Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 81 от 108 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,201 до 1,215 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #1201

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    LG Smart TV Firmware Update 4.20.53 - от един румънски сайт през Google Translate на английски
    svetlio1 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #1202

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте понеже ми престой купуване на нов ТВ и съм фен на марката LG братми преди време купи модела LG 47LM620S и се справя доста добре на ТВ от кабелен оператор и добро качество на ХД канали харесва ми и футболни мачове как е!Аз съм се спрял на модела
    LG 55LM765S на който ще гледам доста спорт(футбол) в един форум четох ревю за модела 47LGLM860V и останах доста изненадан от проблемите с модела серия 8 на хора който имат модел серия LM860V ето и мненията им!
    08-10-2012, 06:56 AM # 26
    matthew88
    Новите държави
    Присъедини се Дата: Sep 2012
    Изпробван и потвърдена! Всички LG LM серия DSE (мръсен екрана ефект) доста лошо и много разсейващи особено върху футбола, но може лесно да се spoted във филмите.
    29-09-2012, 12:59 AM # 23
    Matwalk
    Новите държави
    Присъедини се Дата: Sep 2012
    Купих тази телевизия около 4 седмици и може да се опише само с една дума ... разочарован! Ако обичате да гледате футбол (което беше моята основна причина за закупуване на 47inch телевизия), след което се разбърква ясно дали този телевизор, ако искате да гледате телевизия ? чрез силно зацапана прозорец (това е единственият начин, по който мога да го опиша) ... веднага след като действието свитъците от ляво на дясно, от дясно на ляво, тя изглежда като на екрана има бял намазка от горе до долу!?! Много лошо Второ, аз съм вечно коригиране на устните синхронизация??? Изглежда да се промени на всеки друг канал. 3D гледане е добре, но на телевизора е разочарова от всички основни неща, над ... би трябвало да има Sony с активен 3D ме мисли ... LG е около £ 500 надценени мое мнение!
    Имам същия проблем с моите 47lm760s, не мога да гледам футбол сега си толкова разсейващи с тези линии.Това DSE ефект върху серия Lm е непоносимо! ли върна вашия телевизор? Im мислене за закупуване на Samsung.
    07-10-2012, 19:45 # 25
    boorock70
    Новите държави
    Присъедини се Дата: Oct 2012
    A / V Lipsync въпрос (ВИДЕО ЗАКЪСНЕНИЯ @ MKV файлове)

    Здравейте, правя собствен 55LM860v за един месец и беше много щастлив за него, докато не признае някои въпроси, свързани с видео lipsync с MKV филми! (Audio идва преди видео) На повечето от моите изтеглени MKV архиви филми (с или без DTS/AC3 др.) е много досадно lipsync въпрос VIDEO DELAY! Моят 55LM860v работи на 4/4/52 (текущата най-новия фърмуер) са проверили тези филми два пъти и дори $ 50 медиен плейър може да ги играя без никакви glicthes! ... , но ми 55LM860v няма да ги играя? Аз съм с външен твърд диск, свързан директно към телевизора и да се движите в HDD от дистанционното на телевизора. Unplugged приемника от оптичен изход на телевизора, така че няма външно оборудване, свързано към аудио ! Но се STILL забавяне видео дори от собствените говорители на телевизора! След 45-60secs видеото е избран и да започне да играе, на визия хълцане / замръзва за на втора или по-малко и BANG! Тук се на въпроса Видео Lipsync Опитах да се върнем назад, натурализира, спиране, пауза .... NOPE, видео DELAY е винаги там, може да бъде проблем Изкормвача, но аз наистина искам да знам за проблема! Защото, както споменах и преди, входно ниво $ 50 медиен плейър може да възпроизвежда тези. MKV филми перфектно! .. но телевизор, който струва 50 пъти повече не може да ги играя ...? Media Player в тези два модела трябва да бъде преразгледано за lipsync въпроси и трябва да бъдат коригирани в следващия ъпгрейд на фърмуера!! Това не е приемливо! Необходимост от спешни мерки LG ! !

    27-10-2012, 09:34 AM # 29
    Optik
    Новите държави
    Присъедини се Дата: Feb 2009
    сега имах 47LM860V за малко по-малко от 3 ​​месеца. Все още много щастлив с нея. Не имате някакви въпроси, докладвани тук ... Но има едно нещо, което не е наред, мога да получа горната хоризонтална линия на екрана за четири "показва, че част от картината с закъснението, останалата част на екрана показва, телевизия на живо Това се случва само, когато гледате построена през DTV и може би веднъж седмично. Simple рестартиране определя картината. Също така линията трепти малко.
    просто обновен на фърмуера до 04.10.26, се надявам, че решава проблема.
    Моят Samsung 14-месечна възраст багажа и реших да се 42LM670T
    като цяло щастливи с LG. не са имали никакви проблеми с 670 все още. Любовта на 3D пасивен.
    видео стрийминг не работи

    Купих 42LG860V миналата събота. Бях накарани да вярват, от продавач, че тя е пълна SMART YV с двуядрен процесор с вграден браузър, така че да може да се избегне свързване на компютър / лаптоп с компютъра си.Всеки път, когато стартирате браузъра на LG прилагане. Точно след десетминута, аз се "изчерпване на паметта, рестартирайте браузъра" грешка по време на всеки сайт, флаш съдържание поток. Бях на Dailymotion - Гледай, публикуване, споделяне на видеоклипове . Не е възможно да се увеличи размера на прозореца на светкавицата, мащабиране до 200% не е добро решение. Браузърът е жалко. Трябва също да добавя LG YouTube прилагане е силно потребител на ООН. Не мога да вляза в YouTube, това е просто безполезна ... аз не го препоръчвам за тази цел. за по-евтин телевизия и да се свържете вашия лаптоп. ще се опитам да се върне на този телевизор.как аз съм изненадан, че всички т.нар. експерт отзиви пропуснати тестване на SMART TV функция. и го оцениха ОТЛИЧНА
    Този пост е редактиран от toto_vd; 01-04-13 в 00:19.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #1203

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ами , доколкото и аз съм следил по форумите , повечето потребители са най-доволни от 765 серията . И в моя 47LM660 има DSE и си е доста дразнещо , когато го видиш - вече погледа постоянно "го търси" , но за филми е добре . В интерес на истината в началото и аз усещах на някои филми , че не е съвсем точна синхронизацията на звук и картина с ресивъра , но може би са го фикснали с някой ъпдейт , защото отдавна не съм усещал .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #1204

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    значи ли това че ако закупя ТВ LG 55LM765S ще имам разминаване в говора точна синхронизация на звук и картина с ресивъра YAMAHA RX-V473?това ли е DSE е дразнещо когато се види вече погледа постоянно "го търси. Има ли разлика между моделите LG 55LM765S и LG LM760В?
    https://www.youtube.com/watch?v=-e54yT-3_XY или lg LM860v LED problema retroiluminación - YouTube

  6. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #1205

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Това което се вижда от клипа мисля е сериозен проблем и по скоро ми прилича на дефект в този телевизор защото бих казал че и едно Деу за 500 лв се държи по добре. Помня преди време мой комшия имаше едно Сони с кинескоп което имаше същите проблеми но при него си беше повреда, техника го беше нарекъл с думата - преекспониране.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #1206

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Разминаването го оправиха . DSE е когато се забелязват по-тъмни петна (като мръсно и от там DSE -ефект на мръсния екран) .

  8.  
     
  9. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #1207

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Колеги нещата които са ОПРАВИЛИ до подобрен софтуер ли са или до по нов модел? Интересува ме конкретно при модела LG-32LM669S има ли нещо недоизпипано и да се ориентирам ли към друг модел или друга марка? Държа да е 32".
    Този пост е редактиран от blekota; 02-04-13 в 09:56.

  10. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1208

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Телевизора към който си се насочил е хубав и няма да те разочарова. Аз съм с 42LM660 и съм много доволен до сега! Разликата между 660 и 669 е само в стойката. Колегата svetlio1 в предишните си постове се оплакваше от "комети" при гледане на футбол но пък аз не съм видял такова нещо на моя ТВ. Предполагам вече значение има и диагонала на телевизора той е с 47-а, а аз съм с 42-ка. DSE моят ТВ няма. На основание всичко това смятам, че 32-та трябва да вади перфектна картина но все пак Вие си решавате. Поздрави!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1209

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    И аз на моя 47лм670с забелязвах на футбола кометите но с последните ъпдеити , нищо не забелязвам . Само едно ме дразни и тва е, че интернета е много муден през отворения браузър за ХД клипове ... През приложението на youtube клипове 1080p вървят без да спират да зареди ... Защо е така незнам и какво ограничава скороста на нета също .. мн тъпо .

  12. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #1210

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    На мен ми хареса този модел и в неделя на промоцията за малко да го взема но прочетох за разни проблеми и реших да изчистя за себе си първо нещата и после да купувам. Комети предполагам наричате размазването след движещи се обекти?! Мен ме притеснява и ефекта на мазнене /преекспониране/ на бялото при по тъмни кадри каквото се видя от клипа в който е наречено ретроилюминация или нещо такова, което по скоро оприличавам на дефект защото е много силно изразено.

  13. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1211

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Комета наричаме опашката която се получава след топката. Но аз пак повтарям, че поне при моя 42" няма такова явление (говоря за футболна среща с ХД сигнал) За такива явления като на клипа и дума не може да става при мен. При всеки един модел колкото качваш размера толкова повече се изразяват недостатъците на модела. Поне аз на това отдавам факта, че колегите с по-големите диагонали забелязват размазване на бързо движещата се топка при футболен мач. При хубав сигнал не би трябвало да забелязваш никакви размазвания при по-бързите кадри. Все си мисля, че щом на 42" не забелязвам костури в картината при 32" нещата трябва да са още по-добре. Все пак не трябва да се очакват и някакви чудеса от възможностите на 6-та серия на LG.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #1212

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    "Кометите" , както писах вече са много трудно забележими - явно си оправят бакиите в движение и това поне е добре . И действително с увеличаване на диагонала стават по-видими всякакви дефекти и несъвършенства в обработката , но и аз все пак съм си малко претенциозен и имам няколко тв като база за сравнение . 32" предполагам ще ти е идеална картината - само ми се виждат много парите за 32" тв , а и новите (2013) май вече се появиха ... може за Великден да има пак някоя "промоция" . Не съм много сигурен , но май в 669 (белите) имаше и някаква разлика в дистанционните - дали не липсваха някои бутони .

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,569
    #1213

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  17. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1214

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    При мен на 47 ЛМ620С досега не съм забелязал тези комети, за които говорите. Футбол главно гледам на ХД но чат пат се случва и някой мач на СД но досега такова нещо не съм забелязал.

  18. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1215

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Трябва да си много претенциозен че да ги забележиш. Не си мислете, че топката остава голяма опашка след себе си, просто топката става съвсем малко елипсовидна при хоризонтален бърз пас. Трябва взиране за да се забележи, болшинството от активните потребители тук във форума са истински маниаци и техните критерии за качество на картина много се отличават от нашите :D. Точно на тези потребители трябва да сме много благодарни защото чрез тях добиваме реална представа за + и - на конкретните модели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 81 от 108 ПърваПърва ... 3171798081828391 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе