Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 84 от 113 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    106
    #1246

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте,
    от вчера и аз съм съм с LG - модел 42LB671V. Сякаш има в долните ъгли леко затъмняване, не знам това ли е дефекта за който се говори по форума (проблемите с качеството на тази марка). Бях четири години със Сони (EX500) и на първите впечатления са доста положителни за LG-то, поне на семейството им харесва картината (не сме големи специалисти да видим DSE какво е . В сравнение със Сони, сякаш менюто не е толкова добре направено, особено що се касае до DLNA връзката. На този етап не съм открил как лесно да пускам филм през DLNA (минавам през доста менюта, иначе си работи без проблеми). Ползвам медия сървъра който ползвах и със Сони - PS3 media server. През външен хард диск е доста по-лесно и нямам грижи, но не ми се играе да прехвърлям филми по този начин.
    Ако някой има повече опит с ползване на DLNA при LG, ще се радвам да сподели впечатления как може да става по-опростено това.
    aldokalcone одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1247

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Има теми по проблема ти само ще ти дам жокер да пробваш с http://download.serviio.org/releases/serviio-1.4.1.2-win-setup.exe]
    В DLNA отдела никой не отговаря. Това serviio дори ТВ-то не го вижда... как се подкарва?

    Продължете диалога си за DLNA в съответният подфорум!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-06-14 в 15:52.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    2
    #1248

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Имам едни 3d ag-f200 които са за модели 2011 стават ли за 32LA620s който е 2013г ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-06-14 в 18:04.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #1249

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, отново излезе проблем с HBO GO, този път при стартиране на приложението стига до екран на който пише: msg_not_supported_os_error, като в прозорец на кирилица ми обяснява че този сайт ползува cookies щото супер щели да ми помогнат и да съм разрешал на браузъра да ги итегли.. и под това не показвай повече съобщението, като осветена(избрана опция) и дотук. Каквото и да правя не помръдва нататък. Проверих им в сайта изписва същото съобщение за колко е хубаво с cookies затваряш го и всичко си работи... Tелевизора ми е 42LA691S-z с фърмуер 04.24.08 май последен се пада според сайта на LG. Та ако някой се е сблъскал с този проблем и го е решил, моля споделете.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #1250

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolay Angelov Виж публикацията
    Имам едни 3d ag-f200 които са за модели 2011 стават ли за 32LA620s който е 2013г ?
    Очилата за пасивно 3Д, стават за всички 3Д модели на LG.

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    1
    #1251

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Някой да има идея от каде може да се , намери дистанционно от тези новите меджик за 42LB650V. Понеже с телевизора няма.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #1252

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Wander, доволен ли си от покупката или изпадна в когнитивен дисонанс? Питам защото искам да взема точно такъв, или 39-инчов.
    По въпроса с меджик ромоута аз съм решил да купя клавиатура с безжично управление с пад като на лаптопите, откъдето с пръст ще управлявам показалеца на мишката и ще въвеждам текст колкото си искам. Браузърът няма да ми смогне . Само не знам какви пари струват такива клавиатури.
    Как е телевизорът?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #1253

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Wander Виж публикацията
    Някой да има идея от каде може да се , намери дистанционно от тези новите меджик за 42LB650V. Понеже с телевизора няма.
    AN-MR500 | eBay - още са солени, но с мишка е по удобно, като изключим, че няма усилване и вкл./изкл. - https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post679720

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #1254

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, някой знае ли да ли има начин,чрез някоя версия на софта или друго да пускам филмите от вградения плеър на цял екран без черни ленти отгоре и отдолу,да я разпъва или зумва картината?Телевизора е от LM серията.Благодаря.

  12. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1255

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от juspar Виж публикацията
    Здравейте, някой знае ли да ли има начин,чрез някоя версия на софта или друго да пускам филмите от вградения плеър на цял екран без черни ленти отгоре и отдолу,да я разпъва или зумва картината?Телевизора е от LM серията.Благодаря.
    Ratio на дистанционното

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #1256

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zabadara Виж публикацията
    Ratio на дистанционното
    Не става,черните ленти пак си стоят,имам и самсунг при него ги реже,та как да стане и тук така?

  14.  
     
  15. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1257

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен през Plex бутона си оправя нещата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #1258

    LGLA620S Time Mashine

    Здравейте, от скоро притежавам 42LA620S включил съм му външен хард диск 80GB SATA в USB порт 1 (с външно захранване - адаптер)). Инициализирах го с Time Mashine и до тук никакви грижи. Когато гледам телевизия мога да записвам на хард диска без проблеми . Когато му задам по график да записва обаче, ако го изключа от дистанционното запис след това няма ! Всъщност в самото начало като пробвах дали може да прави планиран запис докато е изключен направи запис . След това обаче като бях планирал основно няколко мача от световното не ми ги беше записал. Забелязвам, че като изключа тиви-то и хард диска също спира . След това като пусна тиви-то хард диска не се вижда трябва да го включя и изключа захранването на кутията за да се инициализира отново. Ако го изключа от USB порта само и пак го включа пак не се инициализира - само ако го рестартирам от захранването на кутията . До колкото видях тук телевизора трябва да записва дори когато е изключен което е основната идея за Time Mashine според мен. Забелязвам, че като изключа тиви-то лампичката на кутията на хард диска продължава да си свети, но като включа тиви-то харда не се вижда . Това възможно ли е да е проблем с телевизора ? Телевизора е ъпдейтнат до последен фърмуер още преди да разцъквам тази опция .
    Този пост е редактиран от bai dobri; 19-06-14 в 09:27.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1259

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Извинявам се за оф-а но някой знае ли програма с която да премахна вградените субтитри?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #1260

    Отговор: LGLA620S Time Mashine

    bai dobri
    Описаното прилича на софтуерен проблем. За всеки случай разкачи и прикачи отново HDD.
    bai dobri одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 84 от 113 ПърваПърва ... 3474828384858694 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе