Страница 1 от 18 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 268

Перални,Препоръки-2010

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #1

    Перални,Препоръки-2010

    Не знам защо отбягвате да споменавате тази марка Zerowatt - имаме техния модел Euro EX611 от преди 9 години (май беше), с механично управление, даже няма филтър за чистене пред помпата (също не знам защо, но това не и пречи) - вече забравих къде съм я монтирал в къщата

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #2

    Перални,Препоръки-2010

    Здравейте и за много години ! Май си затрих ръководството за Indesit WT82, а сега ми дотрябва и не мога да го открия, понеже смених жилището преди месец, и още някои неща са по кашони и чували. Търсих го в диплодокса, но и там го няма, а с поръчка не ми трябва. Руснаците пък са се изучили да чарджат и те както ингилизите за един PDF файл няма и 1 МБ. Ако някой може да ме упъти ще съм му благодарен.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #3

    Перални,Препоръки-2010

    Frezist, дай имейл!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #4

    Перални,Препоръки-2010

    Благодарско Kaar за бързата реакция и за много години жив и здрав! Ето ти имейлчето - rugnov@yahoo.com

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #5

    Перални,Препоръки-2010

    Frezist, готово - имаш го!

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    4
    #6

    Перални,Препоръки-2010

    Здравейте,

    и аз съм в дилема за пералня, какво ви е мнението за тази:

    ZEROWATT OZ-W642D
    - АВТОМАТИЧНА ПЕРАЛНЯ + СУШИЛНЯ
    - 1200 ОБОРОТА НА ЦЕНТРОФУГАТА
    - КАПАЦИТЕТ НА ПРАНЕ 6КГ
    - КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ 4КГ
    - ЕНЕРГИЕН КЛАС "Б" НА СУШЕНЕ
    - ЕНЕРГИЕН КЛАС "А" НА ПРАНЕ
    - АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА ВОДАТА
    - РАЗМЕРИ В/Ш/Д 85/60/50 СМ

    На друго място имам Zerowatt, пак със сушилня но по-стар модел (на 4-5 години) от 4 години пере всеки ден, понякога и два пъти и не е имала никакъв проблем досега.

    За горния модел някой има ли впечатления?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #7

    Перални,Препоръки-2010

    Kaar, получих го! Дойде тъкмо навреме пък и руския ми е понятен, едно време го учехме още от 3 или 4 клас и се справям прилично. Сега да му мисли пералнята, че що въртене я чака...

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #8

    Перални,Препоръки-2010

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar
    Имам предвид точно това, което съм написал по-горе за марки и модели, произведени в Х-държава!
    Коя марка визираш по-точно ти?! АЕГ ли, Бош ли?!
    Всичките имат изнесено производство из целия свят и когато продукт се произвежда в 2 различни места - напр. Азия и Европа, Южна Америка и Африка - не си мисли, че са с абсолютно еднакво качество помежду си.
    Пазара определя цената, а тя пък - и съответното изнесено (когато се налага) производство в Х- или У-държава (като за съответния пазар).
    За справка - разгледай моделите на Електролукс (включващ в групата си и АЕГ) примерно и си задай въпроса - защо за различните държави се предлагат различни модели от даден продукт, защо се различават в наименованието си, макар и по ТТ данни и външен вид да са почти еднакви с подобните модели на марката за друга държава?!

    Весело посрещане на Нова година!

    Приятелю! Визирам конкретно Бош WAE 20462. Смяташ ли че след като е произведена в "х" държава е некачествена, и какви дефекти показва. Ако имаш такава информация сподели я. Наздраве и от мен.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #9

    Перални,Препоръки-2010

    Цитат Първоначално публикувано от diterh
    Приятелю! Визирам конкретно Бош WAE 20462. Смяташ ли че след като е произведена в "х" държава е некачествена, и какви дефекти показва. Ако имаш такава информация сподели я. Наздраве и от мен.
    Относно качеството - мисля, че има разлика някаква - като произведено в Турция за източноевропейския пазар, примерно.
    И произведено в Германия за западноевропейския.
    Въпрос на личен избор - от кой местен производител да купиш, Бош-Турция ли.....Бош-Германия ли...!

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #10

    Перални,Препоръки-2010

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar
    Относно качеството - мисля, че има разлика някаква - като произведено в Турция за източноевропейския пазар, примерно.
    И произведено в Германия за западноевропейския.
    Въпрос на личен избор - от кой местен производител да купиш, Бош-Турция ли.....Бош-Германия ли...!
    Aз лично смятам, че няма разлика в качеството. Производителят е само един Robеrt Bosch hausgerate.Eто и един модел произведен в Турция за немския пазар http://www.bosch-home.com/de/produkt...?source=browse

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #11

    Перални,Препоръки-2010

    Цитат Първоначално публикувано от diterh
    Aз лично смятам, че няма разлика в качеството. Производителят е само един Robеrt Bosch hausgerate.Eто и един модел произведен в Турция за немския пазар http://www.bosch-home.com/de/produkt...?source=browse
    Сигурно ли е, че е от Турция?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #12

    Перални,Препоръки-2010

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar
    Сигурно ли е, че е от Турция?
    100%, както и вс. модели серия класик. В България се предлагат моделите до 1000об.-16162 и 20162. Ето и един хладилник от същия завод http://www.bosch-home.com/de/KGN36X43.html

  16. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #13

    Перални,Препоръки-2010

    От базовата серия WAA има и испанска сглобка, не са само турски.
    Турска сглобка има в сериите WAE, WTW и по-старите WFO WFL.
    Ако ще да е Бош - тогава да е от немските сглобки - серии WLX, WLF (освен модели с последна цифра 4 или 5, които са от Китай) и WAS.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #14

    Перални,Препоръки-2010

    Коя WAA е испанска? На WFO и WLF си пишеше Маde in Poland. Перални Бош произведени в Китай не съм виждал. Микровълнови сешоари и др дребни уреди-да, но на тях си пише. За WFL си в грешка. Единствнният модел от тази серия който се е внасаял в БГ е 20262, за него можеш да провериш къде е произведен. На пералнята си пише.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #15

    Перални,Препоръки-2010

    Китайски дано да не видиш, но и на тях си го пише - няма страшно. Моделите, които съм изредил - си имат и немска сглобка и също си го пише - като се отвори люка, за тях имам предвид да се вземат пред турски и т.н. Но, въпрос на избор.
    Явно производството много са го умешали.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 18 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Перални,Препоръки 2009г
    От vermouth във форум Бяла техника
    Отговори: 297
    Последно: 31-12-09, 12:04
  3. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  4. Перални,Препоръки 2006г
    От XaMaB във форум Бяла техника
    Отговори: 532
    Последно: 27-12-06, 19:45
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе