Страница 43 от 57 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 842
Like Tree10Одобрявам

Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #631

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    m4a е тип контейнер, който би трябвало да се поддържа. В него обаче много често записват файлове, свалени от iTunes, които са със защита изискват лиценз. Тях не вярвам да ги чете, аз ги обръщам в flac.

    200 -серията поддържаше 24/96 и 24/192. За 300 нямам наблюдения.
    кажи все пак към какво и чрез какъв кабел ги изпращаш?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #632

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Сега видях,че по спецификация би трябвало да поддържа М4А,oбаче аз нито един не успях да подкарам-всичко що е ALAC не ми тръгва.Иначе е кофти за 24/96 и 24/192,защото имам доста такива и качествени флакове.Тръгва си въпросния ФЛАК ,но звук няма!От компютъра вървят,но е къде по -качествен звука през пуканката.С новия фърм вече чете FLV- до този момент не успяваше и това да подкара.Иначе съм свързал А300 с HDMI(който си влиза в комплекта на плейъра) към ресивър и от там към ТВ.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #633

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    m4a се поддържа, но за тези ALAC файлове си трябва лиценз. Така е.

    Flac-овете стерео ли са или многоканални?

    Ако не вървят със сигурност ще ги подкарат в някакъв момент. На старите вървяха. Ти към какъв ресийвър ги подаваш? Не е много сигурно, че от компютъра ти излиза реално 24/96.

    Опитай с тези тест файлове.
    http://www.linnrecords.com/linn-down...testfiles.aspx

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #634

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Благодаря lazarus18 Да -за АLAC ясно.Многоканални са Flac-овете! И аз се надявам,че бъдещите ъпдейти биха решили това,защото къде по-непретенциозния от към процесорна мощ и какво ли не друго Hyundai Light HMB-L110 се справя с тях!.Ресивъра ми е от подписа -PIONEER VSX 920.Благодаря и за тестовете. От тях почти нищо не тръгна -или ако върви е с накъсване на звука! т.е. върви всичко,което е 16 битово или МП3. 24 битовите тестове-без значение от kHz не върви.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #635

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Здравейте! Искам да Ви попитам на пуканката, как мога да си направя песните или клиповете да вървят един след друг?

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #636

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Пускай ги с Play, a не с Enter.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    18
    #637

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Благодаря много lazarus18!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    73
    #638

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Съжалявам ако не съм допрочел нещо, но понеже отскоро разглеждам тези устройства и все още се ориентирам във възможностите им, та искам да попитам две неща

    - А300 има ли възможност да се включи USB клавиатура (предполагам че за браузване в ютуб ще е полезно)
    - дистанционното RF или IR е?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #639

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Здравейте, появи ми се много странен проблем, значи гледам си аз филм (свален на компа и си го стриимвам през пуканката) свършва филма и решавам профилактично да рестартирам компа и рутера (линксис wrt 160n). Рестартирам ги и си пускам друг филм обаче няма връзка с компа почва едно лудо рестартине на всичко след това прегледах всички настройки на компа и на пуканката ресетнах пуканката и не става и не става. От компютъра влизам в пуканката нормално тя си има интернет (с кабел до рутера и компа ми е с кабел ) с вин7 ултимате съм ако има значение. В интерес на истината и друг път ми го е правил този номер, но след рестарт на всичко се оправя ето и снимка на на това което се случва.

    МОД: Провери си файъруола дали е включен. Ако не си разрешил всички настройки за шеринга, направи го с този регфайл. Деактивирай си файъруола и рестартирай компа.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1333322100[/time]_________________________________________________

    Не знам какво да гледам на файъруола - включен е, а този файл след като го сваля какво да го правя ?

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1333319640[/time]_________________________________________________

    разархивирах го и го инсталирах, пита ме някакви неща - дадох ok, реснах компа и няма промяна

    МОД: Изключи (деактивирай) файъруола и рестартирай компа.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1333313640[/time]_________________________________________________

    Изключих го, рестартирах и проработи, а сега какво да направя ? Да си включа ли файъруола и ще имам ли пак връзка с пуканката, там ми е мътна работата и нищо не разбирам .

    МОД: Оставяш всичко по този начин, защото ако включиш стената, пак няма да имаш достъп. Надявам се, че имаш инсталирана свястна антивирусна програма.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    73
    #640

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Ииии.... докато си питам взех че се сдобих с едно такова.

    Само аз ли не мога или наистина не може да се излезе от режим на разглеждане на картинки? Щракам върху JPG файл с Enter и по никакъв начин не мога да изляза...

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #641

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    STOP?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    73
    #642

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Мдам, STOP е, ама с последния фърмуер. Иначе няма начин...

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #643

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Да се надяваме на по-скорошен ъпдейт,защото горепосочения..,,ПОСЛЕДЕН ФЪРМУЕР' ИМА повече бъгове ,отколкото звезди на небето!!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    73
    #644

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Някой открил ли е начин за shuffle на аудио файлове? Или ще чакаме новия фърмуер.
    Наистина множко бъгове има.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #645

    Re:Media Player Popcorn Hour A-300

    Моля за разяснение как да гледам 3Д филми през пуканката , въпроса ми е по скоро за субтитрите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 57 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе