Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 132

Led крушки - led лампи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #91

    Отговор: Led крушки - led лампи

    ще ти отговоря и на тоя въпрос .. писах им през формата на контакт , че имам проблем с крушките и че са боклуци - в резултат акаунта ми на сайта им е баннат и вече не мога да комуникирам с тях

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #92

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Ами каквото почукало такова се обадило

  4. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #93

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ще ти отговоря и на тоя въпрос .. писах им през формата на контакт , че имам проблем с крушките и че са боклуци - в резултат акаунта ми на сайта им е баннат и вече не мога да комуникирам с тях
    Въпреки това, използвай правата си и им пиши или им звънни по телефона - online@v-tac.bg Телефон: 0879108395. Защити правата си!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #94

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Ами каквото почукало такова се обадило
    Независимо какво им е казал, това не е начина, по който даден търговец трябва да реагира. Живеем в 21 век и тази информация спокойно може да достигне до хиляди хора за ден-два. Ако наистина послъгват и с описанията, някой с достатъчно свободно време и желание можем да им стъжни живота.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #95

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Ами той вече е тъжен. Самият факт, че не са замазали положението с няакво обяснително-извинително писмо, а са го шкартирали и той пише тук, си е харакири. Друг е въпросът, при положение, че си има гаранция, каква е идеята на Алекси. На фона на всичките китайски стоки със съмнително качество,които ни заливат и си имат нвкскеа

    - - - - - - - - - -

    Ами той вече е тъжен. Самият факт, че не са замазали положението с няакво обяснително-извинително писмо, а са го шкартирали и той пише тук, си е харакири. Друг е въпросът, при положение, че си има гаранция, каква е идеята на Алекси. На фона на всичките китайски стоки със съмнително качество,които ни заливат и си имат някаква гаранция, защо толкова се възпалява за някакво долнопробно изпълнение на осветителни крушки? Ако зашочнем дискусии

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #96

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Закупих няколко крушки v-tac докато бяха на промоция от практикер - 10 ватови по 4,..лв бройката, светят без грешка няколко месеца. Един съсед купи същите, но от някакъв друг магазин, от 5 крушки 2 изгоряха за няколко седмици. Аз залагам на Ментета. Именно заради това online бизнеса в България не върви, защото от 20 сайта 15 продават некачествена стока. Пазарувам такива стоки от един голям магазин, получавам огромна отстъпка, и въпреки това по време на промоцията на Практикер там 10 ватовите крушки не идваха на едрова цена дори и 7 лв за брой.
    Алекси - V-TAC Европа , кажи ми къде на официалния сайт на V-tac е записана фирмата от твоя линк - V-TAC Online Store

    - - - - - - - - - -

    http://www.damtn.government.bg/index...id=189&lang=bg Ето още малко информация в нета за китайските стоки http://www.damtn.government.bg/index...id=188&lang=bg
    Този пост е редактиран от nikolayvarna; 24-01-16 в 22:08.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #97

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Не знам човек аз не съм детектив .. купувам нещо от онлайн магазин и то е боклук .. няма да се занимавам за 4 лв броя да ги връщам и да си троша нервите с телефони КЗП и т.н. ,пиша тука всеки да има едно наум .. крушките определено са ментета но не съм убеден ,че и твоите не са с такива диоди и реални 4 вата - отвори ги и ги виж балона е залепен със силикон отдолу има платка с 20 диода на нея има парт номер ... те светят ,и моите повечето светят ама не са 10 вата .. а цената им ( преди промоцията ) е като на 4 ватова маркова крушка ,Филипс или подобна .. даже съм убеден ,че тая промоция е фалшива ,тая цена всъщност е нормалната им цена както всяка китайска диодна крушка с фалшиви показатели и тази е не повече от 1-2$

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #98

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Истината е, че дори хубавите китайски крушки са си цифра.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #99

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Алекси, с 10 и 15 ватови крушки осветяваме улицата пред вкъщи. Определено и 10, и 15 ватовите си отговарят на светенето. Нямам излишна такава крушка, иначе бих я счупил да я отворя и видя, и да я снимам. Сменяш доставчика и така. Или ментета, или некачествена партида....то в България какво качествено идва...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    101
    #100

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Здравейте! Някой да сподели от опит за вкъщи, кои крушки са най-добри, като светлина навсякъде се пише за 2700-3000к.
    Но най-вече ме интересува качеството, а мисля, че лидер в това са: Samsung, Philips, Osram, Cree. По мой наблюдения 10w = 75w (жичка) за вкъщи е достатъчно. И наистина ли усещате по-малко консумация на енергия, когато се сменят всички обикновени крушки с LED? Уж трябва да е 5 пъти по-малко, но колко е истина само Бог знае.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #101

    Отговор: Led крушки - led лампи

    За мен под 14 вата умарят очите.Навсякъде съм със 15 вата и 3000 цвят.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #102

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Цитат Първоначално публикувано от Arkadietz Виж публикацията
    Здравейте! Някой да сподели от опит за вкъщи, кои крушки са най-добри, като светлина навсякъде се пише за 2700-3000к.
    Но най-вече ме интересува качеството, а мисля, че лидер в това са: Samsung, Philips, Osram, Cree. По мой наблюдения 10w = 75w (жичка) за вкъщи е достатъчно. И наистина ли усещате по-малко консумация на енергия, когато се сменят всички обикновени крушки с LED? Уж трябва да е 5 пъти по-малко, но колко е истина само Бог знае.
    Лидерите на пазара са Osram,Philips,Havells Sylvania и General Electric. 10w = 75w (жичка) е подвеждане, по-скоро е.10w = 60w (жичка) и повече май не съществуват. Имам Osram LED STAR CLASSIC A 60 10 W/827 E27.Сложил съм я на терасата ,на 1 м над газов котлон.Избрал съм я заради екстремните условия Моментално светва,винаги е студена(значи икономична).Пробвана е до -19гр.Работи без проблеми.Струва 20 лв.Другите ми са CFL- Osram и Sylvania.Преобладаващо 20w = 90w (жичка) и 20w = 105w (жичка) с 10 000 часа живот и 30 000 цикъла вкл./ изкл. и струват 7.50лв. и 7.00лв.Заслужават си. 2700к са.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #103

    Отговор: Led крушки - led лампи

    В Кауфланд видях лед крушки на Vtac е14 и е27 за 3лв и 5 лв съответно. Някаква промоция е явно, защото са на -50%. Предполагам си имат и стандсртна гаранция от 2 год.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #104

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Мой съсед си купи преди време Vtac, не беше доволен.

  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #105

    Отговор: Led крушки - led лампи

    Икейски 5 ватови заместиха няколко икейски цфл 11 ват, светят дори малко повече за сега, докато обгорят... 15 леи за две 3.5 ЛВ бр някъде

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. DDR2 800MHz 4x2GB Kingston, Авто крушки, NOKIA 113-SAMSUNG
    От divxxx във форум Продава
    Отговори: 13
    Последно: 11-05-13, 16:00
  2. Как да защитя крушки от кражба?
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 30-04-11, 14:55
  3. Отговори: 24
    Последно: 02-01-11, 08:51
  4. Разклонител за крушки - откъде?
    От vitoshabg във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-10, 22:53
  5. Димващи се енергоспестяващи крушки
    От drianov във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 3
    Последно: 20-02-09, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе