Страница 6 от 96 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    25
    #76

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bobitovn
    Здравейте колеги, след доста чакане успях да се сдобия с LG42LW5500.
    Първите ми впечатления са:
    Добра картина при SD сигнал.Конвертирането от 2Д към 3Д не е чак толкова полезно дори и при 1080p филми стриймвани от компютъра.
    Менюто е елементарно и лесно се борави с него.
    Успях да го свържа към рутера и се ъпдейтна сам.Пробвах браузъра , хареса ми доста но се усеща липсата на клавиатура.
    Инсталирах на компютъра си Plex Media Server и от телевизора мога да си плейвам всички видео файлове, без да барам компа, т.е. докато жена ми е на него не е нужно да я вдигам за да си пусна някой филм.
    Пуснах няколко 3Д филма(стрийм от компа през HDMI), но при Side by side субтитрите ми се разместват в страни по екрана и не знам как мога да го оправя.Ако ви идва нещо на ум моля споделето го.
    Не ми хареса копчето на дистанционното за усилване и намаляне на звука, не хваща добре, май ще трябва да им го върна в магазина за ново.
    [Аз съм с LG42LW4500 от 2 месеца и вече е във сервиза на Роял Електроникс ,защото нещо му стана и и губеше сигнал и USB-то спря да бачка.Щели да му сменят нещо ... Абе разочарован съм много от тая марка ,съжалявам,че не си купих правилния телевизор.]
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319388360[/time]_________________________________________________

    bobitovn Ако питаш мен върни телевизора и си вземи нещо различно от LG.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #77

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    Връщай, докато е време. И обърни специално внимание кръстачката за 4-те посоки и копчето ОК на новото ДУ да работят добре, понеже това е доста чест дефект при LG.
    Още утре ще ида да я свърша тази работа, дано не ми се правят на интересни, че като ги знам какви са ужас

    Cool: Съжалявам за твоя проблем.Аз още не съм пробвал USB-то утре ще го тествам да видя.Според мен е важно да попаднем на хубави бройки, независимо марката винаги се намират такива с дефекти за наше съжаление.
    Снощи гледах един филм и ми изглеждаше все едно е заснет като сериал или по скоро театър(дано си въобразявам), ще видя друго съдържание да сравня, още не мога да си правя изводи.


  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #78

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Просто си коригирай настройките на функцията TruMotion.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    25
    #79

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    И аз мисля ,че предава филмите като документален филм или театър,т.е. доста изкуствена е картината...не ме кефи. Аз специално съжалявам за избора си и съм сигурен ,че съм се набутал с това LG .Още повече ,че цената му падна с 300 лв. само за 2 месеца и най вече ,че отиде на ремонт почти нов. Не ми се говори какъв боклук се оказа...А бях отишъл за Сони ,ама пустите продавачи ми препоръчаха LG.Никога повече няма да направя тая грешка.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    63
    #80

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Не се притеснявай ще го оправят и ти ше си оправищ настройките просто си попаднал на такава бройка не си мисли ,че и другите марки нямат такива бройки имал си голям "късмет" в случая .

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #81

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #82

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от coool
    И аз мисля ,че предава филмите като документален филм или театър,т.е. доста изкуствена е картината...не ме кефи. Аз специално съжалявам за избора си и съм сигурен ,че съм се набутал с това LG .Още повече ,че цената му падна с 300 лв. само за 2 месеца и най вече ,че отиде на ремонт почти нов. Не ми се говори какъв боклук се оказа...А бях отишъл за Сони ,ама пустите продавачи ми препоръчаха LG.Никога повече няма да направя тая грешка.
    Изключи трю моушън и няма театър. тв от всички марки се развалят.самсунг - високи класове с изгорели пиксели редовно, както и други проблеми. филипс - софтуерни бъгове, както и други проблеми. сони - и при тях линии с пиксели и други. така, че има и късмет.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    25
    #83

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Той телевизора все още си отлежава в сервиза,но все пак да ви питам-От къде се изключва тая опция "True Motion", че нямам спомен да съм я срещал из менюто?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    21
    #84

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Влизаш в менюто, оттам намираш "Картина", като влезеш в него се намира най-долу.

  12. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #85

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    http://www.lg.com/us/tv-audio-video/video/LG-ST600.jsp Някои от тук присъстващите има ли такава машинка да сподели как се справя с ХД филмите , със субтитрите кои чете кои не,аудиото как е ,интернет,има ли торент и други подобни глезотиики .Благодаря предварително ...И има ли по добър вариант (заместител на този плеар),било то и друга марка.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #86

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #87

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    http://www.lg.com/us/tv-audio-video/video/LG-ST600.jsp Някои от тук присъстващите има ли такава машинка да сподели как се справя с ХД филмите , със субтитрите кои чете кои не,аудиото как е ,интернет,има ли торент и други подобни глезотиики .Благодаря предварително ...И има ли по добър вариант (заместител на този плеар),било то и друга марка.
    Не ме впечетли, мисля, че няма флаш плеър.огледай и сравнявай.

  16. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #88

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Мисля че дива-та е по-добрия избор,и затова ще се насоча към нея.Благодаря все пак


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    57
    #89

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev
    http://www.lg.com/us/tv-audio-video/video/LG-ST600.jsp Някои от тук присъстващите има ли такава машинка да сподели как се справя с ХД филмите , със субтитрите кои чете кои не,аудиото как е ,интернет,има ли торент и други подобни глезотиики .Благодаря предварително ...И има ли по добър вариант (заместител на този плеар),било то и друга марка.
    Най-доброто според мен на пазара е това http://www.wdc.com/en/products/homee.../mediaplayers/
    Ползвам LIve Hub с 1T-HDD и няма нещо, което да не плейва има и DNLA сървър може едновременно да си гледа през устройството на един ТВ а на друго през DNLA да плейваш на друг ТВ.
    За мен това е правилния избор.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #90

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    LW9500 и LW7700 единствените Full 3D телевизори на марката/активно 3D/
    http://www.lg.com/us/tv-audio-video/.../LG-LW9500.jsp

    http://whylgtv.lge.com/archives/category/products/tv

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 96 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе