Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 124

Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    60
    #106

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Цитат Първоначално публикувано от 4o4o
    Явно са променили названието на диска за флашване, защото немога да подкарам AKAI-ският фърмуеър. Преди време имаше подобен проблем с 400USB, бяха го променили от MEDIATEK на ELITEMTK, съответмо MTK.bin на 400.bin. Явно ще трябва да се запасим с търпение. Така и неуспях да налучкам новото име на етикета и bin файла.
    Привет,
    Какъв точно е проблемът с ъпдейта? Проверих файловете всичко си е наред, как си записал фаила и на какъв оптичен носител си пробвал? Случвало ми се е от CD RW, въпреки че привидно се извърши ъпдейт, да няма промени в FW.
    Ако и сега си със суб версия 00.03.47.20, акайската няма да оправи забиването, съществена разлика има само в шрифта на субтитрите

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    5
    #107

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Здравейте,къде се намира главният сервиз на Елит,защото съм си загубил гаранционната карта?

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    9
    #108

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Виж по-долу. И внимавай. От другата страна на улицата гръмнаха Илия Павлов.

    http://www.royal.bg/service/adre.htm

    гр. София
    жк Дианабад
    бул."Д-р Г.М.Димитров" бл.60
    тел.: 02/ 962 42 20

    08887719999

    РАБОТНО ВРЕМЕ
    понеделник -петък:
    8.30h - 19.00h
    събота:
    10.00h - 18.00h

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #109

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Цитат Първоначално публикувано от dvdsub
    ... Случвало ми се е от CD RW, въпреки че привидно се извърши ъпдейт, да няма промени в FW...
    Действително пробвах с CD RW, но и друг път съм го правил(имам други два Elit-а, 400 USB и 399) и винаги е било ОК.
    Изпичам диска слагам го в чекмеджето и изписва, че CD-то е празно, а не е. Пробвах с различни file system ISO 9660 only, ISO 9660+Joliet, ISO 9660:1999, пробвах различни имена, с CD ROM и нищо не става.
    Предполагам, че проблемът не е от файловете ти, а от елит са го флашнали под друго име на етикета и bin файла.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    3
    #110

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Плеъра го имам от 7 месеца .Записвам от 1 до 6 филма на диск и ги чете всичките /само ако са с еднакви разширения/,в противен случай ми се е случвало изобщо да не тръгне диска!
    използвам .avi за аудио/видеото и .sub за субтитри! поставям всеки филм в папка за по-сигурно ,като /сигурно всички знаете/ видеофайла и субтитрите са с еднакви имена !
    Нямам абсолютно никакви проблеми при положение ,че двдто работи по 10 часа /заради хлепето вкъщи / в денонощието.

    Едно единствено нещо само,бавно зацепва отварянето на чекмеджето ,около 10ина секунди.
    Велик плеър ,много съм доволен

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    38
    #111

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    4000 USB е третия Елит, който си купувам. С ръка на сърцето мого да кажа - най-калпавия. До сега ползвам 377Х, дори му смених веднъж оптиката. Работи си желязно. 4000 USB го взех заради USB-то, писна ми да се затрупвам с дискове. Има ли някакъв начин да му се докарат дълги файлови имена? Решението с шрифтовете го видях вече... Отдавна ползвам моднати шрифтве на RDK и Jordany... Срещнах и друг проблем - S-video изхода на 4000 USB не работи читаво - сигнала е черно-бял, и прескача хоризонтално. Някой борил ли се е с такъв проблем?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #112

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    imam malak problem
    kupih si elite pv 4000 usb i kato si pusna film ot usb porta nemi vyrvqt subtitrite nqkoi put daje kartinata spira za izvestno vreme i t.n.
    nqkoi moje li da mi pomogne?
    blagodarq predvaritelno

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #113

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    здравейте, купих си двд пв4000,защото,имам 5+1колонки аналогови а това двд подържа такъв изход,но след като изключа от аудио настройките /там са 3положения 2+1,динамик май и оф/пиша ги по спомен,в инструкцийте пише на оф положение и наистина тръгва5+1 каналния звук,но пък говора заглъхна,почти не се чува,като го сложана другите настройки идва силата на говора но вече не е 5+1, а затова го взех,имали някакви допълнителни настройки

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    6
    #114

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Цитат Първоначално публикувано от amoros
    здравейте, купих си двд пв4000,защото,имам 5+1колонки аналогови а това двд подържа такъв изход,но след като изключа от аудио настройките /там са 3положения 2+1,динамик май и оф/пиша ги по спомен,в инструкцийте пише на оф положение и наистина тръгва5+1 каналния звук,но пък говора заглъхна,почти не се чува,като го сложана другите настройки идва силата на говора но вече не е 5+1, а затова го взех,имали някакви допълнителни настройки
    Ами трябваше да прочетеш по напред в коментарите, това си е проблем на плеъра. И аз така се прецаках. Ако все пак искаш опитаи като е настроен на шестканално напиши всички канали на смал не лардж

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    9
    #115

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Взех си нов телевизор 37 инча фулхд и като си го пусна през компонентния вход на режим 720 или 1080 р субтитрите ми са много малки и в единия ъгъл. Пробвах да ги преработя с друг размер но без ефект. на цяло не се виждаха. имате ли някакви идеи? Преработвам ги с AVIAddXSubs. Дивидито ми е 4000 ама от стария модел.
    И има ли някои идея какво стана с elitedvd@abv.bg защото не мога да влезна.

  13. an4onenov
    Guest
    #116

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Наскоро си купих "прословутия" модел на елит и като изключим "дървеното" дистанционно бях много доволен, но постепенно се натъкнах на следните проблеми
    - DVD-RW първоначлано отваря с много мъки - включвам и го изключвам доката захапе което става понякога след десеттина минути и след като изгледам един филм отваря почти всякакви дискове без проблем!?
    - повечето филми avi който са на два диска или с по голям размер (1,4gb) забива и никак не иска да тръгне, а резолюцията им е малка, и ме съмнява че е от другите данни на avi-то.
    Моля ако някой знае нека напише филми с какви данни да дърся(не ги разбирам много): резолюция, скорост на данни.....

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    2
    #117

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    сложих на смол на всякъде но и завъртих кабелите,към колоните и тръгна 5 +1 нормално,мисля че проблема е бил от свърването към колоните

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    38
    #118

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Има ли лек за кьопавото дистанционно на този Елит? Преди време имах същия проблем с 377Х. Реших го много лесно - отворих кутията и преместих приемника напред. Просто беше поставен много дълбоко. Някой да сподели нещо за 4000USB??

  17. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #119

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Здравейте,
    аз съм с ELITE PV335 М и ми казаха, че има ъпдейт за него, но така и не намерих никъде.
    Има ли ъпдейт и ако някой може да ме насочи отнякъде да го изтегля ще му бъда много
    благодарен!

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    1
    #120

    Re:Проблем с DVD плеър Elite PV-4000USB

    Пробвах се да направя ъпдейт на двд-то си но не бях достатъчно информиран ... и то спря все едно не се захранва с ток. Много ви се моля ако някой може да помогне !!! Благодаря на всички ви предварително!

    П.П. skype: slf.neo

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DVD Player Elite PV-4000USB "Firmware''
    От drumwize във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 12:07
  2. Въпрос за 5.1 звука на ELITE PV-4000USB...
    От daudebardia във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-10, 10:19
  3. Elite DVD/DivX плеър PV-370X
    От yavor3344 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 22:25
  4. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  5. Избор на DVD плеър Elite
    От SashoXP във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 14
    Последно: 07-12-07, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе