Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 63 от 113 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #931

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Здравейте и Христос Воскресе!
    Това си е живо шарлатанство.Първо - един път си дал немалко пари за телевизора, второ - после пак ще плащаш за нещо, което трябва според мен задължително да си го има в менютата.
    Да почнат да им правят калъфи, слюди за екрана и т.н. Пустата алчност на големите корпорации е безгранична и безпринципна!!!
    Не ме разбирайте грешно, не ми е за $6-те или $10-те.
    Съгласен съм с теб, че от фирмата производител се гъбаркат с нас. За съжаление това е единствения начин към настоящия момент за даунгрейд. Писал съм защо искам да сложа по-стара версия. Ако сте обърнали внимание последния ъпдейт беше около Коледа ако се не лъжа.

    Цитат Първоначално публикувано от nikiww Виж публикацията
    Относно тия префлашвания:няма ли начин да се запише на флашка фирмуера на телевизора в момента и тогава да се ъпдейтне,ако не сме доволни връщаме стария фирм и готово.Или и затова са "помислили" производителите,просто няма как.

    Моя в момента е 04.04.17,изключил съм ъпдейтите и нямам намерение да ги включвам,да не се вкарам в някой филм.

    Може да си свалиш от сайта текущата версия, но вече е късно защото на сайта винаги е имало само актуалната версия (говоря за LM серията, нямат архив на разположение), която и самия телевизор намира. Аз съм си записал две стари, но не може да ги инсталираш ако си с по-висока версия в момента. За това се прави даунгрейд под нивото, което имаш и вече може да и слагаш някоя от тези които желаеш. :rolleyes: Ако имаш нов модел телевизор ще е добре, защото много често излизат актуализации. Поне така беше с моя телевизор докато беше актуален модел и бях решил да си събирам софтуер за черни дни .

    Има отделна тема за това: https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%D0%B0-lg.html

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #932

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Защо в Българския сайт на ЛГ не са дадени новите модели пък се предлагат в магазините?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #933

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Бавно си опресняват инфото на сайта - администрирането на сайта се прави зад граница.
    Ето ти ги на румънският сайт
    Televizoare cu ecran plat 3D, Smart şi televizoare HD de la LG | LG România

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #934

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    А за по малките версии на LB730 ревюта има ли? Видяхме американските с лошата подсветка. В Пловдив някой да знае дали са налични новите модели, в сайта на TM го няма в списъка a по малките градове ги има... странно, дали не са го пропуснали.
    aldokalcone одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    44
    #935

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, на сайта на LG в България са пуснали нов "фирмуер", след като го инсталирах, вече може да се гледа през "браузера" на ТВ-то Full HD клипове в "YouTube". Засега не намирам нещо отрицателно и си мисля, че този софтуер е доста по-добър от предходния, поне са оправили "браузера" на телевизора, става въпрос за ЛА790, но може би и за другите модели са пуснали "ъпдейт".
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-04-14 в 21:32.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #936

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    А за по малките версии на LB730 ревюта има ли? Видяхме американските с лошата подсветка. В Пловдив някой да знае дали са налични новите модели, в сайта на TM го няма в списъка a по малките градове ги има... странно, дали не са го пропуснали.
    Ревюиращите сайтове често игнорират LG и се бавят с ревютата им. Все пак предполагам най-късно през Май месец ще пуснат ревюта. Това с подсветката наистина е неприятно и то всеки модел е така, което говори за дефектна партида или цялото им производство е на тоя хал.

    На CES бяха показали LB730 и нямаше подобни проблеми, така че определно има някаква партида или пък са взели клиентите ептем за шарани (което и е вярно), щом с подобни дефекти и не се връщат телевизорите е показателно за малоумната клиентска маса. Но пък конкурентите им като гледам май нямат подобни проблеми. Виж примерно Panasonic също ще са с IPS и directled, но там подобни изцепки мисля няма.

    Забележи, че в по-старите видеа за новите им тв-та не се виждат подобни дефекти, които дори на статика се забелязват, така че определено има нещо гнило. Може би цялата им партида им е дефектна в щатите, дано не и в европа. Радващото е, че ако ги има в Пловдив може да идеш да ги видиш и непременно пиши обратно в темата, че и аз принципно се бях навил на LG, но след тези отзиви за подсветката се отказах:


    И едно ново видео (от преди 1 ден). На корейски ли китайски ли е, но и то е показателно (същите дефекти като на американските модели). На ярки едноцветни фонове си личи най-много (примерно netflix), а на футбол ще е някакъв ад:


    За ревюта следя тук:
    TV Reviews – Best LED LCD, 3D Plasma & Smart TVs
    AVForums
    LCD & LED TV Reviews: Read reviews of the latest LCD & LED Televisions and HDTVs 2014
    TV reviews - compare TV ratings, user reviews, deals and prices - Trusted Reviews
    Plasma and LCD TVs rated | TechRadar
    HD Televizija - HDTV eZine | Osnove, vijesti, upute i testovi HD uređaja – sve što trebate znati od HDTV-u!
    TVs
    TESTS | HDfever
    Reviews of HDTVs and monitors - FlatpanelsHD
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 22-04-14 в 23:44.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #937

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Е то бива и на CES да им са с дефекти... Цената на LB730 в момента е доста добра а на Панасоник новите модели не са излезли още. LB730 и AS740/750 нали трябва да са в един клас? LG ме привлече с дизайна и WebOS-a.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #938

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цената не му е ниска, дори 47LB731V в Литва струва 1900лв

    Мисля, че това видео го пусках и по-назад. (на холандски е). За сега е единственото мини ревю или поне по-актуално на 730 серията:
    радващото е, че поне аз не виждам дефекти подобни на тези на предишните видеа, което дава някакъв лъч на надежда


    Отзиви за LB7200 от американския амазон:
    Have had this TV for a week and the backlight has already died on the set. Shame on you LG
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 23-04-14 в 02:11.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #939

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За телевизорите ЛМ от 2012 има нов ъпдейт :

    Имате ли някакви впечатления ?
    iwan33 одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    60
    #940

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Някой с LA690S , който си го е калибрирал да сподели настройките при мен са много нереални цветовете намерих едни настройки малко по-добре е, но не знам дали това му е най-доброто LG LA6900 Calibration and Picture Settings (55LA6900, 50LA6900, 47LA6900)

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #941

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    zabadara и persizi харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    18
    #942

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от axander Виж публикацията
    Някой с LA690S , който си го е калибрирал да сподели настройките при мен са много нереални цветовете намерих едни настройки малко по-добре е, но не знам дали това му е най-доброто LG LA6900 Calibration and Picture Settings (55LA6900, 50LA6900, 47LA6900)
    Аз съм с тези настройки и ми харесват в сравнение с зададените.Не знам,някои друг ако е намерил и харесал нещо да сподели.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #943

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Появиха се и в Технополис:

    47LB730V - 1819лв
    47LB670V - 1699лв

    Същата дефектна подсветка се наблюдава и по европейските модели. Ето и едно румънско видео от преди 3 седмици:




    Трагедия общо взето.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 24-04-14 в 17:21.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    55
    #944

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    За телевизорите ЛМ от 2012 има нов ъпдейт :

    Имате ли някакви впечатления ?
    никакви всичко си върви както и с предишните
    competition одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    8
    #945

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Сбъркал си темата! Прочети внимателно какво пише в началото на първи пост.
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-04-14 в 21:06.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 113 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе