Страница 47 от 96 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно
Резултати от 691 до 705 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #691

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    pehlivanovh,
    Наистина, не се ядосвай, ами си купи един нормален външен плейър за 130 лв. хем ще си спестиш загубата на пари покрай нов телевизор, хем ще ти работят почти всички формати и т.н. Ако си мислиш, че ако беше Самсунг, плейъра щеше да е апогея на възпроизвеждащите устройства...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #692

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pehlivanovh
    Отказвам да се мъча да конвертирам дтс аудио в ац3,ако има желаещи продавам lg lw4500 3d 42 инча,на няколко месеца закупен от тп 1100лв съм готов да го дам от Бургас съм.0886822070
    То трябва да си мазохист или да гледаш по филм на година, че да се занимаваш с конвертиране... Ако си харесваш картината на ТВ-то взимай си ето този HD player например:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...A-FULL-HD-MINI

    Ако искаш с вграден HDD ще ти са необходими повечко пари но си заслужава...
    Аз имам семсунзи и въпреки това съм се оборудвал с отделен HD плеър - защо ли

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #693

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Отказвам да се мъча да конвертирам дтс аудио в ац3,ако има желаещи продавам lg lw4500 3d 42 инча,на няколко месеца закупен от тп 1100лв съм готов да го дам от Бургас съм.0886822070
    Ами не прави глупости според мен, с MKV2AC3 става за 20-40 мин. и е съвсем елементарна. Може също и с Format Factory, ще си купиш друг ТВ и примерно няма да има проблем с DTS ама тогава пък ще търсиш лупа да си четеш субтитрите. Няма пълно щастие при тази техника на този етап, все за нещо трябва да направиш компромис. Все си мисля че със звука най лесно би се справил. Аз имам и Blu-ray плеър ама ако си мислиш че там няма проблеми жестоко се лъжеш .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    74
    #694

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    На LG 42LK430 ми се случва 2-3 пъти при плейване на филм от вградения плеар и флашка - филма прекъсва посредата и нататъка не ще да тръгне. Както си върви нормално и изведнъж спира.
    На PC същия филм си върви нормално целия.
    От какво може да е това?

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    2
    #695

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте и за много години
    КУпих си ЛЕД ТВ 42LG375S, но имайки за пръв път подобен ТВ, нищо не разбирам от настройката на картината
    спазих примерната настройка от първа страница, но пак не ми харесва - устните на хората лилавеят, и доста "зърнеста" е картината
    ТВ е включен със Скарт в Булсат приемник - първият, още ме мотат с ХД приемника
    имам чувството че оправям един показател, а развалям 3 други.
    може ли някой с идея за по-различна настройка, да се виждат Нова и БТВ по-нормално ( на HDMI i USB картината се ядва)

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #696

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    42LH4000 f/w 3.75 -проблем с управлението на медия плеъра.

    Днес пуснах филм и забелязах, че клавишите за управление на плеъра не функционират, единствено червеният работи от всичките. Събитието, което може да го е причинило, е че тествах как с дистанционното от ЛИДЛ се влиза в сервизното меню, без да правя каквито и да било промени, само колкото да се уверя, а плеъра съм го активирал още преди 2 години. Също така се промени светлината за вкл/изкл. Бутоните около ОК действат.

    Проблемът не е механичен, тъй като бутоните функционират безпроблемно с телетекста или за избор на субтитри.

    До момента съм опитал:
    - връщане на фабрични настройки
    - връщане на 3.69
    - ъпдейтване с новосвален 3.75
    - деактивиране и активиране на медиа плеъра.

    Моля за съдействие.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    16
    #697

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    този HD player например:
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...A-FULL-HD-MINI
    Този плеър поддържа ли 3Д субтитри, защото на мен това ми е по-големия проблем??+
    Дайте някое предложение за такъв ХД плеър, който поддържа ДТС и 3Д субсове.
    БЛАГОДАРЯ!!!

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #698

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    В магазина на технополис тези разбирачи ми обясняват че външният плеар трябва да го свържа в домашно кино.Имам домашно кино самсунг на 4 години незнам дали ще стане.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1326707592[/time]_________________________________________________

    Още звука на телевизора не съм успял да прекарам през домашното кино какво остава за конвертиране.Като цяло съм потресен от покупката на лг телевизора.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    18
    #699

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pehlivanovh
    В магазина на технополис тези разбирачи ми обясняват че външният плеар трябва да го свържа в домашно кино.Имам домашно кино самсунг на 4 години незнам дали ще стане.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1326707580[/time]_________________________________________________

    Още звука на телевизора не съм успял да прекарам през домашното кино какво остава за конвертиране.Като цяло съм потресен от покупката на лг телевизора.
    Приятелю,не се коси толкова.Конвертирането отнема не повече от 10 минути и то на MKV файл.
    До сега съм гледал над 150 3D филма и никакъв проблем.Ако искаш разяснения пиши на лични.На линия ще съм след 16 часа.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #700

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    pehlivanovh,
    Наистина, не се ядосвай, ами си купи един нормален външен плейър за 130 лв. хем ще си спестиш загубата на пари покрай нов телевизор, хем ще ти работят почти всички формати и т.н. Ако си мислиш, че ако беше Самсунг, плейъра щеше да е апогея на възпроизвеждащите устройства...
    +1
    @ pehlivanovh
    Не разбирам от какво може да си потресен, купуваш сложна техника, както сам казваш още не си я навързал и вече си разочарован от марката. Нали не очакваш да боднеш ТВ в контакта и да ти разреши всички мултимедийни проблеми.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    71
    #701

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pehlivanovh
    Още звука на телевизора не съм успял да прекарам през домашното кино какво остава за конвертиране.Като цяло съм потресен от покупката на лг телевизора.
    Единствено си струва да се притесняваш, ако картината е зле и не си способен да я подобриш. Конвертирането на звука в AC3 отнема 5-10 мин и елементарно, ако те домързи - има много BR рипове с AC3 при които нищо няма да конвертираш, а при 42 инча от над 2 метра разликата ще минимална.
    Плеърът на ЛГ вади много добра картина (на самсунг е значително по-зле - лично мнение), субовете са идеални имат позициониране и синхронизация и т.н.
    Качествен звук можеш да извадиш само през оптичния изход на ТВ-то, т.е. домашното ти кино трябва да има оптичен вход.

  14.  
     
  15. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    870
    #702

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Още звука на телевизора не съм успял да прекарам през домашното кино какво остава за конвертиране.Като цяло съм потресен от покупката на лг телевизора.
    Щом имаш домашно кино значи най-вероятно имаш само стерео вход / два чинча/, и аз съм така и съм го подвързал от изхода на слушалките на ТВ. Такъв кабел ти трябва:, и звукът е много приличен.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #703

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pehlivanovh
    В магазина на технополис тези разбирачи ми обясняват че външният плеар трябва да го свържа в домашно кино.Имам домашно кино самсунг на 4 години незнам дали ще стане.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1326707580[/time]_________________________________________________

    Още звука на телевизора не съм успял да прекарам през домашното кино какво остава за конвертиране.Като цяло съм потресен от покупката на лг телевизора.
    Ако искаш помощ пиши на лични ако съм в района ще ти помогна с разрешаването на проблемите ти(безплатно).

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,532
    #704

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от antondonew
    Здравейте. Имам телевизор LG32LG2000-ZA. Искам да попитам дали мога да отключа USB, което е сервизно?
    Правил съм го на LG 32LH3000. И да попитам пак ли трябва да се качи FIRMWARE 3.15? Отключваме USB Tool Options3 както си го пише.
    И ако е така кой FIRMWARE UPGRADE да му сложа после? Благодаря предварително!
    Не пипай нищо-само ще го прецакаш !! Каквото и да правиш - всички модели от 2008г не подържат видео през USB

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #705

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря на всички за помощтта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 47 от 96 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе