Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 43 от 108 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #631

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    В сервизното би трябвало някъде да има инфо за поставения панел - нещо такова - LC470EUN-SEF1

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    23
    #632

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Widevine:LGTV12LMTK004408075
    Esn Num:LGTV20122=21004626659
    Maker: LGD
    някой от тези неща ли е ?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #633

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Няма ли поле "Panel Type" ? Номера би трябвало да е почти същия ,като този ,който дадох за пример - най-вероятно завършващ на "KEF1" ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    23
    #634

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не намирам такова нещо нито в IN_Start И Adjust менюто

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Сандански
    Мнения
    19
    #635

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Търся помощ от форума за един телевизор/монитор на LG DM2350D LG DM2350D Personal TV - монитор и ТВ в едно, ако съфорумниците имат наблюдения по-въпроса нека споделят за евентуално решение.
    Проблема е следния: Реших да закупя въпросния телевизор/монитор и в магазина всичко беше добре докато не тествах четене на филм от флаш памет, чете филма но няма субтитри, никакви (менюто Q-menu, влизам в него, съответно видео възпроизвеждане- субтитри изключени (не активни) за мен не разпознати. В папката на филма има два файла субтитри съответно txt и srt със същото име като на видео файла. Проба на друг модел LG и Samsung до него, субтитрите тръгват без проблем, но на този 23" и на друг 26" пак 3D от същата серия DM**50 не тръгват. Според инструкцията тези формати се подържат от телевизора, а на практика не. Ако има някакво решение, моля да го споделите, защото сина иска точно този модел.
    Този пост е редактиран от firemangg; 04-12-12 в 12:39.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,553
    #636

    Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-12-12 в 18:50.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Сандански
    Мнения
    19
    #637

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не, не съм пробвал понеже тестовете ги правихме в магазина и още не съм закупил този телевизор. Разбирате че, няма как да направя ъпдейт в магазина, Така че проблема остава. Направих (конвертирах) повече файлове със субтитри - sub, smi, ssa, които по ръководство ги подържа и утре ще пробвам дали тръгват, естествено и ще пиша. Това за сега ми идва на ум.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,553
    #638

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Мишка и LG LM620
    Мышка и LG LM620T - YouTube

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Сандански
    Мнения
    19
    #639

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Намерих решение на горния проблем със четенето на субтитрите. За всички които се сблъскват с такъв проблем, решението да запишат файла със субтитрите в ANSI формат. По незнайна за мене причина субтитрите на два филма при теста бяха в UTF-8 формат. При другите модели телевизори това не оказваше проблем, но при този модел явно чете само в такъв формат на субтитрите и от там не-разпознаването им, така че чете субтитри и в srt, sub и др. формати.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    1
    #640

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте,нов съм във форума ,прочетох цялата тема и въпреки това не мога да се справя с субтитрите и 3д настройките на ЛМ670с

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,553
    #641

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    23
    #642

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от firemangg Виж публикацията
    Намерих решение на горния проблем със четенето на субтитрите. За всички които се сблъскват с такъв проблем, решението да запишат файла със субтитрите в ANSI формат. По незнайна за мене причина субтитрите на два филма при теста бяха в UTF-8 формат. При другите модели телевизори това не оказваше проблем, но при този модел явно чете само в такъв формат на субтитрите и от там не-разпознаването им, така че чете субтитри и в srt, sub и др. формати.
    Впрочем точно така пише и в упътването/ръководството на потребителя за този телевизор/монитор - LG DM2350D Support: Намиране на ръководства за потребителя и информация за гаранцията | LG Bulgaria относно кодировката на субтитрите...
    А иначе, закупи ли си го и доволен ли си от него?
    Ако е възможно, сподели впечатленията си, за което предварително благодаря...
    Този пост е редактиран от qazzaq; 10-12-12 в 15:35.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #643

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    LG IPS 21:9 UltraWide Monitor


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Сандански
    Мнения
    19
    #644

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да, закупих телевизора. За сега впечатленията ми са добри, макар за мен - този диагонал ми изглежда малък, но сина е доволен, той си го избра. Картината е доста добра (по-ярка, и черното е доста по добро - в сравнение със стария ми телевизор LG LH3000, цветовете са добри, 3D-то работи добре), а за цената си възможностите са добри. Не съм си играл с настройките за по-добра картина поради липса на време. За сега други проблеми с него е съм имал, всичко ми е тръгвало. Включен е като втори монитор към компютъра на сина с VGA кабел и кабел за звук. Цифровите канали си ги намери без проблемно на автоматично сканиране и качеството е добро. Пробвах да му сложа файла с настроените телевизионни програми от стария ми телевизор, като промених името на файла за да може този телевизор до го прочете, греда (почва да чете от файла, достига почти до края и грешка - оказва се във впоследствие, че е прочел и разпознал само аналоговите канали, а цифровите ги няма). Наложи се да ги пререждам наново с програмата tlledit на компютъра и от там с неговия си файл на телевизора. За напред съм замислил да експериментирам с 3d субтитри. В заключение добър 3D телевизор/монитор на добра цена.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #645

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здр искам да си закупя телевизор 32 инча това ще ми е първият лсд такъв моля за мнение за LED телевизор LG 32LS3400 ,бюджет около 600 лв благ предварителноV

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 108 ПърваПърва ... 3341424344455393 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе