Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 165 от 174 ПърваПърва ... 115155163164165166167 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,461 до 2,475 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на pdydy
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    65
    #2461

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някои може ли да ми каже как да махна този "Автоматичен стендбай след 3 мин.АКо искате да продължите гледането натеснете ОК".Ще съм ви много задължен.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #2462

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pdydy
    Някои може ли да ми каже как да махна този "Автоматичен стендбай след 3 мин.АКо искате да продължите гледането натеснете ОК".Ще съм ви много задължен.
    Меню>Настройки>Системни настройки>Автоматичен стендбай>Изкл.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    12
    #2463

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте,
    нов съм за този форум, но доста четох и накрая си купих Панасоник TX-P50V20E.
    Купих отначало самсунг лед 46 инча, но не ми хареса двойния образ при бързи сцени и го замених за панасоника. Но сега моля за помощ - имам проблем тунера за цифрова тв.
    Вкарах настройките, намери всички канали, но като му сложа са модула CONEX на БЛИЗУ
    изписва неналична услуга. Два дена си играх аз и "майсторите" от близу и нищо.
    Върнах им модула, но сега не знам, какво да правя...Не мога да приема, че няма подходящ модул, но в Русе не се продават други модели...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2464

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Като влизаше през менюто на телевизора, разпознаваше ли ти модула?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    12
    #2465

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    КЪм deian

    Да разпознава модула conex и даже сменихме друг и пак същото

  7. Junior Member Аватара на pdydy
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    65
    #2466

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Меню>Настройки>Системни настройки>Автоматичен стендбай>Изкл.
    AAA да са **** то това било в "други настроики",мерси ти братле за инфото,просто не сам обърнал внимание че има и графа "други настройки"

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2467

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pisane
    КЪм deian

    Да разпознава модула conex и даже сменихме друг и пак същото
    Как да ти помогна, като явно към момента не разполагаш с модул в теб. Иначе телевизорът намери ли си всичките канали? Отваря ли некодираните?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,473
    #2468

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pisane
    Здравейте,
    нов съм за този форум, но доста четох и накрая си купих Панасоник TX-P50V20E.
    Купих отначало самсунг лед 46 инча, но не ми хареса двойния образ при бързи сцени и го замених за панасоника. Но сега моля за помощ - имам проблем тунера за цифрова тв.
    Вкарах настройките, намери всички канали, но като му сложа са модула CONEX на БЛИЗУ
    изписва неналична услуга. Два дена си играх аз и "майсторите" от близу и нищо.
    Върнах им модула, но сега не знам, какво да правя...Не мога да приема, че няма подходящ модул, но в Русе не се продават други модели...
    Аз съм със същият телевизор ,но съм на М-сат и нямах проблеми. В начални настройки избираш страна Финландия/Хелзинки/.
    Поставяш КА модула с картата в телевизора /в изключено положение/ после в менюто избрираш цифров кабелен тунер /DVB-C/ пускаш на автоматично търсене /отнема му към 4 минути/-намира си всички програми.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #2469

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    @ hristoslav2
    ти от какво разстояние гледаш твоята нова 50'-ца?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    12
    #2470

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Пак съм на линия. Благодаря ви, но....?????::-(:-(
    Страната, на която поставих настройката е финландия/турку/
    Намери всички канали, като тв ги определи на платени 157 и свободни 14 и радио 6. На всеки канал изписва - платени, свободни, качество от 8 до 10. Без модула изписва кодиран сигнал, само рекламния канал на близу/ и в момента го гледам/ се вижда без модул. Настройки - търсене честотта 111Мхц скорост 6875 Мрежа - авто.Когато поставя модула /с карта или без карта/изписва - неналична услуга. Когато извадя картата изписва, че я няма. А за модула изписва, че е наличен- conax. Търсих каналите и със всички тунери и само с DVB-C.
    От настройки - състояние на канала изписва кейбълтел и параметри....

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2471

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    А същата карта работи ли в техния приемник? Звучи ми като да не са я активирали.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #2472

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    При мен надписа неналична услуга излиза когато е сменена честотата на даден канал, но аз съм без модул и карта защото каналите не са кодирани,когато се появи този надпис знам че са сменили честотата и търся наново, но на ръчно сканиране, останах с впечатлението че първо търсиш без модула и после го поставяш,и тогава излиза неналична услуга,що не поставиш всичко и тогава да търсиш?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    12
    #2473

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Картата работи с техния приемник. Когато поставя модула не открива никакви канали. В един форум прочтох, че е има няколко вида конекси и трябва този с чушката на логото http://www.sky-digital.eu/index.htm?...tal.eu/CAM.htm

    Вярно лие не знам, а и няма как да проверя, защото в русе се продават само един вид в технополис

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #2474

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Искаш да кажеш, че като сложиш картата и изобщо не ти изписва, че има канали?
    Нали уж ги бяхте намерили всички.
    Наличието на модул и карта не трябва да влияе на намирането или не на каналите, само на декодирането им.
    Щом картата работи в приемника значи проблема трябва да е от модула - да ти го сменят с друга бройка.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    12
    #2475

    Re:Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Всички канали са намерени и в момента мога да гледам две програми некодирани - на близу/рекламния с програмите/
    и на кис 13/ русенска кабеларка/.При опит да се прехвърля на друга програма изписва - кодиран сигнал. Но когато поставя модула/ с карта или без карта/, започва да търси до 100% и не намира нищо, като изписва - неналична услуга. Явно модула му пречи.А в настройките изписва, че конакса е наличен и реагира с надпис, когато извадя декодиращата карта. Три модула смених от същия кабелен оператор и резултата е същия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе