина ли е с импулсно захранване. Някой се бъзика май с нас. С това потребление може и с батерия за часовник да се захранва.

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #78

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    Аха забрави самата дрелка нали

  5. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #79

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Аха забрави самата дрелка нали
    * * *Хайде да не се обиждаме.
    * * *Помислил съм за всичко. На Онкиото имам 2 контакта отзад- за Елита и*за дрелката.* И двете ги пускам и спирам с дистанционното. Жената работи с кабелите а аз с дистанционното. Само гледам за изражението и. Ако и светнат очите или падне на пода натискам STNBY. Засега са си в къщи всичките - и жената и дрелката и Елита. А телевизора малко тежък се явява. Ни с фаза ни с нула успявам да я накарам да го мести.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #80

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    Братлета от днес и аз съм горд собственик на PV-399Х от което също като вас ме удря ток ама дреме ми както гледам и на вас а относно PV-371Х или набарах няква скапана партида около 4-5 пробвахме в магазина като си го занесах моето да го рекламирам много е бъгаво на никой не го препоръчвам а поне на пръв поглед PV-399Х е много яко стилно е светят бутоните като го изгасиш изгасват не са като на PV-371Х (вратичката изгасва чак като дръпнеш щепсела) субтитрите са супер прави три реда няма пренасяне като на 371 и шрифта е като на БНТ и е голям а не некъв измислен и мъник е това е от мен а и 371 чак третото ДВД което пробвахме му тръгнаха джипеците а да не говорим че последните 5 минути от ДИВ-Х забиваше, ако направите грешката да си го купите го изтесвайте яко и до три дни го връщайте иначе вовеки е ваше

  7. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #81

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    slus4o,
    това за "лампичките" и неправилното им светене си е бъг на последния фърмуер на Елит, който те хем публикуваха, хем го скриха веднага и работи коректно само на новите 399Х. В съседната тема за субтитрите на 370Х доста е писано по въпроса. Тук пишат само оживелите след пипане на корпуса.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #82

    Re: 220V на КОРПУСА НА DVD ЕLITE!!!!!!

    Значи отначало ми настръхваха космите ама сега вече спря да удря ток интересен момент че ако е на "Stand By" издава странни звуци и го изключвам от бутона отзад, това за модел 399

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 12-01-11, 07:22
  2. Напрежение по корпуса на преносими компютри и несамо
    От glarus във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-10, 13:45
  3. Пробивайки корпуса до вратата пробих и тръба за фреон
    От даффи във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 18-12-07, 07:30
  4. LG C12AWV Art Cool - утечка на ток по корпуса
    От Стефан Станев във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 17
    Последно: 11-07-07, 21:34
  5. Проблемче с DVD ЕLITE PV-400 USB
    От uBo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 25-02-06, 22:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе