Страница 569 от 707 ПърваПърва ... 519559567568569570571579619 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,521 до 8,535 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #8521

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    ??? Не схванах. Какво е лошото. Означава, че ваксините действат добре.
    Или аз съвсем изтрещях или темата.
    Еми лошо е, защото трябваше да са 2..3ма на 1000 или на 10000

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #8522

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    3% смъртност на ваксинирани спрямо неваксинирани не е малко спрямо 16% ваксинирани. Следващата седмица няма как да не сме на първо място по смъртност в ЕС.
    За 15-29 август има 361 починали.
    MitkoS одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8523

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    3% смъртност на ваксинирани спрямо неваксинирани не е малко спрямо 16% ваксинирани. Следващата седмица няма как да не сме на първо място по смъртност в ЕС.
    За 15-29 август има 361 починали.
    А коя ваксина гарантира 100% защита?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #8524

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Еми лошо е, защото трябваше да са 2..3ма на 1000 или на 10000
    А дали имаш достатъчно данни за философия и изводи?
    Това е ваксина, не панацея. След като си я сложиш, не ставаш безсмъртен...
    Дали с причини или без, данните не са достояние на плебеите - няма никаква информация за здравословно и физическо състояние на починалите - придружаващи заболявания, възраст.
    Аман вече, втора година едно и също. Докато се вадят Ковид починалите от общата бройка починали, все ще има драма. Не важи само за Ковид, а за която и да е болест - извади я от общото и ще изглежда... кофти.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8525

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Докато се вадят Ковид починалите от общата бройка починали, все ще има драма. Не важи само за Ковид, а за която и да е болест - извади я от общото и ще изглежда... кофти.
    именно! преекспонирането, което ни се тика в лицата по медии и дървени философи вече две години, е в основата на цялата драма
    да, проблем има.
    да, болест има.
    да, в началото беше сериозна криза в някои държави

    но грешките, съзнателната и несъзнателна дезинформация карат мислещите индивиди да прокарват паралел между ковид и свински грип, птичи грип, африканска треска и какви ли не други преекспонирани "проблеми", които се оказвата поредната доза "хляб и зрелища" за раята, докато Някой и Някои си правят онова, което са си наумили

    и като споменах Някой и Някои, става ми все по-смешно как ВСЕКИ започна да говори за българските кукловоди, задкулисие и прочее, но категорично отрича съществуването на групата Билдерберг, значимостта на Тристранната комисия и всякакви други уж конспиративни теории
    чисто и просто пример за българската уникалност: значи ние можем да си имаме задкулисна и подмолна полит.икономическа клика, западняците не могат?
    TRENDS одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    221
    #8526

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А цифрите говорят ясно: в периода от 22 до 28 август има 231 починали от COVID-19, от тях 221, или 97% са неваксинирани".
    Цифрите говорят ясно, че процентът е ~95,7 към 4,3, т.е. пак лъжат. А, явно и знаят, дали починалите са или не са ваксинирани, но се спестяват неудобните данни. И стигаме до последните внушения - ваксинираните го карат по-леко и не умират....
    ccankov73, ако не беше споделил инфо от 1-ва ръка... Е, винаги може да се "открие", че въпросните 2-ма млади са били с фалшиви сертификати, или ваксинирани от неизвестна мед. сестра в физ. разтвор, или път е станало така щото не са имали бустерна доза...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #8527

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])


  10. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    600
    #8528

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията


    Да лъжат за кое? Че някой е умрял от Ковид ли?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #8529

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Днес получих инфо, че и при нас клиниките по пулмология и клиниката по инфекции към старата Университетска болница се били напълнили и пак ще включват "студения резерв" от други нейни клиники и от изцяло частните болници. Все си мислех, че няма да има чак такива пикове като пролетта и есента. Въобще не намесвам ваксини. Имах чувството, че сякаш доста хора вече са го изкарали. Но или съм в грешка, или последният вариант май преборва и естествения имунитет при някои преболедували. Или и двете. Вече дали и "групата Билдерберг" играят роля за толкова хоспитализирани болни ми е далеч от познанията. Но повярвайте ми никоя болница и лекари (поне местните) не печелят и не желаят подобни пациенти. Бизнесът на частните дори страда значително. "Сърце и Мозък" като си напълнят свръх модерната Реанимация с Ковид и няма място за отлично печелившите стентове, байпаси и т.н. кардиохирургия, съдова и неврохирургия.
    Този пост е редактиран от VanDan; 30-08-21 в 17:06.
    ccankov73 одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #8530

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Майка ми днес я приеха във Военна - Варна(не за Ковид), и там вече има трансформирани отделения…

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #8531

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Преболедувалите не са малко, но има и 1 100 000 ваксинирани - докато и техния ред мине с боледуването заедно с неваксинираните, ще се пълнят болници.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #8532

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Щом казваш. Между другото има определена бройка били първо положителни и после ваксинирани. Моето аматьорско предположение е, че няма да има траен и продължителен имунитет, нито естествен, нито чрез ваксини. Ще излизат нови варианти, в един момент и нови щамове. И за други вируси е подобна ситуация. Податливите ще си го карат и с времето ще "отпадат".
    Просто споделих информация. Нали ме упрекна вече и за това не влизам в излишни лакърдии.
    Този пост е редактиран от VanDan; 30-08-21 в 18:14.
    Lupus и Kaar харесват това.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8533

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    за съжаление болниците ще се пълнят и по съвсем не-медицински причини

    на хората просто вече им ПИСНА от ограничения и гледам как все повече не се спазват маските и др.под.
    във Варна, където по моя скромен опит в обикалянето на магазини и нулев в обикалянето на МОЛ-ове, мерките се спзваха доста съвестно, също започва да се наблюдава писване

    за щастие поне тук "писването" се изразява в неносене на маски, а не като в германско да има събирания с запустели складове за рейв-партита от по няколко К души...

    Утру-то (грешката е съзнателна ) ще ме извинява, но проблемът се задълбочава и от безсмъртните ваксинирани, които съвсем съзнателно и преднамерено (поне от разговорите ми с няколко такива персонажи) не носят маски, защото "Е нали затова се ваксинирах бе!!!"
    те хубаво са се ваксинирали, но са си 100% преносители и неносенето на маски от тяхна страна ги прави точно дифузни заразоносители, а това е най-лошото

    та тъй де, на нова година всички ми се присмиваха, като им се присмивах на пожеланията "И хайде тази година ковидът да изчезне", но както казвам на хората: работи с факти, а не с емоции, и ще си по-адекватен по време на престоя си на Земята

  17. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #8534

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Щом казваш. Между другото има определена бройка били първо положителни и после ваксинирани. Моето аматьорско предположение е, че няма да има траен и продължителен имунитет, нито естествен, нито чрез ваксини. Ще излизат нови варианти, в един момент и нови щамове. И за други вируси е подобна ситуация. Податливите ще си го карат и с времето ще "отпадат".
    Просто споделих информация. Нали ме упрекна вече и за това не влизам в излишни лакърдии.
    Е, то и аз горе споделих информация - на базата на туй изследване за яко заразни ваксинирани докторя в една болница, дето първо работили, после се заразявали един друг, а после и боледували въпреки ваксината. Имали 251 пъти по-голям вирусен товар от неваксинираните...
    Но, не бъди срамежлив - с лакърдиите ти е лежерно. Беше комплимент онзи ден.

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8535

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията

    Утру-то (грешката е съзнателна ) ще ме извинява, но проблемът се задълбочава и от безсмъртните ваксинирани, които съвсем съзнателно и преднамерено (поне от разговорите ми с няколко такива персонажи) не носят маски, защото "Е нали затова се ваксинирах бе!!!"
    те хубаво са се ваксинирали, но са си 100% преносители и неносенето на маски от тяхна страна ги прави точно дифузни заразоносители, а това е най-лошото
    Хубу де, ваксни са и ти и да си дифузваме на воля тогава Да видим на кой му е по-пекана имунната ... последния си тръгва с "масата"....Апропо, нали това маските бяха най-големия шит, ако си ти спомням писанията добре....?! Що ме караш да я нося тогаз? Ако не си си променил мнението ще го приема, че искаш всички "в казана"....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе