Страница 13 от 21 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 301
Like Tree28Одобрявам

Избор на Андроид ТВ Бокс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #181

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от ata Виж публикацията
    Спират ги на митница. За суми до 50еuro се плаща само ДДС. Но има едно голямо чакане и мотане в митницата и попълване на няколко документа на различни гишета, като всеки се заплаща 3-5лв. Може да е необходим половин ден /да не кажа и повече/ с разправии в митницата. Има и по лесен начин човек да се справи с цялата бюрокращина --- заплаща се в БГ пощи сума от 14лв за оформяне на митнически документи и с платежното от БГ пощи отиваш в митница. Става далеч по бързо, но като се плати ДДС и различните такси разликата в цената, в случай че го си го вземеш от BG е около 10-12лв. по скъпо но пък си спестяваш доста изгубено време с разправии по митници.
    При мен три бокса от Алито не минаха на митница, така че е въпрос на късмет.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #182

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от dnedkov Виж публикацията
    А как стои въпроса с мито и ДДС? И аз искам да си поръчам през Гиърбест-а, но не съм сигурен дали ги спират за тези допълнителни такси?
    Аз лично при закупуването на моя, помолих Geekbuying чрез мейл да ми го декларират като 20$-ова стока. Така и направиха и не съм плащал нито мито, нито ДДС. Боксът, струващ 75€ тук в Германия ми излезе 45€.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #183

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    А ако от Geekbuying поръчам нещо налично в складовете им в Германия, Италия, Испания, тогава дължи ли се ДДС? Предполагам мито не се начислява, но за ДДС как стои въпросът?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #184

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Предполагам не, защото тогава не идват от Китай, а от складовете им в съответната държава, но доста завишени цени са там. По-добре направи както аз направих - вземи си нещо от тях и им кажи да ти го декларират на цена, която не ке облага с мито.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #185

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте,
    Колебая се из между двата бокса:
    -m8s pro (около 130лв)
    -mi tv box (160-200лв)
    С кой бих имал по-малко проблеми в дългосрочен план.
    Искам да го използвам за малкия да гледа детски в youtube, vbox7 и майка му да не ми звъни често, че приемника е забил и т.н.
    Накой друг филм също ще се радвам да тръгва без проблем. Може би до ful HD но да се справя перфектно.
    Предполагам поддръжката на МИ-то е по-добра - но чакам вашите препоръки.
    Благодаря!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    13
    #186

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от asusdeluxe Виж публикацията
    Здравейте,
    Колебая се из между двата бокса:
    -m8s pro (около 130лв)
    -mi tv box (160-200лв)
    С кой бих имал по-малко проблеми в дългосрочен план.
    Искам да го използвам за малкия да гледа детски в youtube, vbox7 и майка му да не ми звъни често, че приемника е забил и т.н.
    Накой друг филм също ще се радвам да тръгва без проблем. Може би до ful HD но да се справя перфектно.
    Предполагам поддръжката на МИ-то е по-добра - но чакам вашите препоръки.
    Благодаря!
    Ако търсиш Чист Андроид ти препоръчвам Vorke Z6. Xiaomi Mi Box е с Android TV OS, при която о има доста по-малко приложения в маркета.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #187

    Избор на Андроид ТВ Бокс

    M8S Pro е с чист Андроид (ако такъв за таблет или телефон можем да наречем "чист" за ТВ бокс..), освен това има доста добри custum rom-ове за него (пример- Magendanz Rom), които са по-добри от стоковия и при желание можеш да си сложиш и Android TV Rom (който аз намирам най-удачен за ползване на ТВ с дистанционното).
    Проблемът с M8S Pro (както на повечето боксове с чип S912) е, че много грее (80+ градуса под товар) и трябва да го модифицираш (виж снимката долу как съм го направил аз) , ако не искаш да ти тротва процесора на по-ниска честота:



    Иначе боксът е пушка- супер стабилен , аз лично го ползвам с LibreELEC на вътрешната памет и е светкавичен с него.
    Аз лично го препоръчвам пред Mi Box, заради липсата па лан-връзка на последния, което на мен ми е важно.
    Този пост е редактиран от mirbg; 26-12-17 в 18:41.

  10. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #188

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Здравейте, някой пробвал ли е да инсталира uTorrent на някой от тези Андроид тв Бокс и да закачи външен хард диск на който да сваля филмите от някой торент сайт през браузъра.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    13
    #189

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от artttty Виж публикацията
    Здравейте, някой пробвал ли е да инсталира uTorrent на някой от тези Андроид тв Бокс и да закачи външен хард диск на който да сваля филмите от някой торент сайт през браузъра.
    Аз съм успявал само с tTorrent.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  12. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #190

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от Ivan Gramov Виж публикацията
    Аз съм успявал само с tTorrent.
    А как са скоростите на сваляне и забиват ли?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    13
    #191

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Цитат Първоначално публикувано от artttty Виж публикацията
    А как са скоростите на сваляне и забиват ли?
    Зависи от модела. Домашният ми нет е с максимална скорост 100mb, и ако бокса е добър ги поддържа без проблем. Има модели с гадни Wi-Fi/Lan модули и с тях е възможно да има проблеми.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #192

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Аз съм с Flud и свалям директно на външен HDD. Доволен съм от торент клиента.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #193
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan Gramov Виж публикацията
    Зависи от модела... Има модели с гадни Wi-Fi/Lan модули и с тях е възможно да има проблеми.

    Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
    Аз съм с 2 такива евтинджоса. Направо си е мъка понякога. Домашен нет - 75 мВ, а макс. скорост с ”кутийките” около 30мВ и то ако захапе.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    180
    #194

    Отговор: Избор на Андроид ТВ Бокс

    Избирайте ги по-внимателно тия евтинджоси При мен на Wifi стига пълните 125Mbps, а на Lan- 90Mbps. Всичко е до правилни къстъм ромове.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #195
    Цитат Първоначално публикувано от mirbg Виж публикацията
    Избирайте ги по-внимателно тия евтинджоси При мен на Wifi стига пълните 125Mbps, а на Lan- 90Mbps. Всичко е до правилни къстъм ромове.
    Ми, аз избрах каквото трябваше, информиран избор му викат сега . Трябваше ми няк'во китайче за фюжъна на булсат през КОДИ + браузване от време на време + някой торент 1/2 пъти месечно. Повече от 20€ не бих дал, за да получа това. Не изпитвам вътрешна необходимост да наливам пари в подобни играчки.
    ronnie72 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 21 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на медиа плеър или Андроид мини компютър!!!
    От jovko във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 20
    Последно: 04-06-16, 09:56
  2. Отговори: 6
    Последно: 24-12-15, 12:32
  3. Продавам нов Андроид ТВ Бокс Zidoo X6 Pro
    От orlie във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-15, 23:32
  4. HDD бокс на мястото на СД рома?
    От backinblack във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-13, 13:08
  5. андроид таблет-съвет за избор
    От gogyto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-12, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе