Страница 611 от 707 ПърваПърва ... 561601609610611612613621661 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,151 до 9,165 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #9151

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Обаче защо аз, който съм преболедувал и имам изграден естествен имунитет, да рискувам да се запозная от близко с евентуалните странични ефекти от ваксината? Предпочитам да поема риска организмът ми да успее да се справи сам при повторна среща с ковид.
    Защото количеството антитела в кръвта ти изградени от имунната ти система(Т-клетките) след преболедването, пада под критичният минимум и едно ново заразяване ще те изправи пред риск за живота ти.
    Всяко едно преболедуване си има своите дългосрочни странични ефекти..В тази връзка, ти предпочиташ страничните ефекти и риска от заболяването, пред евентуалните странични ефекти от ваксината !?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #9152

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Защото количеството антитела в кръвта ти изградени от имунната ти система(Т-клетките) след преболедването, пада под критичният минимум и едно ново заразяване ще те изправи пред риск за живота ти.
    Всяко едно преболедуване си има своите дългосрочни странични ефекти..В тази връзка, ти предпочиташ страничните ефекти и риска от заболяването, пред евентуалните странични ефекти от ваксината !?
    Я пак, че ти изгубил мисълта!
    Нали тези антитела са образувани от боледуването? Кога и как пада ... количеството?

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9153

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Я пак, че ти изгубил мисълта!
    Нали тези антитела са образувани от боледуването? Кога и как пада ... количеството?
    По-просто казано за да го схванеш - клетките в човешкото тяло не са вечни. Те се създават и умират. За да се създадат нови антитела трябва да има необходимост от тях - зараза или ваксина,

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #9154

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Жоре, и десет пъти да ти го обяснят, пак няма да го разбереш. Защо го питаш? Факт е, че преболедували от covid-19 във Великобритания през пролетта на 2020 г, сега се разболяват повторно, със същата тежест на болестта. Питай тях!

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9155

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от corector2021 Виж публикацията
    Стига с това тръбене за покриване на разходите, всички които пишем тук сме наясно, че има разходи по лечението.
    И всички които пишем тук няколкократно сме ги платили.
    Всички сме платили и на тези - гурбетчийте които не са платили нито лев в НЗОК.
    Аман от фалшиво загрижени за системата.
    Нещо караш ли ми се?!
    Не ми пука за НЗОК - не и докато лекари групово и масово я точат като за световно...
    Пука ми, но за близките ми и самия мен...
    Нали утре като започнеш тъпо да гледаш в тавана с 120 пулс не можейки да си поемеш въздух, ще ми попречиш на мен и моите близки да получат здравна услуга, защото всички ще са заети да спасяват твоя задник и този на другите тиквеници??
    Затова такива като теб трябва да си платят за наивността и защото в тиквенистан само с плащане идва по малко акъл....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 26-09-21 в 18:45.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2021
    Мнения
    34
    #9156

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Нещо караш ли ми се?!
    Не ми пука за НЗОК - не и докато лекари групово и масово я точат като за световно...
    Пука ми, но за близките ми и самия мен...
    Нали утре като започнеш тъпо да гледаш в тавана с 120 пулс не можейки да си поемеш въздух, ще ми попречиш на мен и моите близки да получат здравна услуга, защото всички ще са заети да спасяват твоя задник и този на другите тиквеници??
    Не ти се карам, карам се на хора които имат значение за мен.
    Споко, за твойте близки няма да има място от гурбетчийте.
    Аз имам протокол по който се лекувам още от първата вълна.
    Така че няма да ти задръстя така ценната за теб здравна система.
    И не на последно място: Аз си гледам тъпо и без да имам пулс 120
    Твоя проблем са лекарите които точат касата и гурбет-гурбет. Аз съм на самолечение.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9157

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Говорим принципно и като такова ни интересува общата картина, а не конкретно аз или ти какво и как го правим....

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2021
    Мнения
    34
    #9158

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Говорим принципно и като такова ни интересува общата картина, а не конкретно аз или ти какво и как го правим....
    Общата картина никак не е розова.
    С или без ковид
    С или без ваксините
    Така че нито проваксърите нито антиваксърите са печеливши в тази игра.
    Между другото понеже в по-предишен пост видях че kod има син в Нидерландия, какви са новините от там?
    Защото днес се чух с един колега и каза че положението никак не е розово и ще се прибира.

  11. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #9159

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Факт е, че преболедували от covid-19 във Великобритания през пролетта на 2020 г, сега се разболяват повторно, със същата тежест на болестта. Питай тях!

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    Аман от "фактоносци", които показват само това, което подкрепя теорията им. Сигурен съм, че във Великобритания повторно боледували има и от тези с ваксината, ама нещо не ти изнася да ги питаме и тях, нали?
    Бах аз тази болест, дето се оказа че успява да елиминира целият опит на човечеството, което от хиляди години разчита на естественият имунитет. Който иска да се боде. Аз ще пропусна.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #9160

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Бах аз тази болест, дето се оказа че успява да елиминира целият опит на човечеството, което от хиляди години разчита на естественият имунитет. Който иска да се боде. Аз ще пропусна.
    Ха така де! Ей такъ гордост усещам от такива здрави булгаре, борещи куршуми и вируси с ракия, люти чушки и шкембе.
    Хиляди години без ваксини, от къф зор сега със.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #9161

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Аман от "фактоносци", които показват само това, което подкрепя теорията им. Сигурен съм, че във Великобритания повторно боледували има и от тези с ваксината, ама нещо не ти изнася да ги питаме и тях, нали?
    Бах аз тази болест, дето се оказа че успява да елиминира целият опит на човечеството, което от хиляди години разчита на естественият имунитет. Който иска да се боде. Аз ще пропусна.
    Ами не, няма! Има само заразени, неразвиващи или слабо и частично развиващи краткотрайно главоболие, с температура или разстройство. Прецакал си се, Дедо, приеми го като мъж!

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #9162

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Ха така де! Ей такъ гордост усещам от такива здрави булгаре, борещи куршуми и вируси с ракия, люти чушки и шкембе.
    Хиляди години без ваксини, от къф зор сега със.
    Не отричам ваксините. Ако не го бях изкарал може би щях да се боцна, но да твърдиш че това е единствената болест в историята на света, при която естественият имунитет не работи ми е малко странно.

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Ами не, няма! Има само заразени, неразвиващи или слабо и частично развиващи краткотрайно главоболие, с температура или разстройство. Прецакал си се, Дедо, приеми го като мъж!
    Във Великобритания няма нито един ваксиниран, който да е починал? Хайде бе. Та то в България има такива, а там нямало
    Ето до какви абсурдни твърдения могат да стигнат облъчените, само и само за да докажат теорията си!

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9163

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Не отричам ваксините. Ако не го бях изкарал може би щях да се боцна, но да твърдиш че това е единствената болест в историята на света, при която естественият имунитет не работи ми е малко странно.
    Във Великобритания няма нито един ваксиниран, който да е починал? Хайде бе. Та то в България има такива, а там нямало
    Ето до какви абсурдни твърдения могат да стигнат облъчените, само и само за да докажат теорията си!
    Отвори този линк. Там всичко е казано.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #9164

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Не отричам ваксините. Ако не го бях изкарал може би щях да се боцна, но да твърдиш че това е единствената болест в историята на света, при която естественият имунитет не работи ми е малко странно.


    Във Великобритания няма нито един ваксиниран, който да е починал? Хайде бе. Та то в България има такива, а там нямало [emoji38]
    Ето до какви абсурдни твърдения могат да стигнат облъчените, само и само за да докажат теорията си!
    Виж сега, Дедо: И аз съм имал дедо, пушещ по три кутии цигари на ден и живял 99 години, докато не се обърна с трабанта у реката. Тук сте се събрали доста такива, като него, считащи житейския му път за средностатистически. Ти си се уповавай на вярата, издигайки в култ непознатата си имунна система, аз съм избрал науката.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #9165

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ето ви в Израел как е за преболедувалите.
    До 6тия месец след боледуването се считаш “ваксиниран”.След това се поставя (ако искаш де) само една доза само и пак се считаш напълно ваксиниран.
    За тези които са дали положителен PCR без да са боледували, също могат да си поставят една доза само и се считат напълно ваксинирани.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе