Страница 655 от 707 ПърваПърва ... 605645653654655656657665705 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,811 до 9,825 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9811

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    "партиите мълчат по темата за ваксините", защото са ПАРТИИ, не медицински организации, специалисти, анализатори или развойни отдели

    говорят фактите - големите философи германците, дето еб@ха мамата на цялата си държава с продължили месеци локдауни, са пак на рекордни стойности
    разните много преуспели с ваксинацията австрийци, холандци и т.н. богати държави, се превръщат във фашизоидни концлагери

    и тук няколко разбирачи продължават да плюят "тъпите българи"
    българите не са тъпи, а са обезверени от това, че чакат промяната след гадните комунисти, амапо инерция не си дават сметка, че в обществото ни вече няма НИЩО, което да наподобява соц.времената. нищичко
    обаче лайтмотивът отново е ПРОМЯНА! към какво промяна? обратко към соца? настрани към кошерния мозък? по диагонал към лоботомията... мислете бе, мислете

    обратно към ковида:
    защо не умират там?
    ами помислете!

    защото там имат пари, имат база, имат кадри
    а тук нямаме пари, нямаме база, нямаме кадри

    чакат един дядо да умре, за да вкарат друг дядо да умре, 20 човека обслужвани от 2 мед.лица, 1 от които привлечен ветеринарен фелдшер
    hadean и tanatos харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #9812

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Fear, болно ми е да го кажа/напиша, ама си прав .
    tanatos одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #9813

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    За триене
    Този пост е редактиран от gurcayy; 14-11-21 в 11:56.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #9814

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз въобще не съм изненадан от нивата на заразените, след като вече минах по този път.
    Организацията е под всякаква критика!
    С положителен бърз тест и симптоми, трябва да отида до личния лекар, за да си взема направление за ПСР, което означава да чакам на опашка с други хора, които вероятно не са заразени.
    След това трябва да отида до лабораторията, където да чакам на опашка с други хора, които също може да не са заразени.
    След това, ако теста ми е положителен, трябва отново да отида до личния лекар и да чакам на опашка, за да мина преглед и да ми се предпише нужното лечение.
    Батака е пълен!
    TRENDS, tanatos и milanov харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #9815

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    И 2г. не можаха да го оправят този батак.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #9816

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Кой бе Миланов, последните които се сещам са дърт икономист(не работил в системата) , “професор хирург” дето анестезиолозите в болницата му не са го виждали в операционната и лекар без лекарски права…..
    Послушни пионки без топки сложени от някого да кърпят, но без право да реформират нещо истински.
    Сори, ма тВа е истината.

    Какво направиха например да задържат младите лекари - НИЩО….
    https://www.bestdoctors.bg/article/id/999236
    и. т..н……
    Апаратура ще купиш, ама смънкват че нямало лекари, а. Ей ти ги 1000 за 2 години, обучени с твоите пари.
    Същото е и със сестрите.
    Чак не ми се пише…..
    Този пост е редактиран от ccankov73; 14-11-21 в 13:40.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #9817

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    "партиите мълчат по темата за ваксините", защото са ПАРТИИ, не медицински организации, специалисти, анализатори или развойни отдели
    ....
    българите не са тъпи, а са обезверени от това, че чакат промяната
    ....
    обратно към ковида: защо не умират там?
    Всеки политик трябва да дава личен пример! След като голяма част от нашите са опортюнисти, загрижени да не засегнат потенциалните си избиратели с призив за ваксинация и спазване на мерките...Дебилите си казват , щом той прави така и ние няма да ги спазваме и ваксинираме.
    Мнозинството са тъпи....вредни навици, лоши условия на труд, всекидневно нарушаване на правилници и закони.....ама чакал промяната!? Каква промяна, след като ти продължаваш да си същият дебил рецидивист. Промени се първо ти и после изисквай това от политиците, дори ако трябва да им нарушиш правата, за да ги накараш да се размърдат.
    Там не умират, понеже мнозинството спазва мерките и се ваксинира. Липсва натоварването на системата и съответно падат смъртните случаи.

    Нашите управляващи проспаха едни 30 години- държавният резерв е пълен с боклуци от онова време, мнозинството болнични сгради са от началото на миналият век, техниката вътре е амортизирана и на средно ниво, една част от лекарите не са си опреснявали познанията от 20 години....други точат касата, трети бягат зад граница, защото са се отказали да се борят.

    Не може, в държавният резерв да нямаш медицински костюми с висок клас на защита, да нямаш маски, респиратори...Две години, да седиш там на бюрото и да си чешеш топките и приказваш врели-некипели пред медиите, докато системата се задъхва, персонала изнемогва и мрат хора.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-11-21 в 14:56.
    bobivg и emil vasilev харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #9818

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    В Ангила трима умряха и ни взеха първото място. А иначе тук всичко е под контрол.


  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9819

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    обратно към ковида:
    защо не умират там?
    ами помислете!

    защото там имат пари, имат база, имат кадри
    а тук нямаме пари, нямаме база, нямаме кадри
    Ами помислих.
    Защо преди там умираха повече, докато си еб@ваха мамата на държавата с продължили месеци локдауни, а сега по-малко?
    Викаш натрупаха пара, кадри и бази тая година?
    Абе нещо да е, все едно какво, само да не са ваксини...
    Разбира се, трябва да изчакаме още месец за да се твърди за наличие на сериозна разлика спрямо миналата година.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #9820

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ваксина + база/кадри е по-добре от нито едното.
    Като в онова по-добре млад и здрав от стар и болен.
    Тъй като не сме добре с база/кадри остава ваксина.
    Елементарно Уотсън.
    bobivg одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #9821

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Старите хора са казали , важното е да си здрав. "Пари , база и кадри" всичко си има лимит :
    https://bntnews.bg/news/bolnicite-v-...74591news.html

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9822

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Абе нещо да е, все едно какво, само да не са ваксини...
    не оспорвам ваксините, дори ако си чел по-рано, мнението ми се формира към твърдо "за" ваксиниране на старчоците

    ОБАЧЕ

    онзи ден ми излиза един изкуфял дъртак по тв и започва да пелтечи, че броят на антителата не е важен, затова трябва да се ваксинираме, за да имаме повече антитела
    значи нямало значение, че имаме много след преболедуване, трябвало да имаме ПОВЕЧЕ, независимо колко имаме, защото е важно да имаме ПОВЕЧЕ, само дето виж курсива на горния ред

    за един работа вършели 300, за друг не вършели работа 1000, броят е без значение, ама трябва да е ГОЛЯМ
    как?
    САМО с ваксинация

    а да му дам да види на една позната как след 2 игли антителата ѝ са 80!
    да, 80

    не можеш да убеждаваш, когато си ТЪП/ИЗКУФЯЛ/НЕКОМПЕТЕНЕН
    не можеш да убеждаваш, когато си противоречиш сам на себе си
    и най-важното:
    не можеш да убеждаваш, когато прориворечиш на фактите

    кое убеди мен, че старчоците ТРЯБВА да се ваксинират?
    фактите!

    фактите са:
    - имаш ли много придружаващи заболяания, най-вероятно си пътник
    - амортизирана ли ти е имунната система, най-вероятно си пътник
    - живял ли си по-дълго, придружено далеч по-вероятно с повече пороци по една или друга причина, най-вероятно си пътник
    - имаш ли пред себе си времеви хоризонт (20-30 години) да се протесняваш от евентуални отрицателни ефекти от ваксините, нямаш

    старчоците отговарят на всички условия, ерго - ако искат да преживеят тези 5-10-15 дни и да имат още 5-10-15 години пред себе си - ваксина

    ваксина НА ВСЯКА ЦЕНА с аргумента "защото така!" да обясняявам ли до какво води?
    tanatos и milanov харесват това.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9823

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ти си се разпенил защото един изкуфял дъртак казал някаква глупост.
    Мен значително повече ме втрещяват купища млади хора, които ако ти не си антиваксър, то те конкретно са без никакви адекватни доводи.
    Помоему трябва да си наясно, че макар да не си анти и да имаш своите доводи за това, то мнението ти в 99% няма да бъде асимилирано в дълбочина, а ще бъде взимана повърхността му.
    Която е антиваксърска. Ако смяташ, че това е умното, ок.
    Просто всеки път се оправдаваш, че не си антиваксър, но за 99 от 100 средностатистически българи ще бъдеш такъв

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #9824

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ето един от мойте железни доводи, защо не съм ваксиниран и защо никога няма да се ваксинирам срещу ковид.
    Ако бях ваксиниран, можеше въобще да не ми се прояви загубата на обоняние и въобще да не разбера, че съм се заразил и да ръся като поп на задушница.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9825

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Ти си се разпенил защото един изкуфял дъртак казал някаква глупост.
    Мен значително повече ме втрещяват купища млади хора, които ако ти не си антиваксър, то те конкретно са без никакви адекватни доводи.
    Помоему трябва да си наясно, че макар да не си анти и да имаш своите доводи за това, то мнението ти в 99% няма да бъде асимилирано в дълбочина, а ще бъде взимана повърхността му.
    Която е антиваксърска. Ако смяташ, че това е умното, ок.
    Просто всеки път се оправдаваш, че не си антиваксър, но за 99 от 100 средностатистически българи ще бъдеш такъв
    братле, нали си наясно, че мнението на 99% от обществото не ме интересува, а за да ме заинтересува това на последния процент, то той трябва да покаже, че има какво полезно да ми каже

    освен това категорично поддържам становището, че има прекалелно много хора, готови за си изядат разписката, заради които докторите като cankov си хабят професионалния и интелектуален потенциал да спасяват от самите тях
    kod одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 983
    Последно: Вчера, 22:17
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе